Özel Yedekleme - Felaket Kurtarma

Artık verileriniz bizimle güvende

Verilerinizi tehlikeye atmayın. Bütün verilerinizi bulunduğunuz lokasyondan farklı güvenilir lokasyonumuza alıp şifreleyelim.

Backup serverHer geçen gün çok sayıda kullanıcı olası donanım sorunlarından kaynaklanan veri kayıplarına karşı en iyi çözümün yedekleme olduğunu istemeden öğreniyor. Tabii ki bu bağlamda yapılan yedeklemenin verimli olması da gerekiyor. Aylarca belki de yıllarca üzerinde çalıştığınız verilerin yerine hızlı ve güvenli bir şekilde koyulabilmesi son derece önemli. Tecrübeler ile son kullanıcıların gerek kurumsal veriler gerekse özel datalarla ilgili yedekleme konusunda dikkatli ve bilgili olmadığı sabittir.

Yedeklerin büyük bir kısmı teknik nedenler yüzünden, mevcut bilgisayar veya sunucu sistemlerinizin yanında yapılır. Verilerinizin yedeklendiği disk vb. yedekleme birimleri çoğunlukla bilgisayara veya sunuculara daimi olarak bağlı durur. Ancak devamlı bağlı kalan yedekleme çözümlerinin kullanım kolaylığı olduğu kadar eksi yönleri de vardır. Bilgisayara bulaşan bir virüs veya kullanıcının yanlışlıkla verileri silmesi bunlara örnek gösterilebilir. Ayrıca son kullanıcı tarafındaki sistemler gelişmiş güvenlik duvarları ile korunmadığından dolayı kötü niyetli bilgisayar korsanları dataları ele geçirebilir veya silebilir. Buda başınızı oldukça belaya sokabilir. Ayrıca düzgün bir yedekleme için veri güvenliği ve fiziksel koşullar göz ardı edilmemelidir.

İsim Kayıt olarak bizler; Server yedekleme isim kayıtElektrik, nem, ısı gibi çevresel etkenlere karşı korumalı, dış ağ saldırılara karşı donanımsal olarak korumalı güvenlik duvarlarını kullanıp kendi özel yedekleme sunucularımızda müşterilerimizin yedeklerinin alındığını garanti ederiz. Böylelikle son kullanıcı tarafında hiçbir tetikleme, kontrol mekanizması gerekmemektedir. Bu yedekler haftalık alınabildiği gibi data büyüklüklerine göre de günlük alınmaktadır. Tüm verileriniz özel yazılımlarımız sayesinde Yedekleme sunucularımıza, yedeklenen sunucunun yoğun olmadığı bir zamanda otomatik olarak yedeklenmektedir.

Hemen Sipariş Ver


Yedekleme Talep Formu

Yedekleme için lütfen aşağıdaki bilgileri doldurarak bizimle iletişime geçiniz.