Alan Adı Kaydı Alan Adı Transferi Alan Adı Yenileme .TR Alan Adı Kaydı Whois Sorgulama Alan Adı Uzantıları
Bireysel Hosting Kurumsal Hosting Wordpress Hosting Multi Hosting
Türkiye VDS Sunucu Avrupa VDS Sunucu Özel Masaüstü Sunucu FOREX Sunucu
Türkiye Fiziksel Sunucu Avrupa Fiziksel Sunucu Yarı Fiziksel Sunucu Sunucu Barındırma Kirala Senin Olsun
Kurumsal E-posta IP Adresi Hizmeti Metro Ethernet Hizmeti Yedekleme Hizmeti
Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız.
Detay Tamam

VDS Sunucu Kirala (VDS Sunucu Satın al)

Bulut Teknolojisi ile Self Servis Full Kontrol VDS Sunucu Hizmeti


Yüksek Performans Profesyonel VDS Sunucunuzu Hemen Sipariş Verin!

2005 yılından günümüze alanında uzman ve yenilikçi kurumuz İsim Kayıt Veri Merkezine ait yedekli güvenilir alt yapısı ile gerek donanımsal gerekse network tarafında VDS Sunucu gücünü hissedin. Alt bölümde bilginize sunduğumuz ihtiyacınıza özgü VDS donanım paketlerinden birini seçerek sipariş onayının akabinde self servis olarak sunucunuzu tek tıklama ile ister Windows istersenizde Linux işletim sistemlerini kurabilir ve projenizi yayına alarak 7/24 yayına alabilirsiniz. Ayrıca ERP Sunucu olarak da yine güvenle Bulut VDS Sunucu olarak hizmetlerimizi kullanabilirsiniz.

İsim Kayıt Veri Merkezi Kocaeli Lokasyon

VDS Sunucu (Server) Paketleri

MİNİ SERVER
₺96 .98 Aylık
İşlemci
1 Çekirdek Intel® Xeon®
RAM / Bellek
1 GB DDR4 2133 Mhz
Depolama
25 GB SAS/SSD HDD
Trafik Alanı
600 Mbps Bağlantı
*5TB/Ay AKN
İşletim Sistemi
Linux
(otomatik kurulum)
Özel IP Adresi
1 Adet (Paylaşımsız)
Lokasyon (Kocaeli)
İsim Kayıt Veri Merkezi
EKO SERVER
₺174 .75 Aylık
İşlemci
2 Çekirdek Intel® Xeon®
RAM / Bellek
4 GB DDR4 2133 Mhz
Depolama
50 GB SAS/SSD HDDD
Trafik Alanı
600 Mbps Bağlantı
*5TB/Ay AKN
İşletim Sistemi
Linux / Windows
(otomatik kurulum)
Özel IP Adresi
1 Adet (Paylaşımsız)
Lokasyon (Kocaeli)
İsim Kayıt Veri Merkezi
STANDART SERVER
₺352 .06 Aylık
İşlemci
4 Çekirdek Intel® Xeon®
RAM / Bellek
8 GB DDR4 2133 Mhz
Depolama
100 GB - M2-SSD HDD
Trafik Alanı
600 Mbps Bağlantı
*5TB/Ay AKN
İşletim Sistemi
Linux / Windows
(otomatik kurulum)
Özel IP Adresi
1 Adet (Paylaşımsız)
Lokasyon (Kocaeli)
İsim Kayıt Veri Merkezi
CLOUD PLUS+
₺391 .74 Aylık
İşlemci
4 Çekirdek Intel® Xeon®
RAM / Bellek
4 GB DDR4 2133 Mhz
Depolama
75 GB - M2-SSD HDD
Trafik Alanı
600 Mbps Bağlantı
*5TB/Ay AKN
İşletim Sistemi
Linux / Windows
(otomatik kurulum)
Özel IP Adresi
1 Adet (Paylaşımsız)
Lokasyon
Cluster Server
İsim Kayıt Veri Merkezi
Türk Telekom Gayrettepe
CLOUD ULTİMATE
₺602 .89 Aylık
İşlemci
6 Çekirdek Intel® Xeon®
RAM / Bellek
8 GB DDR4 2133 Mhz
Depolama
100 GB - M2-SSD HDD
Trafik Alanı
600 Mbps Bağlantı
*5TB/Ay AKN
İşletim Sistemi
Linux / Windows
(otomatik kurulum)
Özel IP Adresi
1 Adet (Paylaşımsız)
Lokasyon
Cluster Server
İsim Kayıt Veri Merkezi
Türk Telekom Gayrettepe

VDS Server Satın Aldıktan sonra sahip olacağınız avantajlar

VDS Sunucu Genel Özellikler

Kolay Yönetilebilir Panel

VDS Sunucu Hizmetlerinizi İsim Kayıt Web Sitesi üzerinden kullanıcı girişi yaparak sunucularınızı hiç bir teknik bilginiz olmadan kurulum yaparak hemen sunucu yönetiminizi yapabilirsiniz. VDS Sunucularınızın istatistiklerini inceleyebilir, VDS Sunucunuzu Yeniden kurabilir, güç yönetimlerinizi (PowerOFF, PowerON) yapabilirsiniz.

