Alan Adı Kaydı Alan Adı Transferi Alan Adı Yenileme .TR Alan Adı Kaydı Whois Sorgulama Alan Adı Uzantıları
Bireysel Hosting Kurumsal Hosting Wordpress Hosting Multi Hosting
Türkiye VDS Sunucu Avrupa VDS Sunucu Özel Masaüstü Sunucu FOREX Sunucu
Türkiye Fiziksel Sunucu Avrupa Fiziksel Sunucu Yarı Fiziksel Sunucu Sunucu Barındırma Kirala Senin Olsun
Kurumsal E-posta IP Adresi Hizmeti Yedekleme Hizmeti
Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız.
Detay Tamam

Planlı Bakım Çalışması (tamamlanmıştır.)


Bakım çalışması tamamlanmıştır. 
Planlanan bakım çalışmamız tamamlanmıştır.  Bakım çalışması esnasında aralıklı olarak 3 defa kesinti yapılmak zorunda kalmıştır. 
Yapılan 3 kesinti toplmamında genel olarak Total : 57dk lık kesinti olmuştur.

2018 yılına ait network uptime oranımız : 99,87 oranındadır.

Bakım Çalışması NetworkSiz değerli kullanıcılarımıza hizmet vermekten onur duyarız.


Planlı Bakım Çalışmamıza ait Duyuru ve Yapılan İşlemler Hakkında Açıklama Metni : 

Değerli Kullanıcılarımız,
Sizlere daha kaliteli ve kesintisiz alt yapı hizmeti sunmak için network hattımızda 24/11/2018 saat 16:30 ile 25/11/2018 saat 16:30 tarihleri arasında planlı bakım ve güçlendirme çalışması yapılacaktır.

Bilindiği üzere firmamız, Türkiye de en hızlı geniş bant internet yayınını firmamızdan hizmet alınan VDS, Cloud Server, Fiziksel Server ve Paylaşımlı Hosting hizmetleri ile siz değerli müşterilerine sunmaktadır.

Geniş bant internet yayınımızı artık tüm cloud, vds ve fiziksel sunucu hizmetlerimizde 300Mbps internet hızı yerine artık 600Mbps internet hızında yayın yapacaktır.
Ayrıca 10Gbps port fiber geniş bant internet ile de anlık network isteklerine cevap verebilecek bir yapıya geçilecektir.

Cloud yapımızda İstanbul Gayrettepe Türk Telekom ile Bursa DGN Veri Merkezi arasındaki bağlantı switchlerinde yapılacak düzenlemelerde network hattı ara ara kesintiye uğrayacaktır. 
Ayrıca yine yurtdışı Hollanda ve Fransa lokasyonlarıda hizmet verdiğimiz veri merkezleri ile Bursa ve İstanbul lokasyonları ile anlık cloud yapıya geçecektir.
Bu sayede önceden cloud sistemimiz Türkiye de iki veri merkezinde 6ms geçiş hızları ile hizmet vermekteydi. Şimdi Bu veri merkezlerinin sayısı 4 adete kadar çıkacak ve yurtiçi yurtdışı olarak ülkeler arasında da cloud bağlantı yapısı olacaktır.

Bu geçiş ve hat güçlendirme işlemlerinde tabii ki zorunlu kesintilerde yaşanılacaktır. Fakat elimizden geldiğince çok az network kesintisi yapmaya çalışacağız.

Firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, bilginize sunarız.

Saygılarımızla.

24/11/2018 - Cumartesi

<< Geri