Kullanıcı Girişi
 
Üye Girişi
  • Memnuniyetiniz
    kayıt altında

ALAN ADI
WEB HOSTİNG
SANAL SUNUCU
DEDICATED
GÜVENLİK
İLETİŞİM
0
Web Hosting Hizmettinde 12. Yılımızı Kutluyoruz


WEB HOSTİNG PAKETLERİ

WEB HOSTİNG PAKETLERİ
İsim Kayıt Web Hosting

BİREYSEL WEB HOSTİNG PAKETLERİ

Mini Paket
Kurumsal ve bireysel müşterilerin gereksinimlerini en uygun seviyede karşılayacak şekilde oluşturulmuş bu paket, basit HTML sayfalar ve E-Posta hesapları için en ideal seçiminiz olacaktır.
Eko Paket
Wordpress, Joomla, vBullettin gibi ücretli veya ücretsiz yazılımları kolay ve hızlı bir şekilde çalıştırabileceğiniz bu paket CMS gereksinimlerinizi en üst düzeyde karşılayabilecek kadar güçlü bir yapıya sahiptir.
Standart Paket
İçerik yönetim yazılımlarınızın yanı sıra, yeterli görülen disk alanı ve trafik alanı ile birlikte E-Posta, Mysql ve diğer özelliklerini ücretsiz ve limitsiz bir şekilde kullanabileceğiniz bu paket sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda gereksinimlerinizi tam anlamı ile karşılayabilecektir.
Plus Paket
Plus Pakette, özel DNS sunucusu tanımlayarak web sitenizi kullanabilir genişletilmiş disk alanı ve trafik alanları ile hazır yönetim sistemleri veya özel yazılmış sistemleri performanslı bir şekilde çalıştırabilirsiniz. Üstelik herhangi bir alt özellik limiti olmadan dilediğiniz kadar E-Posta hesapları, MySQL hesapları, FTP hesapları ve Alt alan adı hesapları oluşturabilirsiniz.
Ultimate Paket
Kurumsal müşterilerimizin tercihi; Yüksek Disk ve Trafik alanı ile birlikte en gelişmiş hosting paketi olmasının yanı sıra tüm yazılımları sorunsuz bir şekilde çalıştıran bu paket E-Posta SPAM olayına da kesin çözüm getirmektedir. Üstelik bu paketten satın alan müşterilerimizin yeni veya eski sitesini 160 adet arama motoruna ücretsiz bildirim yapılmaktadır.

KURUMSAL WEB HOSTİNG PAKETLERİ

Mini Paket
Kurumsal müşterilerin E-Posta gönderimlerinde sorun yaşamamaları için optimize edilmiş bu paket aynı zamanda, HTML siteler için en uygun tercihiniz olacaktır.
Eko Paket
E-posta ve PHP kullanan kurumsal müşterilerimizin 1 numaralı tercihi olan bu paket, içerik yönetim sistemlerini en performanslı şekilde çalıştırabilir, göndereceğiniz E-Postalarınızın SPAM klasörüne düşmesini önleyebilirsiniz.
Standart Paket
Orta düzey kullanıcılar için hazırlanmış bu paket bir den fazla alan adına sahip olmanız halinde tüm alan adlarınızı tek bir alan adında birleştirmeyi sağlayan özelliğe sahiptir. Aynı zamanda PHP, HTML, Ajax gibi uygulama desteği de bulunmaktadır.
Plus Paket
Kurumsal müşteriler için oluşturulmuş bu paket özel DNS sunucusu oluşturarak size ait bir server gibi kullanabilirsiniz. Disk ve Trafik alanlarının yeterliliğinin yanı sıra diğer tüm alt özellikler kotasız olarak ücretsiz bir şekilde oluşturulabilir. Üstelik herhangi bir CPU limiti de bulunmamaktadır.
Ultimate Paket
CPU limitinin bulunmadığı bu paketi tüm ücretli veya ücretsiz içerik yönetim sistemleri ile uyumlu çalıştırabilir, birçok alt özelliği ücretsiz ve sınırsız olarak kullanabilirsiniz. Üstelik bu paketi satın alan müşterilerimize 7/24 Teknik destek ile birlikte Özel DNS sunucusu hediye!

