Kullanıcı Girişi
 
Üye Girişi
  • Memnuniyetiniz
    kayıt altında

ALAN ADI
WEB HOSTİNG
SANAL SUNUCU
DEDICATED
GÜVENLİK
İLETİŞİM
0
Web Hosting Hizmettinde 12. Yılımızı Kutluyoruz


BAYİ HOSTİNG PAKETLERİ

BAYİ HOSTİNG PAKETLERİ
İsim Kayıt Web Hosting

BİREYSEL BAYİ HOSTİNG PAKETLERİ

Mini Reseller
Başlangıç olarak bireysel müşterilerimiz bu paketi seçebilir, ilerleyen zamanlarda paket yükseltme seçenekleri ile bir üst pakete geçiş sağlayabilirler. Aynı zamanda yeni başlayanlar için ideal olan bu paket gereksinimlerinizi tam karşılayacaktır.
Eko Reseller
Orta düzeyde, kişisel kullanım için yüksek performans taşıyan bu paket kendi web sitelerinizi barındırmanız ve yönetmeniz için oldukça elverişli gözükmektedir.
Standart Reseller
İçerik yönetim yazılımlarınızın yanı sıra, yeterli görülen disk alanı ve trafik alanı ile birlikte E-Posta, Mysql ve diğer özelliklerini ücretsiz ve limitsiz bir şekilde kullanabileceğiniz bu bayi hosting paketi sizin ve müşterilerinizin ihtiyaçları doğrultusunda gereksinimlerinizi tam anlamı ile karşılayabilecektir.
Plus Reseller
Plus Bayi Hosting paketinde özel DNS sunucusu tanımlayarak kendi hosting firmanızı kurabilirsiniz. Genişletilmiş disk alanı ve trafik alanları ile hazır yönetim sistemleri veya özel yazılmış sistemleri performanslı bir şekilde çalıştırabilir, üstelik herhangi bir alt özellik limiti olmadan dilediğiniz kadar E-Posta , MySQL, FTP, Alt alan adı ve Kullanıcı hesapları oluşturabilirsiniz.
Ultimate Reseller
Bireysel müşterilerimizin tercihi; Yüksek Disk ve Trafik alanı ile birlikte en gelişmiş bayi hosting paketi olmasının yanı sıra tüm yazılımları sorunsuz bir şekilde çalıştıran bu paket Özel DNS sunucusu ile müşterilerinizi kendi NS adreslerinize yönlendirebilirsiniz. Üstelik bu paketten satın alan müşterilerimizin yeni veya eski sitesini 160 adet arama motoruna ücretsiz bildirim yapılmaktadır.

KURUMSAL BAYİ HOSTİNG PAKETLERİ

Mini Reseller
Başlangıç için ideal, Mini Bayi Hosting paketi kurumsal müşterilerimizin gereksinimlerini karşılayabilecek düzeyde optimize edilmiştir. Aynı zamanda bir üst pakete basit ve hızlı bir şekilde geçiş yapılabilmektedir.
Eko Reseller
Küçük işletmeler için tercih edilen Eko Reseller hem fiyat olarak hem de özellik olarak size performans keyfini en üst düzeyde yaşatacaktır.
Standart Reseller
Orta ölçekli kurumsal firmalar için hazırlanmış bu paket 200 kullanıcıyı barındırabilecek şekilde tasarlanmıştır. Aynı zamanda Ajax ve FFMPEG gibi uygulama desteği de bulunmaktadır.
Plus Reseller
Kurumsal müşteriler için oluşturulmuş bu paket özel DNS sunucusu oluşturarak size ait bir server gibi kullanabilirsiniz. Disk ve Trafik alanlarının yeterliliğinin yanı sıra diğer tüm alt özellikler kotasız olarak ücretsiz bir şekilde oluşturulabilir. Üstelik herhangi bir kullanıcı ekleme ve CPU limiti de bulunmamaktadır.
Ultimate Reseller
CPU limitinin bulunmadığı bu paketi tüm ücretli veya ücretsiz içerik yönetim sistemleri ile uyumlu çalıştırabilir, birçok alt özelliği ücretsiz ve sınırsız olarak kullanabilirsiniz. Üstelik bu paketi satın alan müşterilerimize 7/24 Teknik destek ile birlikte Özel DNS sunucusu hediye!
İsim Kayıt Web Hosting

7/24 TEKNİK DESTEK

Tüm servislerimiz ile ilgili olarak e-posta veya telefon ile destek tapelerinde bulunabilirsiniz.

KONTROL PANELİ

Tüm hizmetlerinizi şirketimizin geliştirdiği %100 Türkçe Kontrol Paneli üzerinden sunucularınızı kolayca yönetebilirsiniz.

KOLAY YÖNETİM

Tüm yönetim arayüzlerimiz kolay ve basit bir yapıda ihtiyaçlarınızı hızlıca çözebilmeniz için geliştirilmektedir.

TÜRKÇE WEB MAİL

E-Mail hizmetlerimizde tamamen Türkçe arayüzler üzerinden hizmet alabilir ve kullanabilirsiniz. Ayrıca Outlook ve Thunderbird gibi e-posta programlarından Mail almanızı ve göndermenizi sağlar.

ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

Tüm Hosting Servislerimiz maksimum güvenlik denetimlerine tabi tutulmaktadır. Güvenlik güncelleştirmeleri ve PHP sürümleri gibi kriterler müşterilerimizin gereksinimlerine göre yapılmaktadır.

HIZLI VE PROFESYONEL

Türkiye ve Avrupa lokasyon alt yapısı üzerinden sağlanan servislerimiz ile Performanslı, kesintisiz ve yenilikci hizmet sunmayı amaçlamaktayız.
İsim Kayıt Web Hosting

KURUMSAL

Kurumsal kimliği ile tüm bireysel ve kurumsal müşterilerine aynı kalitede, hız ve performansı bir arada sunan İsim Kayıt Bilişim Web Hosting Hizmetleri, aynı zamanda yeni nesil teknolojiyi takip ederek ilk yenilikleri müşterilerine sunmayı amaçlamıştır.

İLETİŞİM

ADRES: Esentepe Mah. Ağadere Cad. NO:75 Kat:1 Körfez/Kocaeli
POSTA KODU:41780

Tel 1: 0 (850) 290 33 44
Tel 2: 0 (262) 527 41 33
Fax: 0 (850) 290 33 45
T. Destek: destek@isimkayit.com

ns1.isimkayit.com    | 


   ns2.isimkayit.com

Copyright © 2005 - 2017 | Tüm hakları saklıdır.