Alan Adı Kaydı Alan Adı Transferi Alan Adı Yenileme .TR Alan Adı Kaydı Whois Sorgulama Alan Adı Uzantıları
Bireysel Hosting Kurumsal Hosting Wordpress Hosting Multi Hosting
Türkiye VDS Sunucu Avrupa VDS Sunucu Özel Masaüstü Sunucu FOREX Sunucu
Türkiye Fiziksel Sunucu Avrupa Fiziksel Sunucu Yarı Fiziksel Sunucu Sunucu Barındırma Kirala Senin Olsun
Kurumsal E-posta IP Adresi Hizmeti Metro Ethernet Hizmeti Yedekleme Hizmeti
Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız.
Detay Tamam

SANAL DÜNYA KAHRAMANI

7/24 Her an Yanında, Memnuniyetiniz Kayıt Altında


ikman-isimkayıt-karakteri

İKMAN KİMDİR?

İnternet teknolojilerinin gelişmesiyle birlikte günümüzde firmaların ve kişilerin web site sahibi olmaları bir zorunluluk oldu. Web sitesi sahibi olmak için iki önemli ürüne ihtiyaç var. Domain ve Sunucu...

Domain ve Sunucu talebinin artmasıyla birlikte bu konuda hizmet veren 100 lerce firma ortaya çıktı. Ancak bir çoğu kullanıcıyı yanıltmak ve mağdur etmekten öteye gidemedi.

İşte bu noktada dürüst, güvenilir ve 7/24 müşterisinin yanında olma ilkesiyle 2005 yılında İSİMKAYIT.COM firması kuruldu. Bu kuruluşla birlikte her an müşterisinin yanında olduğunu ifade eden kollarını açmış bir sembolü logo olarak kullanmaya başladı. İKMAN bu sembol ile birlikte bu misyonların bir çizgi film karakteri olarak hayat bulmasıdır.

İKMAN genç, dinamik, teknolojiyi takip ederek sürekli kendini güncelleyen, edindiği bilgi ve tecrübeyi en üst seviyede vermiş olduğu hizmete yansıtan, dürüst, güvenilir ve 7/24 müşterisinin yanında olan bir Türk çizgi film karakteridir.

İKMAN karakterini çizgi film ve animasyon sektörünün tecrübeli ismi, AnimaTürk Animasyon firmasının kurucusu yapımcı ve yönetmen Mehmet Şenocak İSİMKAYIT.COM için tasarlamıştır.

İKMAN - Sanal Dünya Kahramanı

ÇİZGİ ANİMASYON VİDEO SERİLERİ

Hosting ve Server Transferin'de Yanınızda!
Youtube İzle
15/02/2018
Domainleriniz Güvende!
Youtube İzle
22/03/2018
Çok Yakında
ikman-animasyon
Hazırlanıyor.
00/00/2019

İKMAN - Zaman Tüneli

Doğduğu Günden Bugüne

isim kayıt zaman tüneli