Kullanıcı Girişi
 
Üye Girişi
 • Memnuniyetiniz
  kayıt altında

ALAN ADI
WEB HOSTİNG
SANAL SUNUCU
DEDICATED
GÜVENLİK
İLETİŞİM
0
Web Hosting Hizmettinde 12. Yılımızı Kutluyoruz


Sanal Sunucu Paketleri

Sanal Sunucu Paketleri
İsim Kayıt Web Hosting

süper türkiye sunucusu

Semi Dedicated Uzman sunucularımızı ihtiyaçlarınıza Göre Hazırlıyoruz.

Profesyonel bir sunucu hizmeti almak isteyen üst düzey kullanıcılarımız için idealleştirelen ve web ortamına her şekilde uyum sağlayan bu dedicated sunucumuzda mail server, paylaşımlı hosting, hosting hizmeti, web sunucusu ve veritabanı sunucusu gibi hizmetleri aktif bir şekilde kullanabilirsiniz.

Üstelik şu anda hiç bir KURULUM ÜCRETİ YOK.

Semi Dedicated Mini
214,60 TLAylık
 • Intel Xeon E5-2630v3
  4 Core
  HP DL380
 • 16 GB RAM DDR4 2133 MHz
 • 160 GB RAID 10K SAS HDD
 • Limitsiz Trafik
 • 4 Adet C-Class IP -IPv4 Blok
 • 7/24 Monitör Hizmeti
En Çok
Satılan
Semi Dedicated Kurumsal
265,90 TLAylık
 • Intel Xeon E5-2630v3
  6 Core
  HP DL380
 • 24 GB RAM DDR4 2133 MHz
 • 200 GB RAID 10K SAS HDD
 • Limitsiz Trafik
 • 8 Adet C-Class IP -IPv4 Blok
 • 7/24 Monitör Hizmeti
Semi Dedicated Uzman
335,20 TLAylık
 • Intel Xeon E5-2630v3
  8 Core
  HP DL380
 • 32 GB RAM DDR4 2133 MHz
 • 240 GB RAID 10K SAS HDD
 • Limitsiz Trafik
 • 12 Adet C-Class IP -IPv4 Blok
 • 7/24 Monitör Hizmeti
Semi Dedicated Pro
419,85 TLAylık
 • Intel Xeon E5-2630v3
  8 Core
  HP DL380
 • 48 GB RAM DDR4 2133 MHz
 • 300 GB RAID 10K SAS HDD
 • Limitsiz Trafik
 • 16 Adet C-Class IP -IPv4 Blok
 • 7/24 Monitör Hizmeti

Genel Sunucu Özellikleri

 • Sunucu Yönetimi
 • 1Gbits Bağlantı
 • %99,98 UPTIME
 • 10K HP SAS HDD
 • Limitsiz Trafik - Upload/Download

Diğer Özellikler

 • Kontrol Panel Seçeneği
 • 256 Adet IP Kadar Yükseltilebilir
 • DDOS Güvenliği
 • 7/24 Monitör Hizmeti
 • Yedekleme Optimizasyonu
 • CPanel WHM Panel
 • Plesk Windows/Linux Panel
 • DirectAdmin Fast Panel

Sizin İçin Buradayız

Özel Sunucu Konfügrasyonu

İstediğiniz Sunucu Özelliklerini Bize Bildirin. Sunucunuzu Hazırlayalım!

İletişim Numaranızı Bırakın

Teknisyen Arkadaşlarımız Sizin İçin Uygun Sunucu Önerisi Yapmak İçin Hemen Sizi Arasın.

Açıklamalar

7/24 Teknik Destek

Destek taleplerinizi ortamala 15 dakika içerisinde, sesli destek ortamında telefonlarınızı ortalama 40 saniye içerisinde yanıtlıyoruz. Odaklanmış müşteri memnuniyeti ile ilk planda siz değerli müşterilerimizi memnun etmeyi ilke edinmiş durumdayız.


Müşterilerimiz için en önemli olan, bizimle iletişim kurabilmeleridir. Her geçen gün geliştirmekte olduğumuz özelliklerden biri de teknik destektir. Sorunlarınızı hızlı ve kolay bir şekilde bizlere iletebileceğiniz destek sistemimiz 7 gün 24 saat devirli olarak gözetim altında olup kontrol edilmektedir. Bu sayede hem güvenli hem de hızlı bir şekilde sorunlarınızı çözümleye bilirsiniz.
Sunucu Kontrolü Sizde Olsun!

