Alan Adı Kaydı Alan Adı Transferi Alan Adı Yenileme .TR Alan Adı Kaydı Whois Sorgulama Alan Adı Uzantıları
Bireysel Hosting Kurumsal Hosting Wordpress Hosting Multi Hosting
Türkiye VDS Sunucu Avrupa VDS Sunucu Özel Masaüstü Sunucu FOREX Sunucu
Türkiye Fiziksel Sunucu Avrupa Fiziksel Sunucu Yarı Fiziksel Sunucu Sunucu Barındırma Kirala Senin Olsun
Kurumsal E-posta IP Adresi Hizmeti Metro Ethernet Hizmeti Yedekleme Hizmeti
Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız.
Detay Tamam

HOSTİNG SEKTÖRÜNDE 15.YIL

2005 Yılından günümüze...

isim-kayıt-hakkındaFirmamız 2005 yılında bireysel firma olarak web hosting, alan adı ( domain ) tescili, bayi hosting hizmetlerini vermeye başlamış, 2007 yılında Bireysel ve Kurumsal müşterilere hitaben yatırımlar yaparak alt yapısını güçlendirmiş ve VPS Sunucu, VDS Sunucu ve Dedicated Sunucu ile hizmetlerini bünyesine katmış, 2015 yılı içerisinde ki yatırımları ile Bursa Lokasyonun da müşterilerine ait Sunucu Barındırma hizmetini de bünyesine katarak hizmet portföyünü her zaman genişleterek yatırımlarına devam etmiştir. İsim Kayıt Bilişim Veri Merkezi alanında da müşterilerinin en üst düzey gereksinimleri karşılamaya çalışmıştır. Müşterilerine en iyi hizmeti sağlaya bilmek Yurtiçinde barındırdığı sunucularının yanı sıra Yurtdışında barındırdığı sunucu hizmetleri için de Hollanda ve Fransa da bulunan Veri Merkezleri ile 2015 yılı içerisinde bir anlaşma yaparak Kurumsal Üyelik çerçevesi kapsamında yurtdışından hizmet almak isteyen müşterilerine de güvenli ve kesintisiz hizmet vermeye başlamıştır.

Yenilikçiliği kendine ilke edinen firmamız, 2018 yılında İKMAN çizgi film karakterini oluşturarak firmasına yeni bir yüz daha eklemiştir. İnternet ve Sunucu ortamındaki en yeni gelişmeleri bünyesine dâhil ederek üst düzey performansı ve memnuniyeti amaçlamıştır. Kendine ait fizksel ve sanal sunucuları ile birlikte, Yaklaşık 2000 üzerinde Kurumsal ve Bireysel müşterisine hizmet vererek, bu hizmetin devamlılığını ilke edinen, kurulduğu günden bu güne kadar aynı prensiple çalışmalarına devam etmekte, müşteri memnuniyetine ve kaliteye önem vermektedir. isim-kayıt-veri-merkezi

2019 yılında kendi veri merkezi projesinin fizibilite aşamalarını tamamlayarak veri merkezi inşaatına başlamış olup, 2020 yılında TIER II sertifika prosedürlerine uygun olarak inşaat ve alt yapı çalışmalarını tamamlamış ve Kocaeli Körfezin ilk ve tek Veri Merkezi (datacenter)’ni açarak siz değerli müşterilerine Kabinet Kiralama, Bulut Sunucu Hizmetleri, Sunucu Barındırma, Felaket Kurtarma, Yedekleme Hizmetleri, Kurumsal Mail Hizmeti v.b. hizmetlerini kendi veri merkezi içerisinde de sunmayı başarmıştır.

İsim Kayıt; Ürün yelpazesini genişletmesinin yanı sıra belirlediği odak hizmetleri güncel, ilgili son teknoloji ürünlerini kullanarak müşterilerine olabildiğince maksimum performans ve üst düzey memnuniyet sunmaktadır...

Firmamız, birlikte çalışılmakta olunan iş ortakları ve tedarikçi firmalar konusunda da çok titiz davranmaktadır. Hizmetlerimiz siz değerli müşterilerimize Web Hosting sektörünün en iyi yazılım, en iyi donanım ve en iyi hizmeti sunmayı amaçlamıştır.

HER ZAMAN YANINIZDAYIZ!

kurt
K.KURT
VAKAR
V.AKAR
KŞEN
K.ŞEN
OKAYA
O.KAYA
EÇİÇEK
E.ÇİÇEK
L.OGUZ
L.OĞUZ
S.ANIL
S.ANIL
BERDOĞAN
B.ERDOĞAN

BAŞLICA KULLANICILARIMIZ

yabanTV
canakkale-belediyesi
Türkiye Halkoyunları Fedarsyonu
e-ihlal-karayolları
bexfa

YASAL UYARI