Alan Adı Kaydı Alan Adı Transferi Alan Adı Yenileme .TR Alan Adı Kaydı Whois Sorgulama Alan Adı Uzantıları
Bireysel Hosting Kurumsal Hosting Wordpress Hosting Multi Hosting
Türkiye VDS Sunucu Avrupa VDS Sunucu Özel Masaüstü Sunucu FOREX Sunucu
Türkiye Fiziksel Sunucu Avrupa Fiziksel Sunucu Yarı Fiziksel Sunucu Sunucu Barındırma Kirala Senin Olsun
Kurumsal E-posta IP Adresi Hizmeti Metro Ethernet Hizmeti Yedekleme Hizmeti
Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız.
Detay Tamam

DNSSEC ile Domainleriniz Daha Güvenli! Ücretsiz!


dnssec

 

DNSSEC İle Domainleriniz Daha Güvenli 

 

20/03/2024 tarih itibari ile .TR domainlerinize ücretsiz olarak DNSSEC bağlantınızı Ücretsiz olarak şifreleyebilir ve verilerinizi güvene alabilirsiniz.

DNSSEC Nedir? Makalemizi inceleyerek DNSSEC hakkında bilgi alabilirsiniz.

İsim Kayıt web sitemiz üzerinden kayıt ettiğiniz tüm .TR Domain Tescil işlemlerinize ait alan adlarınızda aktif edebilirsiniz.

DNSSEC bağlantınızı, web sitemize kullanıcı girişi yaparak  Alan Adlarım menüsünden ilgili domaine ait Yönetim linkinden hemen şifreleme algoritmanızı ilgili alanlara ekleyerek domain ile host ettiğiniz sunucu arasındaki bağlantınızı Ücretsiz olarak şifreleyebilirsiniz.

 

Bilgilendirme:

DNSSEC Kurulumu ilk önce DS kayıtlarınızı ilgili hostunuza ait sunucuda üretmeniz gerektiğini ve yine ürettiğiniz key, algoritma ve imzanızı ilgili alanlara ekleyebileceğinizi unutmayınız. Konu hakkında bilgi sahibi değilseniz web sitemiz üzerinden kullanıcı girişi yaparak yeni bir destek talebi açıp işlemler hakkında bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz 08502903344 numaralı iletişim numaramızdan da bizler ile iletişime geçerek birebir destek alabilirsiniz.

 

Firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

21/03/2024 - Perşembe

<< Geri