Alan Adı Kaydı Alan Adı Transferi Alan Adı Yenileme .TR Alan Adı Kaydı Whois Sorgulama Alan Adı Uzantıları
Bireysel Hosting Kurumsal Hosting Wordpress Hosting Multi Hosting
Türkiye VDS Sunucu Avrupa VDS Sunucu Özel Masaüstü Sunucu FOREX Sunucu
Türkiye Fiziksel Sunucu Avrupa Fiziksel Sunucu Yarı Fiziksel Sunucu Sunucu Barındırma Kirala Senin Olsun
Kurumsal E-posta IP Adresi Hizmeti Yedekleme Hizmeti

ÖZEL RDP SUNUCULAR

RDP Sunucu hizmeti, bir bilgisayardan diğer bir bilgisayara bağlanıp, bağlandığınız bilgisayarın masaüstünü kendi bilgisayarınız gibi kullanabilmenizi sağlayan hizmettir.

Bağlantı kurduktan sonra kendi bilgisayarınızda yapmak istediğiniz tüm işlemleri bağlantı kurduğunuz bilgisayar üzerinde gerçekleştirebiliyorsunuz.

Bu protokol IT uzmanlarının ve Bireysel kullanıcıların işlerini rahatlatmıştır. bu servis sayesinde bağlantı kurulmuş bilgisayara programlar kurabilirsiniz teknik müdahalede bulanabilirsiniz.

AYNI EVİNİZDEKİ GİBİ...

MASAÜSTÜ sanal sunucu

Özel olarak hazırladığımız RDP Özel Masaüstü sunucularımız sayesinde her an yanınızda olmasını istediğiniz uygulamaları çalıştırabileceğiniz bilgisayarınız hazır.


2vCore Intel® Xeon® İşlemci
35GB 10.000rpm SAS HDD
100mbits
Hemen Sipariş Ver
35 / Ay
rdp-server

Masaüstü Uzak Sunucu paketi aldığınızda sahip olacağınız avantajlar

SUNUCU ÖZELLİKLERİ

Dakikalar İçerisinde Kurulum
Almış olduğunuz RDP sunucunuzu Maksimum 15dk içerisinde otomatik olarak kurulur ve sistemimizdeki mail adresinize giriş bilgileri gönderilir.
SAS HDD
35GB 10.000rpm SAS HDD ile verileriniz güvende.
Özel Yönetilebilir Panel
Sistemimize kullanıcı girişi yaptıktan sonra size verilecek özel panel sayesinde sunucunuzu yönetebilir, istatistiklerini kontrol edebilirsiniz.
RDP Network
Ücretsiz olarak 7/24 tüm network ağımız içerisinde bulunan sunucularınız kontrol edilir. Sunucunuzda network kaynaklı bir problem olduğunda hemen işlem yapılır.
Limitsiz Trafik
RDP Sunucularımızda Trafik Limiti bulunmamaktadır.
Intel İşlemciler
Tüm RDP sunucularımız Intel® Xeon® işlemcilerden oluşmaktadır. Sipariş ve ödemenizin ardından otomatik olarak kurulum başlar ve bilgileri mail adresinize gönderilir.

RDP Uzak Masaüstü Server ile

NELER YAPILABİLİR?

RDP Uzak Masaüstü sunucularımızın faydalarından bazıları,

Kurumsal ağ dışındaki kullanıcılara VPN gerekmeksizin güvenli uygulama erişimi, Uygulamalardan merkezi olarak yararlanabilme, Yavaş bağlantılardan yararlanabilme, Düşük donanımla, büyük uygulamaların çalıştırılması, Server üzerinde çalışan Windows uygulamalarının çok sayıda ve değişik işletim sistemi tarafından uzaktan yönetim olarak kullanılabilmesi, Çalışmalarınıza 7/24 her yerden bağlanabilme özelliği, Bilgisayarınızın hiç kapanmadan yıllarca çalışabilmesi..

Hala karar veremediniz mi?
Size yardımcı olmamı ister misiniz?

Sanal Dünya Kahramanı İKMAN
ikman-isimkayit