Düşündüğünüz Alan Adını Hemen TESCiL EDiN

Size özel yüzlerce alan adı, Ücretsiz, birinci sınıf uzman desteği.
Sanal Dünyada Yerinizi Hemen Almak İçin İdeal Alan Adınızı Tescil Edin...

Alan Adı / Domain Name


Mükemmel Alan Adı Yönetim Paneli


Yeni bir alan adı tescil ettikten sonra veya firmamıza daha önceden tescil ettiğiniz alan adınızı transfer ettikten sonra ihtiyaçlarınız için özel hazırladığımız yönetim panelimiz sayesinde Alan Adı Yönetimi konusunda tüm işlemlerini 3. kişilere gerek kalmadan panelinize girerek tek tıkla yapabilirsiniz.

Muhteşem Domain

özellikleri

Ücretsiz Transfer

Transfer tamamlandıktan sonra alan adınızın ekstra 1 yıl daha uzatılması için yenileme ücreti haricinde, transfer işlemleri için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Ücretsiz Name Server

Ücretsiz olarak NS yönetimini kullanabilir aynı zamanda alan adlarınızı bir NAMESERVER sunucu olarak kullanma imkânı da elde edebilirsiniz

Anında Tescil

Siparişini ve ödemesini tamamladığınız alan adlarınız en geç 10 saniye içerisinde sistemimiz tarafında tescil edilmektedir. * Belge ve onay gerektiren domainler için onay işleminden sonra yapılmaktadır.

Domain Yönlendirme

Sahip olduğunuz tüm alan adlarını Hosting hesabına ihtiyaç duymadan URL veya DNS yönetimi ile basit bir şekilde ücretsiz olarak yönlendirebilirsiniz.

DNS Yönetim İmkanı

Alan Adınıza ait tüm DNS işlemlerini anında Online olarak ücretsiz gerçekleştirebilirsiniz.

Hırsızlık Girişimlerini Önleyin

Sağladığımız hizmette alan adınızın, firmalar veya kişiler tarafınca çalınmasını önlemek için Kilitleme Yöntemi sunmaktayız. Kilitlediğiniz alan adı böylelikle başka bir firmaya sizin izniniz olmadan transfer edilemez veya silinemez.

Sıkca Sorulan Sorular

En Çok Cevaplananlar

01
Alan adı, bir Web sitesinin İnternet'teki adı ve adresidir. Bu adres olmadan bir İnternet kullanıcısı Web sitesine sadece IP adresiyle ulaşabilir. Örneğin şu anda gezmekte olduğunuz sitenin alan adı isimkayit.com dur
02
.TR Alan adı kaydı için kurallar gereği, '.tr' uzantılı alan adları 'belgeli' ve 'belgesiz' olarak tahsis edilmektedir. Belgeli alan adları için iletilmesi gereken 'resmi' belgeler, almak istediğiniz uzantıya göre farklılık göstermektedir. Detaylı bilgi için lütfen Tıklayınız..
03
.DE .US. RU. FR .EU ... vd bir çok alan adlarının tescili için özel belge veya bilgi istemektedir. Örnek EU vatandaşı olmadan veya EU da ikamet etmeden .EU alan adı tescili edemezsiniz. Alan adı tescil edilirken size sistemimiz alan adlarının ihtiyaç duyduğu ek bilgileri tescil anında isteyecektir. Bu bilgileri kusurusuzca girmeniz gerekir. Bu konuda herhangi kafanıza bir soru takılırsa lütfen destek ekibimizden bilgi alınız.
04
Domain süreniz bittikten sonra size Register tarafından yenileme yapmanız için ek gün verilir. Bu günler Registerlar tarafından farklı farklı zamanlar verildiğinden net bir gün diyemeyiz ama max 15günü geçirmemenizi tavsiye ederiz. Daha sonra alan adınızı yenilemek istediğinizde size ceza niteliğinde Registerların alan adınızı yenilemeniz için yaklaşık alan adı yenileme tutarının 10 katı veya fazlasını talep etmektedir. Bu talep tutarını ödediğinizde alan adınız yenilenir. Ödeme yapılmadığı sürede alan adınız 45 gün daha bekletilir ve sistemden silinir. Bundan sonra alan adınız yeni tescillere açılır ve ilk gelen mantığı ile farklı kişilere tescil edilir.
05
01/12/2016 tarihinde ICANN ın aldığı bir karar ile tescil edilen Whois bilgilerinin tamamen gerçek olması istenilmektedir. Alan adı tescili ettiğiniz e-mail adresine 15 gün içerisinde bir doğrulama maili gönderilir. Bu mail onaylanmazsa Alan Adı ICANN tarafından yayını durdurulur. Onaylanıncaya kadar da açılmaz. Alan adı tescil işleminden sonra whois bilgilerinizde düzenleme yaptığınızda yeniden ICANN size mail gönderecektir. Bu yüzden yanlış veya hatalı e-mail adresi girmemeniz gerekir. Aksi taktirde alan adınızı kaybedebilirsiniz.

Size en iyi deneyimi sunmak için web sitemiz tanımlama bilgilerini kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, tanımlama bilgilerini kullanmamızı onaylarsınız.

Kabul Et ve Devam Et Daha Fazla Bilgi