Alan Adı Kaydı Alan Adı Transferi Alan Adı Yenileme .TR Alan Adı Kaydı Whois Sorgulama Alan Adı Uzantıları
Bireysel Hosting Kurumsal Hosting Wordpress Hosting Multi Hosting
Türkiye VDS Sunucu Avrupa VDS Sunucu Özel Masaüstü Sunucu FOREX Sunucu
Türkiye Fiziksel Sunucu Avrupa Fiziksel Sunucu Yarı Fiziksel Sunucu Sunucu Barındırma Kirala Senin Olsun
Kurumsal E-posta IP Adresi Hizmeti Yedekleme Hizmeti

Üyelik Formu


Değerli kullanıcımız öncellikle firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Lütfen aşağıdaki üyelik formunda istenen tüm bilgileri doğru ve eksiksiz olarak girmenizi rica ederiz. Burada kullanacağınız bilgiler doğrultusunda firmamızdan alacağınız ürün ve hizmetler tescil edileceğinden eksik veya geçersiz bilgiler girildiğinde tescil edilen ürün ve hizmetleri kaybetme riski ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Kurumsal üyeliklerde; Vergi dairesi numarası ve vergi numarası yazılması zorunludur. Yine kurumsal üyeliklerde firma yetkilisinin ad soyad ve TC kimlik numarasının temin edilmesi gerekir.

1

Kişisel Bilgiler


2

Fatura Adresi


3

Ek Gerekli Bilgiler


4

Hesap Güvenliği


Şifre Güvenliği: Şifrenizi Giriniz


Üyelik sonrasında sistemde belirttiğiniz GSM veya yerel telefon numaranızdan firmamıza ait bir yetkilimiz sizi 0850 290 3344 numaralı telefon numaramızdan üyelik doğrulaması için sizi arayacaktır. Doğrulama süreci doğrultusunda ödemesi yapılmış olsa dahi ileride sorun oluşmaması için aktif edilmeyecektir. Üyelik doğrulaması yapıldıktan sonra siparişleriniz otomatik olarak aktif edilir.

Üyelik doğrulaması yapılan kullanıcılarımız için bir sonraki işlemlerinde gerekmedikçe yeniden üyelik doğrulaması gerekmemektedir.

IP Adresiniz : 54.221.75.115

ikman-isimkayit