VMware Sanallaştırma

Bulut (Cloud) Sunucu Gücü!
VDS sunucu hizmetleri siparişinizdeki özellikler dışına çıkılmaz. Kısaca aldığınız ram, cpu ve hdd miktarları net olarak tanımlanır. Kısaca almış olduğunuz hizmeti sonuna kadar sadece siz kullanabilirsiniz.

Multi Lokasyon Cluster Hizmeti

Belirtilen hizmet alt yapısı tüm bulut VDS Sunucu yapımıza uygundur. Dileyen müşterimiz ek opsyion olarak verilen bu hizmeti satın alması durumunda; Olası Afet veya mücbir sebepler ile oluşabilen kesintilerde tüm veriler bir kaç dakika içerisinde İstanbul lokasyonuna eğer o lokasyonda bu durumlardan etkilenmişse gecici olarak Bulgaristan, Almanya ve Yunanistan lokasyonlarından en uygun bir lokasyona dakikalar içerisinde aktarılır. Böylelikle AFET veya Mücbir sebeplerin kalkması ardından yine bir kaç dakika sonra Veri Merkezimize verileriniz geri gelir.

Veri Güvenliği

İsim Kayıt Veri Merkezi olarak kurumumuz Kişisel Verileri Koruma Kapsamına ilişkin maddeler uyarında müşterilerimize ait sunucu yönetimleri tamamen müşteriye aittir. Müşterimiz eğer SLA Destek hizmet anlaşmasını kurumumuz ile yaparsa karşılıklı sözleşme imzalamasının akabinde kurumumuz ilgili sunucuları yönetebilir, Ayrıca; Kurumumuz; Bilgi Teknolojisi Güvenlik Teknikleri Bulut Hizmetleri TS EN ISO/IEC 27017:2021 ve Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) TS EN ISO/NAC 27001:2013 Sertifikalarına sahiptir.

2005'den Günümüze
Bulut VDS Sunucu Hizmetlerinde Öncü Kurum isimkayit.com
Kurumumuzdan hizmet alan Kurumsal Firmaların Tercihi

VDS Sunucu Nedir ?


Sunucu kullanım kontrolünün tamamen kullanıcıya ait olduğu özel sanal sunucu ortamlarıdır. Fiziksel donanım ve sunucuların üzerlerinde bulundurduğu bileşenlerin her biri ayrı ayrı yer almaktadır. VDS sunucu üzerlerinde sunucu yazılımları ve işletim sistemleri bulundurmaktadır. Bu sanal sunucularda verilen ramler ve işlemcilerin miktarı, Fiziksel Sunucuların üzerinde barındırılan VDS’ler tarafından kesinlikle paylaşımlı olarak kullanılamaz. Bu sanal sunucuların en önemli özelliği performans odaklı olmasını sağlamaktadır. Eğer aynı sanal sunucu veya başka sanal sunucular üzerinde VDS’leriniz var ise bunlardan kullanmadığınızı diğeriyle birleştirme şansınız yoktur. Böylelikle doğru bir VDS Sunucular doğru bir tercihtir.

* Fiziksel sunucu üzerinde birden fazla özel sanal sunucu olmasının herhangi bir riski yoktur. sanal sunucular, birbirinden tamamen bağımsız, izole edilmiş ve güvenli bir şekilde yer alırlar.

VDS Sunucu Kullanım Alanları Nelerdir ?


VDS Sunucu maliyetleri çok uygun fiyatlarda olduğundan bir çok alanda teknolojik faaliyetleri VDS sunucular üzerinden rahatlıkla ve güvenli bir şekilde faaliyetleri gerçekleştirilebilir. Bunlardan bazılarını sizin için aşağıda sıraladık.

