Alan Adı Kaydı Alan Adı Transferi Alan Adı Yenileme .TR Alan Adı Kaydı Whois Sorgulama Alan Adı Uzantıları
Bireysel Hosting Kurumsal Hosting Wordpress Hosting Multi Hosting
Türkiye VDS Sunucu Avrupa VDS Sunucu Özel Masaüstü Sunucu FOREX Sunucu
Türkiye Fiziksel Sunucu Avrupa Fiziksel Sunucu Yarı Fiziksel Sunucu Sunucu Barındırma Kirala Senin Olsun
Kurumsal E-posta IP Adresi Hizmeti Metro Ethernet Hizmeti Yedekleme Hizmeti
Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız.
Detay Tamam

Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) TS EN ISO/NAC 27001:2013 Sertifikası


İsim Kayıt olarak; Bilgi güvenliği ve güvenilirliği konusunun gerektirdiği önlemleri almak, politikaları ve ilkeleri belirlemek, bilişim standartlarına uygun çözümler üretmek için kurumumuz özverili bir çalışmanın sonucunda; uluslararası standart olan TS EN ISO/NAC 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) sertifikasını 11.11.2020 tarihi itibariyle bünyesine kazandırdı.

BGYS sertifikası; büyüklüğü ne olursa olsun, ihtiyaç duyan tüm kurumların, kuruluşların sahip oldukları bilgi varlıklarının gizlilik, bütünlük ve erişilebilirliğini sağlamak, teknolojik kaynakları güvence altına almak ve bilgi güvenliği farkındalığını oluşturmak amacıyla bağımsız denetlemeler sonucu alınan bir belgedir.

BGYS ile ilgili uygulama, izleme, işletme ve denetleme süreçlerini kapsayan ISO 27001 standardı, karmaşık bilişim sistemlerinin devreye girdiği günümüzde büyük önem taşımaktadır.

Söz konusu sertifika ile Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi kurulmuş ve bu kapsamda kurumumuz üzerinden verilen hizmetler denetim altına alınmakta; uluslararası standartlarda hizmet anlayışını sürdürmeyi, risk yönetimi ve risk işleme planlarını, görev ve sorumluluklarını, iş devamlılığı planlarını, acil durum olay yönetimi süreçlerinin hazırlamasını ve uygulamada bunların kayıtlarının tutulmasını taahhüt etmektedir.

 

Sizlere hizmet vermenin gururunu bizlere yaşattığınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

 

İsim Kayıt Veri Merkezi ve Yazılım Hizmetleri

Esentepe Mah. Ağadere Caddesi No 75 Körfez / Kocaeli

Müşteri Hizmetleri : 0850 290 3344

13/11/2020 - Cuma

<< Geri