Co-Locations &

Sunucu Barındırma

100 TL /ay

IK-CO-LOC I

Sipariş Ver
200 TL /ay

IK-CO-LOC II

Sipariş Ver
350 TL /ay

IK-CO-LOC III

Sipariş Ver

Sunucu Barındırma Bizim İşimiz

Firmamız tarafından sağlanan Co-location (Sunucu Barındırma) hizmeti sayesinde kurum ve kuruluşlar, Yüksek bant genişliğine sahip olmayan firmalarda internet bağlantıları ile ilgili alt yapı çalışmalarında ekstra harcamalar yapmaz, sahip oldukları kendi internet bağlantılarında trafik yaratmazlar. Bu sayede Limitsiz trafik paketlerimiz ile ucuz ve kaliteli hizmet almanın tadını çıkartırlar. Profesyonel Teknik personellerimiz tarafından isterseniz sunucunuzda kurulum işlemlerini yaptırabilir, ayrıca aylık veya saatlik teknik destek hizmeti alabilirsiniz. 7/24 kişiye özel tahsis edilecek monitoring sistemi ile sunucularınızın anlık olarak veya geriye dönük trafiğini izleyebilirsiniz. Firmamıza ait teknik personeller sunucularınızı anlık olarak takip ederek gerektiği yerde sisteme müdahale edebilecektir.

sunucu barındırma
Sunucu Barındırma (Co-Locations)

Genel Ortak Özellikleri

300mbps network
1Gbps Port

Tüm barındırma hizmeti alan müşterilerimize 1Gbps geniş band hat kullanma avantajı.

1gbpss port
100/1000/10.000Mbps

100Mbps ila 10Gbps arasında ihitiyaca göre hat imkanı sunulmaktadır. Türkcell, Türk Telekom ve Vodafone hatlarından birer adet mevcut alanımıza bulunmaktadır.

ddos koruma
Firewall Güvenlik

IP bazlı koruma, ISP hat trafiğini kontrol etme gibi bir çok işlemi yapabilirsiniz.

7/24 network kontrolü
KVM Kontrolü

Sunucunuzda IDRAC veya ILO olmasına hiç gerek yok. Ücretsiz KVM hizmetimizden her zaman yararlana bilirsiniz.

sunucu yedek sistemi
Yedekleme Hizmeti

Dilediğiniz zaman dedicated sunucunuzu firmamıza ait backups storage de yedekeleme yapıp güvene alabilirsiniz.

bursa veri merkezi
Türkiye Lokasyon

İster Türk Telekom İstanbul, İsterseniz Bursa DGN Veri merkezinde bize ayrılan alanlar içerisinde sunucularınızı güvenle barındıra bilirsiniz. Tercih sizin.

Yüksek Hız, Yüksek Güvenlik,

7/24 Kontrol

türk telekom vodafone türkcell

İsim Kayit Web Hosting Co-Location(Sunucu barındırma) hizmetlerini Türk Telekom ve DGN Teknoloji veri merkezi içerisinde özel tahsis edilen kabinetler ile, müşterilerine yer sağlayıcısı olarak 7/24 metro internet ve teknik destek hizmeti vermektedir.
% 99,7 uptime oranı ile müşterilerin istekleri doğrultusunda kişiye özel network altyapısı oluşturup, müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı başarmıştır.
Co-Location (Sunucu Barındırma) bünyesinde kabinet, network ekipmanları ve destek hizmetleri tamamen İsim Kayıt tarafından sağlanmaktadır.
İsim Kayıt Bilişim Web Hosting Hizmetleri RIPE NCC Üyesi olmakla birlikte, Tarafınıza tahsis edilen IP bloklarının PTR Kaydı, Kişiye özel whois tanımlama ve benzeri tüm işlemlerini gerçekleştirebilir.
Firmamıza tahsis edilmiş olan Yedekli 10G+ Uplink portları ile internet hizmetini kesintisiz olarak müşterilerine sunmaktadır.
Firmamız; Türk Telekom, Turkcell Superonline, VodafoneNet şirketleri ile yedekli fiberoptik bağlantıları bulunmaktadır. Bu bağlantılar üzerinden kapasite sorunu yaşanmadan erişim sağlamaktadır.
Kullandığımız Network ekipmanları dünya çapında başarısı kabul edilmiş Juniper cihazlar kullanılmakta, almış olduğunuz Co-location hizmetler ile sunucularınızı kesintisiz internet erişimi ile barındırılmaktadır.
Kesintisiz enerji için N+1 olarak çalışmakta olan UPS ve Jeneratör sistemleri şebeke hattında gerçekleşecek kesinti durumunda otomatik olarak devreye girmektedir.

Daha Fazla Bilgi İçin İletişime Geçin

Size en iyi deneyimi sunmak için web sitemiz tanımlama bilgilerini kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, tanımlama bilgilerini kullanmamızı onaylarsınız.

Kabul Et ve Devam Et Daha Fazla Bilgi