E-Mail

Kurumsal E-Mail sunucu hizmetimiz ile Spam ve virüslü maillerden kurtulmanın yanı sıra gönderim yaptığınız maillerin direk gelen kutusuna düşmesi sağlanmaktadır.

Böylelikle hem spam ve virüslerden zarar görmez hemde gönderdiğiniz e-maillerin okundumu okunmadımı kaygısını yaşamazsınız.

anti spam kurumsal

E-Mail Sunucu Özelliklerimiz :

* 50GB Mail Kullanım Alanı
* Sınırsız Alan Adı Ekleme
* Sınırsız E-Mail Hesabı Ekleme
* Günlük, Haftalık, Aylık Raporlama
* Gelişmiş E-Mail Yönetim Paneli
* Virüs Programı
* Çeşitli Spam Filtreleri ile ortak çalışan veri tabanı
* Mail İstatistik Raporlama

Hemen Sipariş Ver

Anti-Spam Nedir?

İnternet üzerinde aynı mesajın yüksek sayıdaki kopyasının, bu tip bir mesaji alma talebinde bulunmamış kişilere, zorlayıcı nitelikte gönderilmesi "Spam" olarak adlandırılır. Spam çoğunlukla ticari reklam niteliğinde olup, bu reklamlar sıklıkla güvenilmeyen ürünlerin, çabuk zengin olma kampanyalarının, yarı yasal servislerin duyurulması amacına yöneliktir.

Anti-Spam Ne İşe Yarar?

Anti-Spam programı, posta adreslerine gelen yüzlerce ticari, dini, politik propaganda yapan ve vakit çalan elektronik postaları engellemeye yarayan bir sistemdir.

Anti-Spam İle Neler Yapılabilir?

virüs maillerine karşı koruma
  • Spam E-postaların hangi klasöre gitmesi gerektiğini belirleyebilirsiniz.
  • Gönderilen e-postaları (5.0, 7.5, 10) gibi puan sistemi ile gelen kutunuza düşmesini sağlayabilirsiniz.
  • Spam olarak belirlenen E-postanın konusunun önüne ek getirtebilirsiniz (SPAM, Bu SPAM maildir gibi..)
  • Spam E-posta ile gönderilen ekleri kabul edip etmeyeceğinizi belirleyebilirsiniz.
  • Daha önce belirlediğiniz Spam gönderen alan adlarını ayar panelinden engelleyebilir veya sadece @ önü eki kullanıcı adını engelleyebilirsiniz.

Otomatik Yanıtlayıcı Nedir ?

Tatildeyken veya iş yeri dışındayken size gönderilen mailleri otomatik yanıtlamak için veya tarafınıza gönderilen maillerin ulaştığını haber etmek için en etkin bildirim yoludur. Otomatik yanıtlayıcı ile size ulaşmaya çalışan müşterilerinize neden hemen cevap veremediğiniz hakkında kısa bilgiler aktarabilir veya başka bir e-postaya aktarabilirsiniz. Kişiselleştirilebilir HTML E-Posta taslakları hazırlayarak size ulaşmaya çalışan müşterilerinizi farklı bir tasarımınızla da karşılayabilirsiniz.

E-Posta Yönlendirme Nedir ?

E-Posta yönlendirme ayarlarında bu zorluklara son verecek bir ayar bulunuyor. Hosting kontrol paneli üzerinden yürütülen bu ayarı basit bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Eski e-posta hesaplarınızı, yeni e-posta hesaplarınıza yönlendirerek maillerinizin sürekli yeni e-posta hesabına gelmesini sağlayabilirsiniz. Üstelik hosting hesabı kullanan kullanıcılar Gmail, Hotmail ve Yandex gibi E-Posta Saglayıcıları üzerinden rahatça yönlendirme işlemi yapabilirler. Aynı zamanda yine e-posta sağlayıcınız ne olursa olsun İsim Kayıt üzerinde ki e-posta hesaplarınızı basit bir şekilde yönlendirebilirsiniz.