Alan Adı Kaydı Alan Adı Transferi Alan Adı Yenileme .TR Alan Adı Kaydı Whois Sorgulama Alan Adı Uzantıları
Bireysel Hosting Kurumsal Hosting Wordpress Hosting Multi Hosting
Türkiye VDS Sunucu Avrupa VDS Sunucu Özel Masaüstü Sunucu FOREX Sunucu
Türkiye Fiziksel Sunucu Avrupa Fiziksel Sunucu Yarı Fiziksel Sunucu Sunucu Barındırma Kirala Senin Olsun
Kurumsal E-posta IP Adresi Hizmeti Metro Ethernet Hizmeti Yedekleme Hizmeti
Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız.
Detay Tamam

Metro Ethernet İnternet Hizmeti

Yüksek Band Kapasiteli Metro Ethernet İnternet Çözümleri
Kurumunuz için özel metro fiber internet veya metro radyolink altyapı çözümleri için bizimle iletişime geçin.

Metro Ethernet İnternet

Rakipsiz fiyatlarla kurumunuza özel internet alt yapı çözümleri. ister Karasal Fiber İsterseniz Radyo Link üzerinden tercih sizin.

Kurulumdan kullanıma sorunsuz, hızlı, güvenli ve şirketinize özel internet altyapısı.


1Mbps'den 100Gbps Hız Tercihi
Simetrik Alt Yapı
Profesyonel Alt Yapı Kurulumu
7/24 Profesyonel Teknik Destek
server-backup-yedekleme

Yüksek Hızda Metro İnternet ile Uçmaya Hazırlanın!

Artık internet sorunlarından kurtulmanın zamanı geldi. İsim Kayıt öncülüğünde kurumunuza özel VodafoneNET alt yapısı ile Simetrik Metro İnternet hizmetimiz ile ister 1Mbps internet hızı, isterseniz 100Gbps internet hızına ulaşabilirsiniz.

İhtiyaçlarınızı belirlemek için uzman teknik ekibimiz yanınızda!; Bizimle iletişime geçerek ihtiyacınızı ve projenizi anladıktan sonra size özel fiyat teklifinizi alabilirsiniz. Soru veya sorunlarınızda hiç çekinmeden bize ulaşarak destek alabilirsiniz.

Metro İnterenet alt yapınız eğer bölgenize yakın bir pop noktamız varsa o nokta üzerinden kurumunuza kadar ücretsiz özel alt yapı çalışması yapılarak size özel simetrik metro internet hattından faydalanabilirsiniz. Eğer kurumunuzun bulunduğu noktaya yakın pop noktamız yoksa radyo link üzerinden, BTK tarafından lisans onayı alınmış noktadan noktaya iletişim sağlayan antenlerimiz ile yine bulunduğunuz noktaya metro internet hizmeti alabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Neden Metro Ethernet İnternetini Tercih Etmelisiniz?


Metro İnternet Günümüzde, internet erişim ihtiyaçlarını mevcut DSL teknolojileri ile çözemeyen, simetrik, hızlı internet arayışında olan, ancak Türkiye’nin internet şebekesinin performansı ile yetinemeyen, özellikle orta ve büyük ölçekli kurumlar için tavsiye edilir.

Metro Ethernet’in ADSL ve VDSL’den Farkı Nedir?

Metro Ethernet, internet kullanımının yoğun olduğu yerlerde kullanılan kurumsal internet hizmetidir. DSL (ADSL, VDSL) Metro Ethernet arasındaki en büyük fark, Metro Ethernet bağlantısının fiber optik kablolar üzerinden yüksek bant genişliğinde simetrik olarak sağlanmasıdır. Metro Ethernet, özellikle DSL internet servisleri ile karşılaştırıldığında oldukça yüksek hız seviyesiyle dikkat çekmektedir. ADSL veya VDSL’den farklı olarak yüksek bant genişliğinde ve simetrik bir hizmet sağlar. Metro Ethernet aracılığıyla internete erişim sağlamanız halinde, sadece size özel olan bir hat ile internete bağlanıldığı için ADSL ve VDSL hizmetlerinde karşılaşılan yavaşlama ve kesinti problemi yaşanılmaz.

Metro Ethernet’in Avantajları Nelerdir?

Maliyet Tasarrufu: Kesintisiz ve hızlı internet erişimi sağlayan Metro Ethernet, uygun maliyeti ile işletmeler önemli bir avantaj sağlıyor.
Bant Genişliği: Metro Ethernet’in en önemli avantajlarından biri de esnek bant genişliği sayesinde 1Mbps ile 100 Gbps arasında ihtiyaca göre ölçeklendirilebilen esnek bir yapıda olmasıdır.
Güvenilirlik: Çoğu işletmenin en önem verdiği konular arasında veri ev ağ güvenliği gelir. Metro Ethernet, en uygun seviyede güvenlik sağlar. Bu yüzden birçok kritik hizmet veren kurum ve kuruluş Metro Ethernet bağlantısını tercih ediyor.
Çok Lokasyonlu İletişim: Metro Ethernet, birden fazla lokasyona sahip işletmeler arasındaki bağlantıyı merkezi hale getirir.
Paylaşımsız İnternet: Kuruma özel tanımlanan fiber optik hat üzerinden sağlanan internet paylaşımsız olarak ulaştırılır.


Hala karar veremediniz mi?
Size yardımcı olmamı ister misiniz?

Sanal Dünya Kahramanı İKMAN