Bir Sanal Sunucu veya Dedicated sunucunuzun tüm kontrolleri elinizin altında olsun istemezmiydiniz? İşte biz hizmet anlayışı ve ergonomik kullanım yapısı ile size bu hizmeti sunmak için buradayız. Sunucularınızın tamamını hızlı, kolay ve kusursuz bir şekilde yönetime tabii tutabilir, Yeniden Başlat, HardReset, Gücü Kes, Güç Ver, Disk İstatistiği ve CPU / RAM istatistiği gibi bir çok bilgileri size ayrılan müşteri alanından yönetmeniz ve görmeniz çok kolay.

Yakında zamanda gelecek bir diğer özellikler arasında otomatik işletim sistemi kurulumu ve KVM gibi bir çok özellikle sizleri buluşturacak ve en iyi şekilde siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam edeceğiz.

Yönetim Paneli ile ilgili ufak bir görüntü;


%99,99 UPTIME ORANI

UPTIME Oranı Nedir ?

UPTIME Oranı sunucunun ne kadar açık kaldığıyla ilgili bir ibaredir. Eğer sunucu 1 ay boyunca hiç kapanmamışsa UPTIME Oranı %100 dür.

Fakat aylık güncelleştirmeler veya bakım aralıklarına rast gelirseniz bu %100 lük değer %99.99 'a düşebilir çünkü tahmin edebileceğiniz gibi sunucuların güncelleştirilmesi ve bakımlarının yapılması gerekmektedir.

Bakım veya güncelleştirme esnasında sunucu 10 saniye ila 1 dakika arasında kapalı kalabilir ve bu da UPTIME oranının %99.99 'a düşmesine neden olur.

Biz İsim Kayıt Bilişim olarak sunucularımızın %99.99 un altına düşmeyeceğinin garantisi veriyoruz.

Ayrıca sunucularımızın tamamı 7/24 UPTIME raporları alınmak ve sürekli izlenip takip edilmektedir. Olası bir kesinti esnasında anlık müdehale edilerek UPTIME ORANI yüksek tutulmaktadir.

Peki ya siz bu hizmeti kullanmak istemezmiydiniz? Hemen bizimle iletişime geçin birbirinden özel ayrıcalıklara sahip olun.

Veri Güvenliği

Verilerinizin güvenliği bizim için çok önemli, bir yazılımcı olabilirsiniz, bir grafik tasarımcısı veya ücreti karşılığı bir yazılım satın almış olabilirsiniz ama her ne olursa olsun biz müşterilerimizin veri güvenliğine çok önem veririz. Öylek ki emek harcadığınız işlerin ve alın teri döktüğünüz çalışmalarınızın 3. taraf kişilerce ele geçirilmemesi veya web sitelerinizin hacklenmemesi için tüm sunucularımızı, paylaşımlı paylaşımsız güvenlik bakımları ve zararlı olarak tabir edilecek fonksiyonlarını devre dışı bırakır sürekli güncelliğini yenileriz.

Verilerizin güvende olması, sizin web ortamında ki ticaretinizin sağlam olması demektir. Bir ortamda verilerinizin güvenliği söz konusu ile yaptığınız veya yapacağınız satışlarınızın müşteriyi etkilememesi veya web sitenizin hackleme girişiminden sonra kapalı kalması söz konusu olmamalıdır.

Biz tüm müşterilerimize aynı hassasiyeti göstererek sunucunun günlük, aylık ve yıllık periyodlarda güvenlik ve performans bakımlarını yaparak hem güvenlik hemde performansı en üst düzeyde tutmaya çalışıyor ve bu hizmette sizi %100 mutlu ediyoruz.

Siz de hemen bizim veri güvenliğimizi test etmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tüm Dünyaya Limitsiz Ulaşın

Sunucularımızın tamamında limitsiz trafik kullanılır. Trafikte herhangi bir limitleme olmadığı için dilediğiniz verileri gönderebilir ve alabilirsiniz fakat yinede bazı verilerde telif hakları ve T.C. Yasaları gereği bazı kısıtlamalar veya engellemeler uygulanmaktadır.


- Limitsiz bantgenişliği ile up/down hizmeti sadece Yurtdışı lokasyona sahip sunucularımızda bulunmaktadır. Bu hizmetlerimizde herhangi bir Trafik limitlemesi bulunmamakla birlikte dünyanın dört bir yanına kesintisiz gönderme/alma işlemini sınırsızca yapabilirsiniz.

- Limitsiz trafik Türkiye lokasyonlu sunucularımızda mevcut değildir ve Türkiye lokasyonlu tüm sunucularımızda Trafik Limitlendirmesi bulunmaktadır.

Trafik alanlarımız ile ilgili ve limitlendirmeler hakkında bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Sizi Tüm Tehlikelerden Koruyoruz!

Dünya çapında her saniye birileri, birilerine saldırı girişimi yapmakta. Buda internet ağında websitesi yayını yapan kullanıcıların korkulu ruyalarından bir tanesi.


