Profesyonel VPS Sunucu veya VDS Sunucu Kirala!

Özellikle developer tercihi olan ucuz VPS veya ucuz VDS sunucuları şimdi firmamızdan sipariş verebilirsiniz.

Siparişiniz ve ödeme onayınızdan sonra istemiş olduğunuz Sanal Sunucu VPS server veya VDS serverlarımızın kurulumuna geçilir ve istemiş olduğunuz özelliklerde Sanal Sunucunuz hazırlanarak sistemimizde kayıtlı e-mail adresine bilgileriniz gönderilir. Dilerseniz yönetilebilir VPS Server veya Yönetilebilir VDS Server paketlerinizi web sayfamızda kullanıcı girişi yaptıktan sonra ilgili ürün ve hizmetler sayfasından da kontrol edip yönetebilirsiniz.

Ucuz VDS Server Tercih

Yurtiçi Ucuz VDS Paketlerimizin Genel Özellikleri

* 25GB 15K SAS DISK
* 1vCore Intel® Xeon® E5-2630 v3
* 1GB DDR4 RAM
* 300Mbps Bağlantı
* 1Gbps Port
* Raid 5 Yapılandırma
* Sunucu Yönetim Paneli Desteği
* Arttırılabilir IP Seçeneği
* Ücretsiz Firewall Desteği
* Ücretli Firewall Desteği

Diğer Ekonomik VPS server veya VDS server Paketlerimizi İnceleyebilirsiniz.
Ayrıca ister Türkiye Lokasyon İsterseniz Avrupa Lokasyon Sanal VDS Server Fiyatlarımızı eşitledik.

Yurtiçi Ucuz VDS Server Paketleri : https://www.isimkayit.com/sanal-vds-sunucular.html

Yurtdışı Ucuz VDS Server Paketleri : https://www.isimkayit.com/avrupa-sanal-vds-sunucular.html


Sanal Sunucu Paketleri İncele!


VDS Sanal Server Nedir ?

VDS(Virtual Dedicated Server), sunucunun kullanım tasarrufunun tamamının kullanıcıya ait olduğu bir özel sanal sunucu hizmetidir. Sunucuların her birinin üzerinde, kendine ait donanım bileşenleri ayrı olarak yer almaktadır. Üzerinde birbirinden bağımsız işletim sistemi ve sunucu yazılımları barındırır.

Bir VDS sunucuya tahsis edilen RAM ve İşlemci miktarı, anyı fiziksel sunucuda bulunan diğer VPS veya VDS’ler tarafından paylaşımlı kullanılmaz. Bu özellik VDS suncunun herzaman daha performanslı olmasını sağlar.

Yapılan bölümlemede size ayrılan işlemci, harddisk, ram, hat gibi işlemler sabittir. Kullanılmasa bile sunucu üzerindeki diğer VDS’ler size ayrılan kaynakları kullanamazlar. Biraz daha solid(katı) bir bölümlemedir.

Fiziksel sunucu üzerinde birden fazla özel sanal sunucu olmasının herhangi bir riski yoktur. Sanal sunucular, birbirinden tamamen bağımsız, izole edilmiş ve güvenli bir şekilde yer alırlar.


VPS Sanal Server Nedir?

Virtual Private Server (Sanal özel sunucu) anlamına gelir. Bir sunucu birbirinden bağımsız birden fazla sanal sunucu olarak kullanmaya imkan tanır. Vps sunucular aynı sunucuda olduğu halde birbirinden bağımsız olarak çalışmasına olanak sağlar. Paylaşılan sunuculara erişim kısıtlanmıştır. Her sanal sunucu kendi işletim sistemi, kontrol paneli ve kendine ait kapasiteleri mevcuttur.

Vps sunucu faydaları nelerdir ?

Ucuz VDS Sanal Server

Performans: Klasik web hostinglerde, sunucudaki bir web sitesi büyük miktarda sunucu kaynaklarını tüketebilir. Bu yüzden siteniz yavaşlayabilir, ya da tamam kapanmasına neden olabilir. Vps sunucularında bu engellenmiştir. Çünkü her vps sunucusu ayrı bir sunucu gibi çalışır. Diğer sunuculardan etkilenmez.

Özelleştirme: Her Vps gereksinimleri ne olursa olsun, teknik özelliklerin tamamını özelleştirebilirsiniz. Kontrol paneli kullanarak, ne kadar bellek ihtiyacınız var, ne kadar sabit disk boyutuna ihtiyacınız varsa ayarlayabilir ve istediğiniz uygulamaları yükleyebilirsiniz.

Ölçeklenebilirlik: Sanal özel sunucular büyümeye uyumludur, klasik web hostingler de büyümek zordur.

Kontrol: Klasik web hosting sunucuları son kullanıcılara sadece web hosting işlemlerleri yapabildiği bir kontrol seviyesi sunmaktadır. Bir vps sunucu ile her şeyi sorumluluğu, sunucu sahiplerine verilmiştir:
* Root erişim.
* Yazılım yüklemek veya kaldırmak
* Konfigürasyon dosyaları üzerinde tam kontrol.

Bağımsızlık: Paylaşılan web hosting hesaplarıyla IP adresi veya dosya erişimi eklemek için servis sağlayıcı üzerine gitmek gerekir. Vps ile bunları yapmanıza gerek yoktur. Her VPS sunucu ile sanal bir bölümü, gerçek bir sunucu gibi sistem yöneticisi tarafından kontrol edilebilir anlamına gelir ve gerektiğinde IP adresleri eklemek veya sunucu yeniden başlatabilirsiniz.

Maliyet: Maliyet söz konusu olduğunda, Vps sunucular, büyük paylaşım yapan hosting hesaplarıyla aynı ücretti

Güvenlik: Vps bütün kontrol sizdedir, artık sunucu üzerinde başka bir kullanıcı, ya da müşterinin ne yapacağından endişelenmenize gerek yoktur. Çünkü sunucu size ait ve dosya erişimini sadece siz yapabilirsiniz.

Vps sunucular, paylaşılan web hosting ve dedicated sunucular arasında mükemmel bir geçiştir. Kendiniz gerçek bir sunucu yönetme fikrine hazır iseniz, birçok web hosting firması tam olarak yönetilen Vps sunucu hizmeti sunmaktadır.