Alan Adı Kaydı Alan Adı Transferi Alan Adı Yenileme .TR Alan Adı Kaydı Whois Sorgulama Alan Adı Uzantıları
Bireysel Hosting Kurumsal Hosting Wordpress Hosting Multi Hosting
Türkiye VDS Sunucu Avrupa VDS Sunucu Özel Masaüstü Sunucu FOREX Sunucu
Türkiye Fiziksel Sunucu Avrupa Fiziksel Sunucu Yarı Fiziksel Sunucu Sunucu Barındırma Kirala Senin Olsun
Kurumsal E-posta IP Adresi Hizmeti Yedekleme Hizmeti
Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız.
Detay Tamam

Whatsapp Müşteri Destek Hizmeti


İsim Kayıt Whatsapp Destek Hattı

Whatsapp Uygulaması İle Her an Yanınızdayız!

 

01/01/2019 tarihi itibari ile 0850 290 33 44 numaramız ile WhatsApp Müşteri Destek Hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Firma olarak her zaman müşterileri ile Çözüm Odaklı Destek anlayışını benimseyip 2005 yılından günümüze kadar müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz. Bu süreç içerisinde müşterilerimizden gelen geri bildirimleri  sürekli dikkate alarak müşterilerimizin uygun gördüğümüz isteklerini sistemimize entegre ettik ve sürekli müşterilerimizin yanında durduk. 

Son zamanlarda artık herkesin kullandığı mobil uygulama olan Whatsappı da sistemimize entegre edilme talepleri gelmekteydi. Müşterilerimizin yoğun isteği üzerine ve her an kendilerinin yanında olduğumuzu hissetmeleri için Whatsapp entegre işlemlerimizi 01/01/2019 tarihinde tamamladık ve sistemimizde tüm kullanıcılarımıza açtık. 

WhatsApp  Destek Hizmetimiz ile nerede olursanız olun bizimle iletişime geçebilir, soru veya sorunlarınızı bizlere iletebilir, yeni sipariş kaydı, yenileme işlemlerinizi temsilcimiz vasıtasıyla yaptırabilirsiniz.

Güvenlik Esastır. 

Güvenliğiniz için gerek canlı destek, gerek müşteri hizmetleri numaramız gerekse whatsapp destek hattımızdan gelen isteklerin bazıları için ek güvenlik bilgileri istenilebilir.

Whatsapp Destek Hattı İsim Kayıt

17/01/2019 - Perşembe

<< Geri