DDoS saldırısı temelinde bir den fazla bilgisayarların birleşerek hedef bir bilgisayara saldırmasına denilir. Bu birden fazla bilgisayarlar ofis bilgisayarları, kişisel ev bilgisayarları veya sunuculardan oluşabilir. Bilgisayarınıza yerleştirilmiş bir zararlı yazılım sayesinde siz farkında olmadan belkide bilgisayarınız bir DDoS saldırısına yardım ediyor olabilir.

Günümüzde ki teknolojilerle bu DDoS saldırılarını belirli bir noktaya kadar engellemek mümkün öyle ki sadece 5-6 adet IP den gelen bir saldırı olsa IP Deny ile belki sorun halledilebilir fakat binlerce belki milyonlarca IP den gelen bir saldırı hayal ettiğinizde bu IP leri tek tek engellemek mümkün değil.

Biz sizi en muhteşem şekilde bu tür saldırılardan korumak için gerekli alt yapıyı hazırladık ve geliştirmeye de devam ediyoruz.

Olası bir DDoS saldırısında sizi nasıl koruyacağımız hakkında kısa bir örnek gösterelim.


Aşama 1:Sunucunuz normal bir şekilde çalışmaya başladı ve herşey gayet normal gidiyor.


Aşama 2:Bir süre sonra bir DDoS saldırısı almaya başlıyorsunuz.
Resim 2 - Kırmızı çizgi size gelen saldırıyı temsil eder.


Aşama 3:Saldırının tespit edilmesi yaklaşık 5 ila 10 dakika sürer ve tespit edilmesi halinde bizim VAC olarak adlandırdığımız koruma sistemi devreye girer ve gelen saldırıyı kendisi yanıtlamaya başlar. Bu süreçte hangi bağlantıların gerçek istek, hangilerinin sahte (DDoS) istek olduğunu doğrular var ona göre bir yönlendirme gerçekleştirir.
Resim 3 - Kırmızı çizgi VAC 'a gidiyor. VAC dan geçebilecen sadece Yeşil cizgi. Yeşil çizgi normal güvenilir istekleri temsil eder.


Aşama 4:Gelen saldırı bertaraf edildikten sonra bir müddet VAC sizi koruma altında tutar ve olası bir tekrar saldırı halinde 5 ila 10 dakikalık bir kesinti yaşatmadan direk koruma altına alır.
Resim 4 - Saldırı bertaraf edilmiş ve sunucunuz en verimli şekilde çalışmasına devam ediyor.


DDoS koruması hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

İsim Kayıt Web Hosting

7/24 TEKNİK DESTEK

Tüm servislerimiz ile ilgili olarak e-posta veya telefon ile destek tapelerinde bulunabilirsiniz.

KONTROL PANELİ

Tüm hizmetlerinizi şirketimizin geliştirdiği %100 Türkçe Kontrol Paneli üzerinden sunucularınızı kolayca yönetebilirsiniz.

KOLAY YÖNETİM

Tüm yönetim arayüzlerimiz kolay ve basit bir yapıda ihtiyaçlarınızı hızlıca çözebilmeniz için geliştirilmektedir.

TÜRKÇE WEB MAİL

E-Mail hizmetlerimizde tamamen Türkçe arayüzler üzerinden hizmet alabilir ve kullanabilirsiniz. Ayrıca Outlook ve Thunderbird gibi e-posta programlarından Mail almanızı ve göndermenizi sağlar.

ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

Tüm Hosting Servislerimiz maksimum güvenlik denetimlerine tabi tutulmaktadır. Güvenlik güncelleştirmeleri ve PHP sürümleri gibi kriterler müşterilerimizin gereksinimlerine göre yapılmaktadır.

HIZLI VE PROFESYONEL

Türkiye ve Avrupa lokasyon alt yapısı üzerinden sağlanan servislerimiz ile Performanslı, kesintisiz ve yenilikci hizmet sunmayı amaçlamaktayız.
İsim Kayıt Web Hosting

KURUMSAL

Kurumsal kimliği ile tüm bireysel ve kurumsal müşterilerine aynı kalitede, hız ve performansı bir arada sunan İsim Kayıt Bilişim Web Hosting Hizmetleri, aynı zamanda yeni nesil teknolojiyi takip ederek ilk yenilikleri müşterilerine sunmayı amaçlamıştır.

İLETİŞİM

ADRES: Esentepe Mah. Ağadere Cad. NO:75 Kat:1 Körfez/Kocaeli
POSTA KODU:41780

Tel 1: 0 (850) 290 33 44
Tel 2: 0 (262) 527 41 33
Fax: 0 (850) 290 33 45
T. Destek: destek@isimkayit.com

ns1.isimkayit.com    | 


   ns2.isimkayit.com

Copyright © 2005 - 2017 | Tüm hakları saklıdır.