Kullanıcı Girişi
 
Üye Girişi
  • Memnuniyetiniz
    kayıt altında

ALAN ADI
WEB HOSTİNG
SANAL SUNUCU
DEDICATED
GÜVENLİK
İLETİŞİM
0
Web Hosting Hizmettinde 12. Yılımızı Kutluyoruz


ÖZEL YEDEKLEME

ÖZEL YEDEKLEME
İsim Kayıt Web Hosting

Her geçen gün çok sayıda kullanıcı olası donanım sorunlarından kaynaklanan veri kayıplarına karşı en iyi çözümün yedekleme olduğunu istemeden öğreniyor. Tabii ki bu bağlamda yapılan yedeklemenin verimli olması da gerekiyor. Aylarca belki de yıllarca üzerinde çalıştığınız verilerin yerine hızlı ve güvenli bir şekilde koyulabilmesi son derece önemli. Tecrübeler ile son kullanıcıların gerek kurumsal veriler gerekse özel datalarla ilgili yedekleme konusunda dikkatli ve bilgili olmadığı sabittir.

Yedeklerin büyük bir kısmı teknik nedenler yüzünden, mevcut bilgisayar veya sunucu sistemlerinizin yanında yapılır. Verilerinizin yedeklendiği disk vb. yedekleme birimleri çoğunlukla bilgisayara veya sunuculara daimi olarak bağlı durur. Ancak devamlı bağlı kalan yedekleme çözümlerinin kullanım kolaylığı olduğu kadar eksi yönleri de vardır. Bilgisayara bulaşan bir virüs veya kullanıcının yanlışlıkla verileri silmesi bunlara örnek gösterilebilir. Ayrıca son kullanıcı tarafındaki sistemler gelişmiş güvenlik duvarları ile korunmadığından dolayı kötü niyetli bilgisayar korsanları dataları ele geçirebilir veya silebilir. Buda başınızı oldukça belaya sokabilir. Ayrıca düzgün bir yedekleme için veri güvenliği ve fiziksel koşullar göz ardı edilmemelidir.

Günümüzde teknolojinin ve internetin yedeklemeye getirdiği en son nokta, verilerinizi veri merkezlerinde yani işletmenizin dışında güvenle yedeklemenizin en sağlıklı olacağı yönündedir. Yerel olarak oldukça sık karşılaşılan sorunlardan biri sel baskını veya yangındır. Bu durumda verilerinizi kurtarmanın şansı düşük olsa bile bu bedel yeni bir işletme kurma maliyetine kadar dayanmaktadır.

İsim Kayıt olarak bizler;

Elektrik, nem, ısı gibi çevresel etkenlere karşı korumalı, dış ağ saldırılara karşı donanımsal olarak korumalı güvenlik duvarlarını kullanıp kendi özel yedekleme sunucularımızda müşterilerimizin yedeklerinin alındığını garanti ederiz.

Böylelikle son kullanıcı tarafında hiçbir tetikleme, kontrol mekanizması gerekmemektedir. Bu yedekler haftalık alınabildiği gibi data büyüklüklerine göre de günlük alınmaktadır. Tüm verileriniz özel yazılımlarımız sayesinde Yedekleme sunucularımıza, yedeklenen sunucunun yoğun olmadığı bir zamanda otomatik olarak yedeklenmektedir.

İsim Kayıt Web Hosting

7/24 TEKNİK DESTEK

Tüm servislerimiz ile ilgili olarak e-posta veya telefon ile destek tapelerinde bulunabilirsiniz.

KONTROL PANELİ

Tüm hizmetlerinizi şirketimizin geliştirdiği %100 Türkçe Kontrol Paneli üzerinden sunucularınızı kolayca yönetebilirsiniz.

KOLAY YÖNETİM

Tüm yönetim arayüzlerimiz kolay ve basit bir yapıda ihtiyaçlarınızı hızlıca çözebilmeniz için geliştirilmektedir.

TÜRKÇE WEB MAİL

E-Mail hizmetlerimizde tamamen Türkçe arayüzler üzerinden hizmet alabilir ve kullanabilirsiniz. Ayrıca Outlook ve Thunderbird gibi e-posta programlarından Mail almanızı ve göndermenizi sağlar.

ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

Tüm Hosting Servislerimiz maksimum güvenlik denetimlerine tabi tutulmaktadır. Güvenlik güncelleştirmeleri ve PHP sürümleri gibi kriterler müşterilerimizin gereksinimlerine göre yapılmaktadır.

HIZLI VE PROFESYONEL

Türkiye ve Avrupa lokasyon alt yapısı üzerinden sağlanan servislerimiz ile Performanslı, kesintisiz ve yenilikci hizmet sunmayı amaçlamaktayız.
İsim Kayıt Web Hosting

KURUMSAL

Kurumsal kimliği ile tüm bireysel ve kurumsal müşterilerine aynı kalitede, hız ve performansı bir arada sunan İsim Kayıt Bilişim Web Hosting Hizmetleri, aynı zamanda yeni nesil teknolojiyi takip ederek ilk yenilikleri müşterilerine sunmayı amaçlamıştır.

İLETİŞİM

ADRES: Esentepe Mah. Ağadere Cad. NO:75 Kat:1 Körfez/Kocaeli
POSTA KODU:41780

Tel 1: 0 (850) 290 33 44
Tel 2: 0 (262) 527 41 33
Fax: 0 (850) 290 33 45
T. Destek: destek@isimkayit.com

ns1.isimkayit.com    | 


   ns2.isimkayit.com

Copyright © 2005 - 2017 | Tüm hakları saklıdır.