BAYİ HOSTİNG PAKETLERİ

Mini Reseller
Başlangıç olarak bu paketi seçebilir, ilerleyen zamanlarda paket yükseltme seçenekleri ile bir üst pakete geçiş sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda yeni başlayanlar için ideal olan bu paket gereksinimlerinizi tam olarak karşılayacaktır.
Eko Reseller
Orta düzeyde, kişisel kullanım için yüksek performans taşıyan bu paket kendi web sitelerinizi barındırmanız ve yönetmeniz için oldukça elverişli gözükmektedir.
Standart Reseller
İçerik yönetim yazılımlarınızın yanı sıra, yeterli görülen disk alanı ve trafik alanı ile birlikte E-Posta, Mysql ve diğer özelliklerini ücretsiz ve limitsiz bir şekilde kullanabileceğiniz bu bayi hosting paketi sizin ve müşterilerinizin ihtiyaçları doğrultusunda gereksinimlerinizi tam anlamı ile karşılayabilecektir.
Plus Reseller
Plus Bayi Hosting paketinde özel DNS sunucusu tanımlayarak kendi hosting firmanızı kurabilirsiniz. Genişletilmiş disk alanı ve trafik alanları ile hazır yönetim sistemleri veya özel yazılmış sistemleri performanslı bir şekilde çalıştırabilir, üstelik herhangi bir alt özellik limiti olmadan dilediğiniz kadar E-Posta , MySQL, FTP, Alt alan adı ve Kullanıcı hesapları oluşturabilirsiniz.
Ultimate Reseller
Müşterilerimizin tercihi; Yüksek Disk ve Trafik alanı ile birlikte en gelişmiş bayi hosting paketi olmasının yanı sıra tüm yazılımları sorunsuz bir şekilde çalıştıran bu paket Özel DNS sunucusu ile müşterilerinizi kendi NS adreslerinize yönlendirebilirsiniz. Üstelik bu paketten satın alan müşterilerimizin yeni veya eski sitesini 160 adet arama motoruna ücretsiz bildirim yapılmaktadır.
İsim Kayıt Web Hosting

7/24 TEKNİK DESTEK

Tüm servislerimiz ile ilgili olarak e-posta veya telefon ile destek tapelerinde bulunabilirsiniz.

KONTROL PANELİ

Tüm hizmetlerinizi şirketimizin geliştirdiği %100 Türkçe Kontrol Paneli üzerinden sunucularınızı kolayca yönetebilirsiniz.

KOLAY YÖNETİM

Tüm yönetim arayüzlerimiz kolay ve basit bir yapıda ihtiyaçlarınızı hızlıca çözebilmeniz için geliştirilmektedir.

TÜRKÇE WEB MAİL

E-Mail hizmetlerimizde tamamen Türkçe arayüzler üzerinden hizmet alabilir ve kullanabilirsiniz. Ayrıca Outlook ve Thunderbird gibi e-posta programlarından Mail almanızı ve göndermenizi sağlar.

ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

Tüm Hosting Servislerimiz maksimum güvenlik denetimlerine tabi tutulmaktadır. Güvenlik güncelleştirmeleri ve PHP sürümleri gibi kriterler müşterilerimizin gereksinimlerine göre yapılmaktadır.

HIZLI VE PROFESYONEL

Türkiye ve Avrupa lokasyon alt yapısı üzerinden sağlanan servislerimiz ile Performanslı, kesintisiz ve yenilikci hizmet sunmayı amaçlamaktayız.
İsim Kayıt Web Hosting

KURUMSAL

Kurumsal kimliği ile tüm bireysel ve kurumsal müşterilerine aynı kalitede, hız ve performansı bir arada sunan İsim Kayıt Bilişim Web Hosting Hizmetleri, aynı zamanda yeni nesil teknolojiyi takip ederek ilk yenilikleri müşterilerine sunmayı amaçlamıştır.

İLETİŞİM

ADRES: Esentepe Mah. Ağadere Cad. NO:75 Kat:1 Körfez/Kocaeli
POSTA KODU:41780

Tel 1: 0 (850) 290 33 44
Tel 2: 0 (262) 527 41 33
Fax: 0 (850) 290 33 45
T. Destek: destek@isimkayit.com

ns1.isimkayit.com    | 


   ns2.isimkayit.com

Copyright © 2005 - 2017 | Tüm hakları saklıdır.