Kullanıcı Girişi
 
Üye Girişi
  • Memnuniyetiniz
    kayıt altında

ALAN ADI
WEB HOSTİNG
SANAL SUNUCU
DEDICATED
GÜVENLİK
İLETİŞİM
0
Web Hosting Hizmettinde 12. Yılımızı Kutluyoruz


DUYURULAR

DUYURULAR
İsim Kayıt Web Hosting

.com Alan Adı Tescilinde Kampanya Sadece 16.90TL

10/02/2015 19:55
.com domaininde kampanyaEn ucuz Alan Adı ve En Ucuz Web Hosting Sloganı ile bundan tam 10 yıl önce sizlere hizmet vermeye başladık.
Bu süre içerisinde Müşterilerimizin her zaman Memnuniyetini ön planda tutmayı amaçladık.

Müşerilerimizin her zaman tüm sorunları ile ilgilenen 7/24 teknik destek ekibi sayesinde sorunsuz hizmet anlayışı ile bu günlere kadar siz değerli müşterilerimizin sayesinde geldiğimizi samimi olarak her zaman ifade ediyoruz.

Şimdi; İsim Kayıt Bilişim olarak, Müşterilerimizin en çok tescil ettiği .com domain tescilinde de bir kampanya düzenledik ve Kar marjını Sıfıra indirdik. Bugüne kadar isteyip de alamadığınız domainleri çok ucuza tescil edebilir kendinize ait bir domain havuzu yaratabilirsiniz.
Ayrıca; Seo Hosting üzerinde yoğunlaşan müşterilerimiz şimdi tüm .com domainlerini çok ucuza tescil ederek daha fazla arama motorlarında yükselebilirler. Ayrıca SEO Hosting sunucularımızda da bu alan adlarını barındırabilirler.

Firmamızın hizmetini bu zamana kadar fark edemeyen ziyaretçilerimize de bu vesile ile birlikte firmamız ile birlikte sorunsuz Web Hosting, Sunucu Kiralama veya Ucuz VPS / VDS hizmetlerimizden biri ile tanışmasına vesile olmasını isteriz. Alışkanlıklarınızdan kurtulmanın bir yolu olarak bizi tercih etmenizi öneririz.

Sizlere hizmet etmenin mutluluğunu taşıyoruz. 

İsim Kayıt Ekibi


Alan Adı Sorgulamak İçin Hemen Tıklayın :


Kampanya Bitiş :
01/04/2015

<< Geriİsim Kayıt Web Hosting

7/24 TEKNİK DESTEK

Tüm servislerimiz ile ilgili olarak e-posta veya telefon ile destek tapelerinde bulunabilirsiniz.

KONTROL PANELİ

Tüm hizmetlerinizi şirketimizin geliştirdiği %100 Türkçe Kontrol Paneli üzerinden sunucularınızı kolayca yönetebilirsiniz.

KOLAY YÖNETİM

Tüm yönetim arayüzlerimiz kolay ve basit bir yapıda ihtiyaçlarınızı hızlıca çözebilmeniz için geliştirilmektedir.

TÜRKÇE WEB MAİL

E-Mail hizmetlerimizde tamamen Türkçe arayüzler üzerinden hizmet alabilir ve kullanabilirsiniz. Ayrıca Outlook ve Thunderbird gibi e-posta programlarından Mail almanızı ve göndermenizi sağlar.

ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

Tüm Hosting Servislerimiz maksimum güvenlik denetimlerine tabi tutulmaktadır. Güvenlik güncelleştirmeleri ve PHP sürümleri gibi kriterler müşterilerimizin gereksinimlerine göre yapılmaktadır.

HIZLI VE PROFESYONEL

Türkiye ve Avrupa lokasyon alt yapısı üzerinden sağlanan servislerimiz ile Performanslı, kesintisiz ve yenilikci hizmet sunmayı amaçlamaktayız.
İsim Kayıt Web Hosting

KURUMSAL

Kurumsal kimliği ile tüm bireysel ve kurumsal müşterilerine aynı kalitede, hız ve performansı bir arada sunan İsim Kayıt Bilişim Web Hosting Hizmetleri, aynı zamanda yeni nesil teknolojiyi takip ederek ilk yenilikleri müşterilerine sunmayı amaçlamıştır.

İLETİŞİM

ADRES: Esentepe Mah. Ağadere Cad. NO:75 Kat:1 Körfez/Kocaeli
POSTA KODU:41780

Tel 1: 0 (850) 290 33 44
Tel 2: 0 (262) 527 41 33
Fax: 0 (850) 290 33 45
T. Destek: destek@isimkayit.com

ns1.isimkayit.com    | 


   ns2.isimkayit.com

Copyright © 2005 - 2017 | Tüm hakları saklıdır.