Alan Adı Kaydı Alan Adı Transferi Alan Adı Yenileme .TR Alan Adı Kaydı Whois Sorgulama Alan Adı Uzantıları
Bireysel Hosting Kurumsal Hosting Wordpress Hosting Multi Hosting
Türkiye VDS Sunucu Avrupa VDS Sunucu Özel Masaüstü Sunucu FOREX Sunucu
Türkiye Fiziksel Sunucu Avrupa Fiziksel Sunucu Yarı Fiziksel Sunucu Sunucu Barındırma Kirala Senin Olsun
Kurumsal E-posta IP Adresi Hizmeti Yedekleme Hizmeti
Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız.
Detay Tamam

Döviz Kurlarındaki Artış


Döviz Kuru Artışı

Değerli Müşterimiz ve Ziyaretçilerimiz.

Firmamız İsim Kayıt Web Hosting Hizmetleri olarak 2005 yılından günümüze kadar hosting sektöründe siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.
Son günlerde aniden artan doviz kuru nedeni ile firmamızın döviz kuruna göre satış yaptığı domain, ssl, yurtdışı server hizmetleri ve sunucu lisanslamalarında mecburi fiyat güncellemesi yapmak zorunda kalmıştır.

Web Hosting paketleri ile birlikte Yurtiçi server kiralama ve barındırma hizmetlerinde henüz bir fiyat güncellemesi yapılmamıştır. Zorunlu kalmadıkça belirttiğimiz hizmetlerde güncelleme yapmak istemiyoruz.

Ayrıca; Sektörel faliyetlerimiz her ne kadar arka planda dolar ve euro cinsinden döviz kurları ile yapılsa da müşterilerimize Türk Lirası üzerinden hizmet vermeye devam edeceğiz.

Fiyat güncellemeleri hakkında soru veya sorunlarınız olursa muhasebe bölümümüz ile iletişime geçerek hizmet dökümünüzü inceleyebilirsiniz.
Özellikle belirtiyoruz ki Yurtiçi firmamıza ait ürünlerimizde kesinlikle fiyat güncellemesi yapılmamış ve elimizden geldiği kadar da yine sizlere hosting piyasasında en uygun fiyatları vermeye çalışacağız.

Umuyoruz ki Türkiye ekonomimiz bir an evvel normale dönmesidir.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

İsim Kayıt Web Hosting Hizmetleri
www.isimkayit.com

11/08/2018 - Cumartesi

<< Geri