Kullanıcı Girişi
 
Üye Girişi
  • Memnuniyetiniz
    kayıt altında

ALAN ADI
WEB HOSTİNG
SANAL SUNUCU
DEDICATED
GÜVENLİK
İLETİŞİM
0
Web Hosting Hizmettinde 12. Yılımızı Kutluyoruz


E-POSTA

E-POSTA
İsim Kayıt Web Hosting
Anti-Spam
Anti-Spam Nedir?

İnternet üzerinde aynı mesajın yüksek sayıdaki kopyasının, bu tip bir mesaji alma talebinde bulunmamış kişilere, zorlayıcı nitelikte gönderilmesi "Spam" olarak adlandırılır. Spam çoğunlukla ticari reklam niteliğinde olup, bu reklamlar sıklıkla güvenilmeyen ürünlerin, çabuk zengin olma kampanyalarının, yarı yasal servislerin duyurulması amacına yöneliktir.

Anti-Spam Ne İşe Yarar ?

Anti-Spam programı, posta adreslerine gelen yüzlerce ticari, dini, politik propaganda yapan ve vakit çalan elektronik postaları engellemeye yarayan bir sistemdir.

Anti-Spamla Neler Yapılabilir ?
  • Spam E-postaların hangi klasöre gitmesi gerektiğini belirleyebilirsiniz.
  • Gönderilen e-postaları (5.0, 7.5, 10) gibi puan sistemi ile gelen kutunuza düşmesini sağlayabilirsiniz.
  • Spam olarak belirlenen E-postanın konusunun önüne ek getirtebilirsiniz (SPAM, Bu SPAM maildir gibi..)
  • Spam E-posta ile gönderilen ekleri kabul edip etmeyeceğinizi belirleyebilirsiniz.
  • Daha önce belirlediğiniz Spam gönderen alan adlarını ayar panelinden engelleyebilir veya sadece @ önü eki kullanıcı adını engelleyebilirsiniz.
Anti Spam
Sipariş Ver
Otomatik Yanıtlayıcı
otomatik yanıtlayıcı
Otomatik Yanıtlayıcı Nedir ?

Tatildeyken veya iş yeri dışındayken size gönderilen mailleri otomatik yanıtlamak için veya tarafınıza gönderilen maillerin ulaştığını haber etmek için en etkin bildirim yoludur.

Otomatik yanıtlayıcı ile size ulaşmaya çalışan müşterilerinize neden hemen cevap veremediğiniz hakkında kısa bilgiler aktarabilir veya başka bir e-postaya aktarabilirsiniz.

Kişiselleştirilebilir HTML E-Posta taslakları hazırlayarak size ulaşmaya çalışan müşterilerinizi farklı bir tasarımınızla da karşılayabilirsiniz.

otomatik yanıtlayıcı
E-Posta Yönlendirme
Bir çok E-Posta hesabınız var ve kontrol etmekte zorluk mu çekiyorsunuz
e-posta yönlendirme
E-Posta Yönlendirme Nedir ?

E-Posta yönlendirme ayarlarında bu zorluklara son verecek bir ayar bulunuyor. Hosting kontrol paneli üzerinden yürütülen bu ayarı basit bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

Eski e-posta hesaplarınızı, yeni e-posta hesaplarınıza yönlendirerek maillerinizin sürekli yeni e-posta hesabına gelmesini sağlayabilirsiniz.

Üstelik hosting hesabı kullanan kullanıcılar Gmail, Hotmail ve Yandex gibi E-Posta Saglayıcıları üzerinden rahatça yönlendirme işlemi yapabilirler. Aynı zamanda yine e-posta sağlayıcınız ne olursa olsun İsim Kayıt üzerinde ki e-posta hesaplarınızı basit bir şekilde yönlendirebilirsiniz.

İsim Kayıt Web Hosting

7/24 TEKNİK DESTEK

Tüm servislerimiz ile ilgili olarak e-posta veya telefon ile destek tapelerinde bulunabilirsiniz.

KONTROL PANELİ

Tüm hizmetlerinizi şirketimizin geliştirdiği %100 Türkçe Kontrol Paneli üzerinden sunucularınızı kolayca yönetebilirsiniz.

KOLAY YÖNETİM

Tüm yönetim arayüzlerimiz kolay ve basit bir yapıda ihtiyaçlarınızı hızlıca çözebilmeniz için geliştirilmektedir.

TÜRKÇE WEB MAİL

E-Mail hizmetlerimizde tamamen Türkçe arayüzler üzerinden hizmet alabilir ve kullanabilirsiniz. Ayrıca Outlook ve Thunderbird gibi e-posta programlarından Mail almanızı ve göndermenizi sağlar.

ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

Tüm Hosting Servislerimiz maksimum güvenlik denetimlerine tabi tutulmaktadır. Güvenlik güncelleştirmeleri ve PHP sürümleri gibi kriterler müşterilerimizin gereksinimlerine göre yapılmaktadır.

HIZLI VE PROFESYONEL

Türkiye ve Avrupa lokasyon alt yapısı üzerinden sağlanan servislerimiz ile Performanslı, kesintisiz ve yenilikci hizmet sunmayı amaçlamaktayız.
İsim Kayıt Web Hosting

KURUMSAL

Kurumsal kimliği ile tüm bireysel ve kurumsal müşterilerine aynı kalitede, hız ve performansı bir arada sunan İsim Kayıt Bilişim Web Hosting Hizmetleri, aynı zamanda yeni nesil teknolojiyi takip ederek ilk yenilikleri müşterilerine sunmayı amaçlamıştır.

İLETİŞİM

ADRES: Esentepe Mah. Ağadere Cad. NO:75 Kat:1 Körfez/Kocaeli
POSTA KODU:41780

Tel 1: 0 (850) 290 33 44
Tel 2: 0 (262) 527 41 33
Fax: 0 (850) 290 33 45
T. Destek: destek@isimkayit.com

ns1.isimkayit.com    | 


   ns2.isimkayit.com

Copyright © 2005 - 2017 | Tüm hakları saklıdır.