Alan Adı Kaydı Alan Adı Transferi Alan Adı Yenileme .TR Alan Adı Kaydı Whois Sorgulama Alan Adı Uzantıları
Bireysel Hosting Kurumsal Hosting Wordpress Hosting Multi Hosting
Türkiye VDS Sunucu Avrupa VDS Sunucu Özel Masaüstü Sunucu FOREX Sunucu
Türkiye Fiziksel Sunucu Avrupa Fiziksel Sunucu Yarı Fiziksel Sunucu Sunucu Barındırma Kirala Senin Olsun
Kurumsal E-posta IP Adresi Hizmeti Metro Ethernet Hizmeti Yedekleme Hizmeti
Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız.
Detay Tamam

Özel Masaüstü Sunucu

Ev veya İşyerinizde kullandığınız uygulamaları uzak masaüstü sunucumuzda çalıştırarak
uygulamalarınıza her ortamda güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

RDP Sunucu hizmeti, bir bilgisayardan diğer bir bilgisayara bağlanıp, bağlandığınız bilgisayarın masaüstünü kendi bilgisayarınız gibi kullanabilmenizi sağlayan hizmettir.

Bağlantı kurduktan sonra kendi bilgisayarınızda yapmak istediğiniz tüm işlemleri bağlantı kurduğunuz bilgisayar üzerinde gerçekleştirebiliyorsunuz.

Bu protokol IT uzmanlarının ve Bireysel kullanıcıların işlerini rahatlatmıştır. bu servis sayesinde bağlantı kurulmuş bilgisayara programlar kurabilirsiniz teknik müdahalede bulanabilirsiniz.

AYNI EV veya İŞYERİNİZDEKİ GİBİ...

MASAÜSTÜ sanal sunucu

Özel olarak hazırladığımız RDP Özel Masaüstü sunucularımız sayesinde her an yanınızda olmasını istediğiniz uygulamaları çalıştırabileceğiniz bilgisayarınız hazır.


Windows 10 Pro İşletim Sistemi
2vCore Intel® Xeon® İşlemci
2GB Ram
40GB HDD
100Mbps
Hemen Sipariş Ver
195 ₺/ Ay
rdp-server

Masaüstü Uzak Sunucu paketi aldığınızda sahip olacağınız avantajlar

SUNUCU ÖZELLİKLERİ

Dakikalar İçerisinde Kurulum

Almış olduğunuz RDP sunucunuz ödeme sonrasında panel üzerinden otomatik olarak kurulum müşteri tarafından yapılmaktadır.

* Yeni kullanıcı kaydı olan müşteriler ödeme yapılsa dahi müşteri onayı yapılmadan siparişi aktif edilmez.

SAS SSD Harddisk

40GB 5 Katmanlı SAS SSD Hızı ile verileriniz güvende. Dilerseniz daha üst performans sunucularımıza IMAGE transfer ile upgrade edebilirsiniz.

Özel Yönetilebilir Panel

Sistemimize kullanıcı girişi yaptıktan sonra size verilecek özel panel sayesinde sunucunuzu Full kontrol özellikleri tarafınıza verilerek self servis olarak yönetebilirsiniz.

RDP Network

Ücretsiz olarak 7/24 tüm network ağımız içerisinde bulunan sunucularınız kontrol edilir. Sunucunuzda network kaynaklı bir problem olduğunda hemen işlem yapılır.

Limitsiz Trafik

RDP Sunucularımızda Trafik Limiti bulunmamaktadır.
*Türkiye Lokasyon RDP Sunucularımızda Up-Down işlemine ve IIS kullanımına izin verilmemektedir. Bu işlemler için performans sunucularımızı incelemeniz gerekir.

Intel İşlemciler

Tüm RDP sunucularımız Intel® Xeon® işlemcilerden oluşmaktadır. Sipariş ve ödemenizin ardından otomatik olarak kurulum başlar ve bilgileri mail adresinize gönderilir.

Altyazıyı Aç

RDP Uzak Masaüstü Server ile

NELER YAPILABİLİR?

RDP Uzak Masaüstü sunucularımızın faydalarından bazıları,

Kurumsal ağ dışındaki kullanıcılara VPN gerekmeksizin güvenli uygulama erişimi, Uygulamalardan merkezi olarak yararlanabilme, Yavaş bağlantılardan yararlanabilme, Düşük donanımla, büyük uygulamaların çalıştırılması, Server üzerinde çalışan Windows uygulamalarının çok sayıda ve değişik işletim sistemi tarafından uzaktan yönetim olarak kullanılabilmesi, Çalışmalarınıza 7/24 her yerden bağlanabilme özelliği, Bilgisayarınızın hiç kapanmadan yıllarca çalışabilmesi..

Hala karar veremediniz mi?
Size yardımcı olmamı ister misiniz?

Sanal Dünya Kahramanı İKMAN