Kullanıcı Girişi
 
Üye Girişi
  • Memnuniyetiniz
    kayıt altında

ALAN ADI
WEB HOSTİNG
SANAL SUNUCU
DEDICATED
GÜVENLİK
İLETİŞİM
0
Web Hosting Hizmettinde 12. Yılımızı Kutluyoruz


DESTEK MERKEZİ

DESTEK MERKEZİ
İsim Kayıt Web Hosting

Subdomain Nedir?

Subdomain (Alt Alan Adı) Nedir Ve Ne  İşe Yarar ?

Subdomain, hosting özellikleri ile alakalı bir konudur esasen, eğer alt alan adı oluşturmayı hosting hesabınız destekliyor ise hemen bir alt alan adı ( subdomain) oluşturabilirsiniz demektir.  

Öncelikle sub-domain oluşturabilmek için hosting hesabınızın subdomain oluşturmaya elverişli yani izinli olması gerekiyor. 
Sub-domain, mevcut hosting hesabınıza tanımlı alan adlarının ön tarafınıza belirleyeceğiniz karakterlerden oluşmaktadır. 
Örneğin ;

isimkayit.com, bir alan adıdır. Bu alan adına sub-domain eklemek istediğinizde oluşacak subdomain şu şekilde olacaktır.
"destek.isimkayit.com" veya "test.isimkayit.com" gibi, burada ki " destek ve test " ibareleri hosting panelinde oluşturmuş olduğunuz subdomainin karşılığıdır. 
Ayriyetten oluşturduğunuz her subdomain için FTP hesabınızda " destek veya test " adında klasörler oluşturulmaktadır. Bu klasörlerin içerisine subdomaini tarayıcı üzerinden çağırdığınız zaman görüntülemek istediğiniz verilerinizi yükleyebilirsiniz.

Bu subdomainler başka kullanıcılara ayrı hesaplar açılarak kullanmaları için veya yönetmeleri içinde kullanılabilirler. DNS yönlendirmesi ile wordpress, tumblr, blogger gibi hazır blog sitelerine yönlendirerek hazır websitesi temin etmiş olabilirsiniz.

Eğer subdomaine önem veriyorsanız satın alacağınız hosting hesabınızın subdomain özelliğine dikkat etmenizde fayda var.

Sınırsız subdomain oluşturabileceğiniz web hosting paketlerimizi web sitemizden inceleyebilirsiniz.
Destek Merkezi

Bu cevap yeterince yardımcı oldu mu?      Sık kullanılanlara ekle Sık kullanılanlara ekle    Bu dökümanı yazdır Bu dökümanı yazdır

 


İsim Kayıt Web Hosting

7/24 TEKNİK DESTEK

Tüm servislerimiz ile ilgili olarak e-posta veya telefon ile destek tapelerinde bulunabilirsiniz.

KONTROL PANELİ

Tüm hizmetlerinizi şirketimizin geliştirdiği %100 Türkçe Kontrol Paneli üzerinden sunucularınızı kolayca yönetebilirsiniz.

KOLAY YÖNETİM

Tüm yönetim arayüzlerimiz kolay ve basit bir yapıda ihtiyaçlarınızı hızlıca çözebilmeniz için geliştirilmektedir.

TÜRKÇE WEB MAİL

E-Mail hizmetlerimizde tamamen Türkçe arayüzler üzerinden hizmet alabilir ve kullanabilirsiniz. Ayrıca Outlook ve Thunderbird gibi e-posta programlarından Mail almanızı ve göndermenizi sağlar.

ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

Tüm Hosting Servislerimiz maksimum güvenlik denetimlerine tabi tutulmaktadır. Güvenlik güncelleştirmeleri ve PHP sürümleri gibi kriterler müşterilerimizin gereksinimlerine göre yapılmaktadır.

HIZLI VE PROFESYONEL

Türkiye ve Avrupa lokasyon alt yapısı üzerinden sağlanan servislerimiz ile Performanslı, kesintisiz ve yenilikci hizmet sunmayı amaçlamaktayız.
İsim Kayıt Web Hosting

KURUMSAL

Kurumsal kimliği ile tüm bireysel ve kurumsal müşterilerine aynı kalitede, hız ve performansı bir arada sunan İsim Kayıt Bilişim Web Hosting Hizmetleri, aynı zamanda yeni nesil teknolojiyi takip ederek ilk yenilikleri müşterilerine sunmayı amaçlamıştır.

İLETİŞİM

ADRES: Esentepe Mah. Ağadere Cad. NO:75 Kat:1 Körfez/Kocaeli
POSTA KODU:41780

Tel 1: 0 (850) 290 33 44
Tel 2: 0 (262) 527 41 33
Fax: 0 (850) 290 33 45
T. Destek: destek@isimkayit.com

ns1.isimkayit.com    | 


   ns2.isimkayit.com

Copyright © 2005 - 2017 | Tüm hakları saklıdır.