SQL yedeğim çok büyük nasıl geri yüklerim?

Değerli Müşterimiz, SQL yedeklerinin büyük olması halinde yüklemelerde sorun yaşanmaktadır.
Bu problemin cözümü için geliştirmiş oldugumuz yazılım ile bu probleminizi kolayca cözebilirsiniz.
Yapılması gerekenler sırası ile aşagıdaki gibi anlatılmıştır.


1.) İlk önce buradan gerekli dosyamızı indiriyoruz.
2.) Dosyayı zipden çıkartarak FTP üzerinden hostunuza, klasörü yükleyin.
3.) Daha önceden almış olduğunuz .sql uzantılı yedeğiniz ile birlikte aynı klasörün içerisine gelecek sekilde hostunuza SQL yedeğiniz ile birlikte yükleyin.
4.) Bu işlemleri yaptıktan sonra restore.php dosyamızı açarak;
4.1.) 3. Satıra , aynı klasör içerisin de yüklediğimiz .sql yedeğimizin adını yazıyoruz. ( $filename = 'sqldosyanız.sql';şeklinde )
4.2.) 4. Satırda herhangi bir işlem yapmıyoruz ve 5. satıra geçiyoruz.
4.3.) 5. Satıra daha önce hostumuza oluşturduğumuz veritabanı kullanıcı adını giriyoruz.
4.4.) 6. Satıra veritabanımıza vermiş olduğumuz şifreyi yazıyoruz.
4.5.) 7. Satıra ise veritabanının adını giriyoruz. ( Bu bilgileri veritabanı oluştururken lütfen bir yere not ederek giriniz. Yanlış girmeniz sonuçunda script veritabanına bağlanamyacak ve hata verecektir. )

5.) Üstte ki işlemleri tamamladıktan sonra tekrar restore.php dosyamızı restore klasörümüze yüklüyor ve üzerine yazdırıyoruz.. ( .zip 'den çıkardığınız klasörü nereye atmışsanız restore.php dosyasını o klasörün içerisine atıyoruz.)
6.) Daha sonra eğer dosyalarımızı FTP Ana dizine yüklemişsek şu şekilde scripti çağırıyoruz; http://www.alanadiniz.com/restore/restore.php eğer sayfa yüklenmeye başlamış ise restore klasörünüzdeki .SQL dosyanızı veritabanına yüklemeye başlamış demektir. Eğer hata veriyorsa veritabanı bilgilerini eksik girmiş olabilirsiniz. Yine de sorunu bulamamışsanız lütfen https://www.isimkayit.com/iletisim.html veya support@isimkayit.com adreslerinden bizim ile iletişime geçebilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, İsim Kayıt Müşteri Hizmetleri

Bu cevap yeterince yardımcı oldu mu?

Size en iyi deneyimi sunmak için web sitemiz tanımlama bilgilerini kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, tanımlama bilgilerini kullanmamızı onaylarsınız.

Kabul Et ve Devam Et Daha Fazla Bilgi