 • Web Site Yazılımları
 • Kişiye Özel Yedekleme Alanı Yaratılması
 • ERP Muhasebe Programlarının Çalıştırılması
 • Mobil Uygulamaların Çalıştırılması
 • Hosting sunucularında barınmasına olanak tanımlanmayan verilerin çalıştırılması
 • Browser Üzerinden yapılan işlemler için kullanılması
 • Kişiye Özel VPN Network Yönetimi
 • Dosya Depolama ve Transferi
 • TV veya Radyo Yayın imkanı
 • Yazılımcılar için Backofice imkanı
 • Ekran Kartı gereksinimi duyulmayan basit oyunların çalıştırılması
 • Yatırım uygulamaları ve botlarının çalıştırılması

* Projenize özel nitelikte oluşan VDS Sunucu ihtiyaçlarınızı dilerseniz ilk önce bizimle iletişime geçerek özel projeniz hakkında bilgi alış verişi sağlayarak size en uygun ürün ve hizmetlerimizi önererek projenizin adım taşlarını beraberca atabilir ve sağlam bir temel üzerine projenizi kurabiliriz. Hiç çekinmeden Müşteri Hizmetleri numaramız 0850 290 3344 arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

VDS Sunucu Nasıl Kurulur ?


www.isimkayit.com web sitemiz üzerinden sipariş verdiğiniz ve onaylanan siparişiniz kurumumuzca özel hazırlanan alt yapı ve yazılımlarımız sayesinde tek tuş ile belirlenen işletim sistemlerini otomatik olarak kurabilir ve VDS Sunucunuzu dakikalar içerisinde kullanmaya başlayabilirsiniz.
* Aşağıdaki linkimizden VDS Sunucu hizmeti için nasıl sipariş verebileceğiniz ve sipariş sonrasındaki tüm adımları inceleyebilir, anlatılan makaleye göre işlemlerinizi hızlıca yaparak VDS Sunucunuzu kullanabilirsiniz.

VDS SUNUCU SİPARİŞ SONRASI KURULUM İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ!

ucuz-vds-server

VDS SUNUCU SİPARİŞİ İÇİN TIKLAYINIZ!


Siz sorun, biz cevaplayalım

SIKÇA SORULAN SORULAR

Bu durum tamamen sizin kullanma amacınıza bağlıdır. Eğer sunucularımızı web server olarak kullanacaksanız. Bu durumda kullanacağınız yazılım dili ve SQL yapısını bilmeniz ve ona göre uygun işletim sistemli sunucumuzu almanız gerekir.

Sunucu kontrol panelleri tamamen sizin için kullanım rahatlığından ibarettir. Eğer sunucu yönetimi hakkında pek bilgiye sahip değil ve web server yada MsSQL/MySQL server amaçlı kullanacaksanız tavsiye ederiz. Eğer sadece uzak masaüstü olarak kullanmayı düşünüyorsanız o zaman panel almanıza gerek yoktur.

Windows sunucu için tavsiyemiz VDS Eko ve üst paketleri yönünde olacaktır. Windows işletim sistemi Linux işletim sisteminden daha fazla kaynak tüketeceği için VDS Eko paketimiz size yeterli gelecektir.

Sanal sunucularımızda ücretiz koruma mevcuttur. Bu koruma 1Gbps üzeri attacklarda attack gelen bölgeyi komple bloklar ve o bölgeden erişim alamazsınız. Ücretli korumamız ile 1Gbps, 3Gbps, 5Gbps saldırılarda sunucunuz kesinlikle etkilenmez ve yayınına devam eder. Konu hakkında teknik veya satış biriminde ki arkadaşlarımız ile görüşebilirsiniz.

Yurtdışı lokasyon sunucularımız ile Up/Down yapabilirsiniz. Yurtiçi sunucularımızda buna izin verilmemektedir. Tespiti halinde sunucu iptal edilir ve ücret iadesi yapılmaz. Yurtiçi sanal sunucularımızda trafik limitsiz olarak verilmektedir. AKN kotası aylık 5TB ile sınırlıdır. Aylık kota dolumunda hız limiti 10mbit e düşer.

Sunucularımız zaten sanal sunucu olduğundan dolayı bir kere daha sanal sunucu kurmak istediğiniz de sisteminizi bozabilirsiniz. Yeniden yapılandırma istediğinizde formatlama işlemi için 15TL + kdv ödedikten sonra sunucunuz yeniden formatlanarak size geri verilir.

Hayır, Sanal veya Fiziksel sunucularda demo hizmeti bulunmamaktadır.

Tüm sunucularımız firmamıza ait olup, yine kendi İsim Kayıt Veri Merkezi (Kocaeli) içerisinde barındırılmaktadır. Kurumsal müşterilerimizin isteği doğrultusunda ayrıca Türk Telekom Gayrettepe DC de bize ayrılan özel kafes alan içerisinden de özel sunucu konfigürasyonu sağlanarak hizmet verilebilmektedir.

Hala karar veremediniz mi?
Size yardımcı olmamı ister misiniz?

Sanal Dünya Kahramanı İKMAN