Alan Adı Kaydı Alan Adı Transferi Alan Adı Yenileme .TR Alan Adı Kaydı Whois Sorgulama Alan Adı Uzantıları
Bireysel Hosting Kurumsal Hosting Wordpress Hosting Multi Hosting
Türkiye VDS Sunucu Avrupa VDS Sunucu Özel Masaüstü Sunucu FOREX Sunucu
Türkiye Fiziksel Sunucu Avrupa Fiziksel Sunucu Yarı Fiziksel Sunucu Sunucu Barındırma Kirala Senin Olsun
Kurumsal E-posta IP Adresi Hizmeti Metro Ethernet Hizmeti Yedekleme Hizmeti
Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız.
Detay Tamam

YEDEKLEME HİZMETİ

İş İşten geçmeden verilerinizi yedeklemenizi öneriyoruz.
Sorun yaşadığınızda Keşke dememek için bizimle iletişime geçin!

BACKUP server

Backup hizmeti sayesinde verilerinizi kaybetme korkusunu ortadan kaldırıyoruz. Rakipsiz fiyatıyla hizmetinizde.


Server Full Image
FTP Yedekleme
Günlük/Haftalık/Aylık
235 ₺/ Ay
server-backup-yedekleme

Artık verileriniz bizimle güvende..

Verilerinizi tehlikeye atmayın. Bütün verilerinizi bulunduğunuz lokasyondan farklı güvenilir lokasyonumuza alıp şifreleyelim.

Kiralık Backup Sunucu Hizmeti; Her geçen gün çok sayıda kullanıcı, olası donanım sorunlarından kaynaklanan veri kayıplarına karşı en iyi çözümün yedekleme olduğunu istemeden öğreniyor. Tabii ki bu bağlamda yapılan yedeklemenin verimli olması da gerekiyor.

Aylarca belki de yıllarca üzerinde çalıştığınız verilerin yerine hızlı ve güvenli bir şekilde koyulabilmesi son derece önemli. Tecrübeler ile son kullanıcıların gerek kurumsal veriler gerekse özel datalarla ilgili yedekleme konusunda dikkatli ve bilgili olmadığı sabittir.
vds-yedekleme
Yedeklerin büyük bir kısmı teknik nedenler yüzünden, mevcut bilgisayar veya sunucu sistemlerinizin yanında yapılır. Verilerinizin yedeklendiği disk vb. yedekleme birimleri çoğunlukla bilgisayara veya sunuculara daimi olarak bağlı durur.

Ancak devamlı bağlı kalan yedekleme çözümlerinin kullanım kolaylığı olduğu kadar eksi yönleri de vardır. Bilgisayara bulaşan bir virüs veya kullanıcının yanlışlıkla verileri silmesi bunlara örnek gösterilebilir. Ayrıca son kullanıcı tarafındaki sistemler gelişmiş güvenlik duvarları ile korunmadığından dolayı kötü niyetli bilgisayar korsanları dataları ele geçirebilir veya silebilir. Buda başınızı oldukça belaya sokabilir. Ayrıca düzgün bir yedekleme için veri güvenliği ve fiziksel koşullar göz ardı edilmemelidir. İsim Kayıt olarak bizler; Server yedekleme isim kayıt Elektrik, nem, ısı gibi çevresel etkenlere karşı korumalı, dış ağ saldırılara karşı donanımsal olarak korumalı güvenlik duvarlarını kullanıp kendi özel yedekleme sunucularımızda müşterilerimizin yedeklerinin alındığını garanti ederiz. Böylelikle son kullanıcı tarafında hiçbir tetikleme, kontrol mekanizması gerekmemektedir. Bu yedekler haftalık alınabildiği gibi data büyüklüklerine göre de günlük alınmaktadır. Tüm verileriniz özel yazılımlarımız sayesinde Yedekleme sunucularımıza, yedeklenen sunucunun yoğun olmadığı bir zamanda otomatik olarak yedeklenmektedir.

Hala karar veremediniz mi?
Size yardımcı olmamı ister misiniz?

Sanal Dünya Kahramanı İKMAN