Sanal Sunucular - Yurtdışı

Maksimum Server Uptime

Sunucu çalışma süresi, tüm işletmeler için kritik önem taşır; işinizi barındırmanın kalp atışı olarak değerlendirin. Dosya ve veri tabanları sunucuları, e-posta ve web sunucuları birçok iş sürecinin vazgeçilmez bir parçasıdır ve duruş süreleri verimlilik, satış, çalışan ve müşteri memnuniyeti üzerinde doğrudan olumsuz etkilere sahiptir. Bu nedenle, maksimum sunucu çalışma süresinin sağlanması bizim için çok önemlidir - müşterilerinizin mutlu olabilmesi için iş süreçlerinizin sağlıklı çalışmasını sağlamak istiyoruz.

İş ihtiyaçlarınızla ilgili olarak bize güvenerek, sağladığımız standart bakımların dışında, sunduğumuz herhangi bir hizmette size% 99,9 kesintisiz çalışma süresi vaat ediyoruz.

Dünya Çapında Veri Dağıtımı

Hizmetlerimiz dünyanın dört bir yanında bulunan yüzlerce sunucu ve veri merkezi tarafından desteklenmektedir, bu nedenle müşterilerin web sitenize her yerden erişebildiğini kolayca bilerek dinlenebilirsiniz. Buna ek olarak, uzman analizleri sunmak için izleme araçları sunuyoruz - web sitesi trafiği, sitenizin verimliliğini ve popülerliğini artırmanın yanı sıra ziyaretçilerin nereden geldiklerini, günün hangi saatinde sizi ziyaret ettiğini takip etmek için önemli bir adımdır. , Ve ne kadar kaldıklarını. Kayıt için en popüler TLD'leri sunduğumuzdan, küresel bir pazara olan özverimiz alan adı kayıtlarına kadar uzanmaktadır.

Müşteri desteğine olan bağlılığımız da tüm dünyaya yayılmıştır. Mümkün olan herhangi bir şekilde barındırma konusunda size yardımcı olmak için buradayız ve bize telefon, e-posta veya canlı sohbet yoluyla ulaşabilirsiniz.

En Fazla Katmanlı Güvenlik

Dinlenin, 24 saat güvenlik izleme ve DDoS koruması sağladığımızı bilerek rahatlayın. Müşterinizin verilerini ciddiye alıyorsun, biz de öyle yapacağız. Günümüz dijital çağında gerekli olan güvenlik seviyesini sağlamak için güvenlik ekibimiz ve güvenlik önlemleri bütün gün, her gün çalışıyor.

SSL sertifikaları, güvenlik duvarı yapılandırması, güvenlik izleme hizmetleri, VPN erişimi ve daha pek çok şey dahil olmak üzere çok çeşitli güvenlik araçları kullanımınıza sunulmuştur.

Sizin İçin Mükemmel Seviyeyi seçin!

Size en iyi deneyimi sunmak için web sitemiz tanımlama bilgilerini kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, tanımlama bilgilerini kullanmamızı onaylarsınız.

Kabul Et ve Devam Et Daha Fazla Bilgi