Alan Adı Kaydı Alan Adı Transferi Alan Adı Yenileme .TR Alan Adı Kaydı Whois Sorgulama Alan Adı Uzantıları
Bireysel Hosting Kurumsal Hosting Wordpress Hosting Multi Hosting
Türkiye VDS Sunucu Avrupa VDS Sunucu Özel Masaüstü Sunucu FOREX Sunucu
Türkiye Fiziksel Sunucu Avrupa Fiziksel Sunucu Yarı Fiziksel Sunucu Sunucu Barındırma Kirala Senin Olsun
Kurumsal E-posta IP Adresi Hizmeti Metro Ethernet Hizmeti Yedekleme Hizmeti
Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız.
Detay Tamam

Hosting ve Sunucu Hizmetlerinde Döviz Artışlarından Etkilenmeyin!


Değerli Ziyaretçilerimiz,

Ülkemizde yaşanılan ani döviz kuru yükselmelerinden etkilenmeyeceğinizi garanti eden tek firma İsim Kayıt ile firmamızdan almış olduğunuz ürün ve hizmetlerimizde sürpriz faturalar ile karşılaşmayan Mutlu Müşterilerimizin arasına sizleri de görmek istiyoruz.

Yerli ve Milli sermaye olarak 2005 yılında kurulan firmamız; Yatırımlarına her geçen gün devam ederek, Türkiye de Web Hosting ve Veri Merkezi konusunda lider firma olma yolunda emin adımlar ile yoluna devam etmektedir.

Kocaeli Körfez' in ilk ve tek Datacenter / Veri Merkezi olarak siz değerli müşterilerine uygun fiyatlar ile hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.

Ülkemizde ki bir çok hosting firması ve veri merkezi dolar kuru ile çalışarak her ay almış olduğunuz hizmetleriniz için Türk Lirası olarak maliyetiniz yükselmektedir. Döviz (dolar kuru) ile hizmet veren firmalarda bu sorunun müşteri tarafında artan kur 'un oluşturduğu TL fiyatlarında yükselmeleri kesinlikle firmamızda yaşamayacağınızın garantisini vermekteyiz.

Firmamız İsim Kayıt sadece Domain ve SSL hizmetleri için dışa bağlıdır. Bu nedenle domain ve ssl sertifikaları haricinde diğer ürün ve hizmetlerinde örneğin; Web Hosting, Fiziksel Sunucu, Sanal Sunucu Kiralama, Cloud Server Kiralama v.b. hizmetlerinde en uygun fiyatlar ile sabit fiyat garantisi sunarak müşterilerinin bütçelerini sarsmadan sürekli hizmet sağlamayı amaçlamaktayız.

Sizlerde firmamızdan sabit fiyat garantili ürün ve hizmetlerimizi alarak her ay farklı ve artan fatura ödeme derdine son verebilirsiniz.

Bu konuda satış ekibimiz ile iletişime geçerek size en uygun hizmet çözümlerini sunulmasını sağlayabilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ayrıca; farklı firmalardan almış olduğunuz hizmetlerin firmamıza taşınması konusunda da, konusunda uzman teknik personelimiz tarafından ücretsiz olarak taşınma hizmetini sağlayabiliriz. Veri taşınmasından sonra teknik ekibimiz verilerinizin doğruluğunu ve stabil durumunu kontrol ederek hizmetinizde sorunsuz taşınmayı garanti vermekteyiz. Bu konuda kesinlikle hiç endişeniz olmasın.

Sizlerde hemen şimdi farklı firmada dolar kuru ile almış olduğunuz hizmetlerinizi firmamıza taşınmasını sağlayın!

%100 yerli ve milli sermaye ile kurulan ve hizmet veren İsim Kayıt firmamıza taşıyıp karlı çıkın.

Bu konuda kurumsal ve bireysel satış bölümlerimiz ile iletişime geçmek için hemen 0850 290 3344 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilir veya satis@isimkayit.com mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Sizlere hizmet vermenin gururunu bizlere yaşattığınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

 

İsim Kayıt Veri Merkezi ve Yazılım Hizmetleri

Esentepe Mah. Ağadere Caddesi No 75 Körfez / Kocaeli

Müşteri Hizmetleri : 0850 290 3344

 

10/08/2020 - Pazartesi

<< Geri