Alan Adı Kaydı Alan Adı Transferi Alan Adı Yenileme .TR Alan Adı Kaydı Whois Sorgulama Alan Adı Uzantıları
Bireysel Hosting Kurumsal Hosting Wordpress Hosting Multi Hosting
Türkiye VDS Sunucu Avrupa VDS Sunucu Özel Masaüstü Sunucu FOREX Sunucu
Türkiye Fiziksel Sunucu Avrupa Fiziksel Sunucu Yarı Fiziksel Sunucu Sunucu Barındırma Kirala Senin Olsun
Kurumsal E-posta IP Adresi Hizmeti Metro Ethernet Hizmeti Yedekleme Hizmeti
Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız.
Detay Tamam

Üyelik Formu


Değerli kullanıcımız öncellikle firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Lütfen aşağıdaki üyelik formunda istenen tüm bilgileri doğru ve eksiksiz olarak girmenizi rica ederiz. Burada kullanacağınız bilgiler doğrultusunda firmamızdan alacağınız ürün ve hizmetler tescil edileceğinden eksik veya geçersiz bilgiler girildiğinde tescil edilen ürün ve hizmetleri kaybetme riski ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Kurumsal üyeliklerde; Vergi dairesi numarası ve vergi numarası yazılması zorunludur. Bireysel üyeliklerde TC kimlik numarası yasa gereği sisteme girilmesi gerekmektedir.

1

Kişisel Bilgiler


2

Fatura Adresi


3

Ek Gerekli Bilgiler


Kurumsal Üyelik için gereklidir.
Kurumsal Üyelik için gereklidir.
Kurumsal Üyelik için gereklidir.
Bireysel Üyeliklerde Kanunen Gereklidir.
05321234567 Örnekteki gibi GSM numaranızı giriniz. Üyelik Doğrulaması SMS ile yapılacağı için GSM numarası girilmesi zorunludur.

4

Hesap Güvenliği


Şifreniz Büyük-Küçük Harf,Rakam ve Karakterden Oluşmalı

Şifre Güvenliği : Şifrenizi Giriniz


YASAL BİLGİLENDİRME :
Sistemimize yapılan üyeliklerde istenilen bilgilerin tamamı eksiksiz ve doğru olmaldır. Kayıt esnasında belirttiğiniz GSM numaranıza SMS gönderilerek doğrulama sağlanacaktır. SMS doğrulama haricinde tercihen manuel doğrulama seçilebilir, bu durumda firmamızdan bir yetkili 0850 290 3344 numaralı telefon numaramızdan üyelik doğrulaması için arayacaktır. Manuel doğrulama süreci doğrultusunda ödemesi yapılmış olsa dahi ileride sorun oluşmaması için sipariş aktif edilmeyecektir.
SMS ile otomatik olarak doğrulama yapan kullanıcılarımız kayıt esnasında verdiği bilgilerin doğruluğunu kontrol etmek zorundadır. Yinede üye kayıt adresi, T.C. ve/veya kurumsal üyeliklerde vergi no ve vergi dairesi eksik veya hatalı olduğunda üyelik yine onaylanmaz.
Firmamızdan hizmet almak isteyen kullanıcı, kayıt esnasında ki verilerinize göre hizmet tescili yapıldığından hatalı bilgilerden oluşabilecek hak ve kayıplardan firmamız sorumlu tutamayacaktır.

Üyelik doğrulaması yapıldıktan sonra siparişleriniz otomatik olarak aktif edilir. Daha sonraki siparişlerde, Üyelik doğrulaması yapılan kullanıcılarımız için gerekmedikçe yeniden üyelik doğrulaması gerekmemektedir. Bu konuda kullanıcılarımızın özellikle dikkat etmesi gerektiğini hatırlatırız.

IP Adresiniz : 3.239.11.178

Vermiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin gizliliği, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında, İsim Kayıt Bilişim taahhüdü altındadır.