Alan Adı Kaydı Alan Adı Transferi Alan Adı Yenileme .TR Alan Adı Kaydı Whois Sorgulama Alan Adı Uzantıları
Bireysel Hosting Kurumsal Hosting Wordpress Hosting Multi Hosting
Türkiye VDS Sunucu Avrupa VDS Sunucu Özel Masaüstü Sunucu FOREX Sunucu
Türkiye Fiziksel Sunucu Avrupa Fiziksel Sunucu Yarı Fiziksel Sunucu Sunucu Barındırma Kirala Senin Olsun
Kurumsal E-posta IP Adresi Hizmeti Yedekleme Hizmeti
Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız.
Detay Tamam

Zorunlu Fiyat Güncellemesi


Değerli Müşteri ve Ziyaretçilerimiz,

Firmamız 2005 yılından beri siz değerli müşterilerine Türkiye Hosting firmaları arasında en uygun fiyatlar ile hizmet vermeyi amaçlamış ve bu doğrultuda yaklaşık 4 senedir fiyatlarına zam yapmamış, her ne kadar piyasaların dalgalanma durumları olsa da bu durumlara göhüs gererek siz değerli müşterilerimize bu dalgalanmaları sizlere yansıtmamıştır.

Fakat Bilindiği üzere ülkemizde anormal şekilde oluşan döviz kurlarında ki aşırı artış ve dalgalanma nedeni ile donanım, network ürünleri, hat ve enerji maliyetlerimize yansımış olan artış yüzünden, mevcut fiyat tarifilerimizden hizmet sunulması imkânsız hale getirmiştir.

Bu durumdan dolayı 15 Ağustos 2018 tarihinden itibaren firma olarak bazı ürün ve hizmetlerimizde fiyatlarımızda güncelleme yapmak zorunda kaldık.

 
Bu fiyat güncellemeleri yaparken, hosting piyasaları kontrol edilerek yine sizlere sunucu ve network özelliklerine göre en iyi uygun fiyatlar ile hizmet vermeye özen gösteriyoruz.

Umarım ülkemizde doviz kurları ve ekonomi standart bir düzene erken zaman da girer ve bizde fiyatlarımızda düşüş sağlayabiliriz.

Soru veya sorunlarınızda teknik ekbimizinden hiç çekinmeden bilgi/yardım alabilirsiniz.

Bilginize sunarız.

21/10/2019