Alan Adı Kaydı Alan Adı Transferi Alan Adı Yenileme .TR Alan Adı Kaydı Whois Sorgulama Alan Adı Uzantıları
Bireysel Hosting Kurumsal Hosting Wordpress Hosting Multi Hosting
Türkiye VDS Sunucu Avrupa VDS Sunucu Özel Masaüstü Sunucu FOREX Sunucu
Türkiye Fiziksel Sunucu Avrupa Fiziksel Sunucu Yarı Fiziksel Sunucu Sunucu Barındırma Kirala Senin Olsun
Kurumsal E-posta IP Adresi Hizmeti Metro Ethernet Hizmeti Yedekleme Hizmeti
Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız.
Detay Tamam

CSR Doğrulama Nasıl Yapılır?

Sertifika İmzalama Talebinizi çözmek ve doğru bilgileri içerdiğini doğrulamak için bu CSR Kod Çözücüyü kullanabilirsiniz.
Sertifika İmzalama İsteği, SSL sertifikası düzenlenecek şirket ve oluşturacağınız SSL anahtarı içerisinde şifrelenmiş şirket bilgileri hakkında bilgi içeren bir kodlanmış metin bloğudur. Bir CSR oluşturulduktan sonra kodlanmış olduğu için içinde hangi bilgilerin yer aldığını doğrulamak zordur.

Sertifika yetkilileri , sertifikayı oluşturmak için CSR'lerde bilgileri kullandığından, bilgilerin doğru olduğundan emin olmak için CSR'leri deşifre etmeniz gerekebilir. CSR'leri kontrol etmek ve içerdeki bilgileri görüntülemek için, CSR'nizi aşağıdaki kutuya yapıştırın ve sistemimiz CSR Decoder işlemini otomatik olarak yapacaktır.

* Çözümleyecek sertifika şifreniz "----- BEGIN SERTİFİKA TALEPİ -----" ile başlamalı ve "----- END SERTİFİKA TALEPİ -----" ile bitmelidir.

CSR Decoder

* Tüm alanları doldurmayı unutmayınız


isim-kayıt-güçlü-teknik-destek