Kullanıcı Girişi
 
Üye Girişi
  • Memnuniyetiniz
    kayıt altında

ALAN ADI
WEB HOSTİNG
SANAL SUNUCU
DEDICATED
GÜVENLİK
İLETİŞİM
0
Web Hosting Hizmettinde 12. Yılımızı Kutluyoruz


DUYURULAR

DUYURULAR
İsim Kayıt Web Hosting

WEB SİTE YAPTIRIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ !!!

10/03/2013 21:00
Türkiye’de hosting, domain ve web tasarım konusunda bir mağduriyet yaşandığında, mağdurun şikayet edebileceği bir kurum veya kuruluş olmadığını biliyoruz, Bu nedenle hosting, domain ve web tasarım mağdurlarının gün geçtikçe artığını görmekteyiz.

Peki daha sonra çıkacak sorunları nasıl minimuma düşürebiliriz?.

Aşağıda verdiğimiz bilgiler sizin mağduriyetinizi ortadan kaldıracaktır..

Firmamız aşağıdaki okuyacağınız mağduriyetleri yaşamayacağınızı taahhüt eder..

  • Hosting, domain ve web tasarım tek firmada olmalı
  • Hosting (barındırma) paketinizin tüm kontrolü sizin yetkinizde olmalı
  • Domain (alan adı) kontrolü veya transfer kodu sizde olmalı
  • Web tasarım ve veritabanı’nın ilk yedeği sizde olmalıHosting, domain ve web tasarım tek firmada olmalı

Neden? : Eğer hosting başka, domain başka, web tasarım başka firmalarda olduğunu düşünürsek, bir aksaklık olduğunda birden fazla kişi ile muhatab olmak zorunda kalırız, birden fazla kişi ile sorun çözme aşamasına geldiğinizde ise sorunu birbirine atan muhatablar nedeni ile yaşadığımız sorunun içinden çıkılamaz bir hale geldiğinini görürüz…

Hosting (barındırma) paketinizin tüm kontrolü sizin yetkinizde olmalı

Neden? : Hosting yönetiminin başka birinde olduğunu düşünürsek, sitenizin veritabanı ve dosyalarının yedeğini bilgisayarınıza alamazsınız, bir çok hosting firması site yedeklerini kendi sunucularında saklar, bu güvenlir bir durum değildir, siteniz üzerinde gercekleşecek bir hack işleminizde sitenizde bulunan dosyalar ve yedekleriniz silinebilir, bunun güvencesini hiç bir hosting firması garanti edemez, bu nedenle her zaman en güvenilir yedekleme kendi bilgisayarınızda saklayacağınız bir yedekleme işlemidir…

Hosting kontrolü ile birlikte hosting şifrelerini değiştirerek, firmanıza veya şahsınıza ait mail bilgilerinizin sizin kontrolünüzde olmasını sağlayabilrisiniz…..
Domain (alan adı) transfer kodu sizde olmalı

Neden? : Domain (alan adı) yönetiminin başka birinde olduğunu düşünürsek, daha sonra çıkacak bir anlaşmama durumunda ilgili kişiye mahküm kalacağımız ortadadır, bir çok web tasarımcı Domain (alan adı)’nızı sırf bu sebeple kendi elinde tutabilir, Domain (alan adı)’nız başkasında olması her zaman tehlikelidir, bir sabah kaldığınızda sitenizin kapalı olma ihtimali çok yüksektir, bu nedenle mümkün olduğunca Domain (alan adı)’zının kendi kontrolünüzde olması veya transfer kodu’nun sizde olması gerekmektedir..


Web tasarım ve veritabanı’nın ilk yedeği sizde olmalı

Neden? : Web siteniz için yaptırdığınız tasarım bittikten hemen sonra sitenizin ilk kurulum yedeği muhakkak arşivinizde olmalı, daha sonra sitenizde bir aksaklık olduğunda sitenizi kolayca ilk kurulum halinde geri yükleyebileceğiniz dökümanlar elinizde olmalı, web tasarımcının size verdiği dökümanlar içinde herhangi bir gizli kod veya şifreleme olmamalı

<< Geriİsim Kayıt Web Hosting

7/24 TEKNİK DESTEK

Tüm servislerimiz ile ilgili olarak e-posta veya telefon ile destek tapelerinde bulunabilirsiniz.

KONTROL PANELİ

Tüm hizmetlerinizi şirketimizin geliştirdiği %100 Türkçe Kontrol Paneli üzerinden sunucularınızı kolayca yönetebilirsiniz.

KOLAY YÖNETİM

Tüm yönetim arayüzlerimiz kolay ve basit bir yapıda ihtiyaçlarınızı hızlıca çözebilmeniz için geliştirilmektedir.

TÜRKÇE WEB MAİL

E-Mail hizmetlerimizde tamamen Türkçe arayüzler üzerinden hizmet alabilir ve kullanabilirsiniz. Ayrıca Outlook ve Thunderbird gibi e-posta programlarından Mail almanızı ve göndermenizi sağlar.

ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

Tüm Hosting Servislerimiz maksimum güvenlik denetimlerine tabi tutulmaktadır. Güvenlik güncelleştirmeleri ve PHP sürümleri gibi kriterler müşterilerimizin gereksinimlerine göre yapılmaktadır.

HIZLI VE PROFESYONEL

Türkiye ve Avrupa lokasyon alt yapısı üzerinden sağlanan servislerimiz ile Performanslı, kesintisiz ve yenilikci hizmet sunmayı amaçlamaktayız.
İsim Kayıt Web Hosting

KURUMSAL

Kurumsal kimliği ile tüm bireysel ve kurumsal müşterilerine aynı kalitede, hız ve performansı bir arada sunan İsim Kayıt Bilişim Web Hosting Hizmetleri, aynı zamanda yeni nesil teknolojiyi takip ederek ilk yenilikleri müşterilerine sunmayı amaçlamıştır.

İLETİŞİM

ADRES: Esentepe Mah. Ağadere Cad. NO:75 Kat:1 Körfez/Kocaeli
POSTA KODU:41780

Tel 1: 0 (850) 290 33 44
Tel 2: 0 (262) 527 41 33
Fax: 0 (850) 290 33 45
T. Destek: destek@isimkayit.com

ns1.isimkayit.com    | 


   ns2.isimkayit.com

Copyright © 2005 - 2017 | Tüm hakları saklıdır.