Alan Adı Kaydı Alan Adı Transferi Alan Adı Yenileme .TR Alan Adı Kaydı Whois Sorgulama Alan Adı Uzantıları
Bireysel Hosting Kurumsal Hosting Wordpress Hosting Multi Hosting
Türkiye VDS Sunucu Avrupa VDS Sunucu Özel Masaüstü Sunucu FOREX Sunucu
Türkiye Fiziksel Sunucu Avrupa Fiziksel Sunucu Yarı Fiziksel Sunucu Sunucu Barındırma Kirala Senin Olsun
Kurumsal E-posta IP Adresi Hizmeti Yedekleme Hizmeti
Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız.
Detay Tamam

Comodo KORUGAN

Bütünleşik Tehdit Yönetimi (UTM) Türk mühendisler tarafından geliştirildi, Dünyaya ihraç edildi.

5651 Yasasına Uygun Kayıt Toplama ve Raporlama

5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkındaki yeni yasa ile artan kayıt tutma süreleri nedeniyle sıkça karşılaşılan cihaz kayıt deposunun dolması veya özel kayıt yönetimi cihazı problemlerine uygun maliyetle Korugan kesin çözüm sağlamaktadır.

Kurumunuzda bulunan tüm bilgisayarlarınızın internet giriş ve çıkışlarını yasal düzenlemelere uygun loglamalarınızı güvenle yapabilirsiniz. Ayrıca Datacenter ortamında bulunan networkünüzüde yine Komodo Korugan ile kontrol edebilir yasal loglamanızı yapabilirsiniz.
yasal loglama

Comodo Korugan (UTM)

Gelişmiş Özellikleri

Gelişmiş Tehdit Önleme

Ağ geçidi antivirüsünü Comodo'nun statik ve dinamik güvenlik mekanizmaları ile geleceğe taşıyoruz. İmza tabanlı güvenlik mekanizmalarının limitlerini Korugan UTM ile bir adım öteye taşıyın!

Sanal Özel Ağ

Site-to-Site ve Client-to-Site VPN, Korugan ile çok kolay! Sanal Özel Ağlarınızı özelleştirilmiş güvenlik duvarı ve yönetim arayüzü ile kolayca koruma altına alın ve yönetin!

Spam Önleme Sistemi

Gerçek zamanlı kara listeler, e-posta güvenlik mekanizmaları, Gelişmiş Tehdit Önleme ve Dijital Kafes Teknolojisi ile epostalarınız koruma altında

Uygulama Filtreleme

Onlarca farklı kategori ve binlerce uygulamayı kategori temelli olarak engelleyebilirsiniz. Korugan Uygulama Filtreleme Servisi ile uygulama katmanı da koruma altında!

Saldırı Önleme Sistemi

DdoS'tan Portscan saldırılarına ve çok daha geniş kapsamda saldırı tiplerine yönelik Korugan Saldırı Önleme Sistemi sürekli olarak güncellenen imza tabanı ile hizmetinizde!

Trafik Şekillendirme (QoS)

Kullanıcı, arayüz ve kural bazlı olarak ağ genişliği tanımlayabileceğiniz gibi servisler arası öncelliklendirme de yapabilirsiniz. Korugan Trafik Şekillendirme Modülü ile ağınızı

Hala karar veremediniz mi?
Size yardımcı olmamı ister misiniz?

Sanal Dünya Kahramanı İKMAN