Alan Adı Kaydı Alan Adı Transferi Alan Adı Yenileme .TR Alan Adı Kaydı Whois Sorgulama Alan Adı Uzantıları
Bireysel Hosting Kurumsal Hosting Wordpress Hosting Multi Hosting
Türkiye VDS Sunucu Avrupa VDS Sunucu Özel Masaüstü Sunucu FOREX Sunucu
Türkiye Fiziksel Sunucu Avrupa Fiziksel Sunucu Yarı Fiziksel Sunucu Sunucu Barındırma Kirala Senin Olsun
Kurumsal E-posta IP Adresi Hizmeti Metro Ethernet Hizmeti Yedekleme Hizmeti
Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız.
Detay Tamam

İsim Kayıt Web Hosting Hizmetleri olarak Sosyal Sorumluluklarımızı biliyor ve hizmet ettiğimiz alanda üzerimize vazife edindiğimiz görevleri sonuna kadar yerine getiriyoruz. Sosyal Sorumluluk kapsamında tuttuğumuz bölümlerde çalışmalarımızı sürdürmeye ve her geçen gün yenilerini eklemeye devam ediyoruz.

Sosyal Sorumluluk Projelerimiz

Şehit yakınları ve Gazilerimize VEFA Hizmeti!


şehit-ve-gazi-yakınlarına-ücretsiz-hizmet

Vatanımız için gözlerini bile kırpmadan hayatlarını feda eden Asker ve Polis Şehitlerimizin yakınlarına ve yine vatanımız için Gazi olan tüm asker ve polislerimize Sanal Sunucu ve Web Hosting hizmetlerinden ÜCRETSİZ olarak yararlanabilirler.

Ücretsiz olarak İsim Kayıt Web Hosting Hizmetleri olarak Hizmet verdiğimiz Web Hosting ve Sanal Sunucu Hizmetlerinden yararlanabilmeleri için Şehit Yakını veya Gazi Kartı ile bizlere direk başvuruda bulunabilirler. İstenilen belgeleri eksiksiz bir şekilde firmamıza ulaşan ve onaylanan kullanıcılar belirtilen hizmetlerimizden diledikleri zamana kadar ücretsiz kullanma imkanı bulacaktır.

Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Anlık Deprem Bilgi Sistemi


Anlık Deprem Bilgi Sistemi

İsim Kayıt olarak; Sosyal Sorumluluk Proje kapsamında siz değerli ziyaretçi ve müşterilerimize Deprem Bilgi Sistemimizi aktif etmiş bulunmaktayız.

Sistemimiz Ülkemizde 4,5 şiddeti ve üzerindeki depremler hakkında geniş kapsamlı bilgi sms'i gsm telefonunuza gönderilmektedir. Diğer ülkelerde ise sadace 7 şidetti ve üzerindeki depremleri bilgilendirmektedir. Sistemimiz üzerinden gönderilen bilgilendirme mesajları tamamen ÜCRETSİZ' dir.

Deprem Bilgi Sistemi KANDİLLİ RASATHANESİ VE DEPREM ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ tarafından verilen bilgiler iletilmektedir.

Deprem Bilgi Sistemine Ücretsiz Nasıl Kayıt Olabilirim?

Bu hizmetimizden ÜCRETSİZ olarak yararlanmak isterseniz, GSM telefonunuzun SMS bölümünden DEPREM yazıp 0850 290 3344 telefon numaramıza kısa mesaj göndererek üyeliğinizi başlatabilirsiniz.

Deprem Bilgi Sistemi Üyeliğimi Nasıl İptal Edebilirim?

Bu hizmetimizden dilediğiniz zaman "IPTALDEPREM" yazarak yine 0850 290 3344 numaralı telefonumuza kısa mesaj gönderip Deprem Bilgilendirme Veri tabanımızdan gsm telefon numaranızı çıkartabilirsiniz.

Doğa için fidan dik!


fidan-bağışı

Ağaç Candır, Ağaç Yaşamdır, Ağaç Gelecektir.

İsim Kayıt Web Hosting Hizmetleri olarak çevre konusunda sosyal sorumluluğumuzu biliyor ve her yıl yurdumuzun çeşitli bölgelerinde çocuklarımızın geleceği için fidanlar dikiyoruz.

Üstelik her yeni müşterimiz firmamızdan Sanal veya Fiziksel Sunucu Hizmetlerinden birini aldığı zaman, o müşterimiz adına yıl sonu ekilen fidanlarından biri o müşterimiz adına ekiliyor.

Bu sayede hiç farkında bile olmadan firmamızdan hizmet aldığınız takdirde sizde bu sosyal sorumluluk projemize katılarak adınıza bir fidan dikilmekte.

Bu projemizde bize katkı sağlamak isterseniz çevrenize firmamızı tavsiye ederek yeni müşteri kazandırabilir, ürün ve hizmetlerimizden yararlanmasını isteyebilirsiniz. Bu sayede kazandırdığınız yeni müşterimiz ile sizde yıl sonunda ekilecek fidanlara katkı sağlamış olursunuz.

Geleceği Kodla


geleceği-kodla-php-asp-yazılım-takımı

Gelecek hakkında düşüncelerinize ve projelerinize saygı duyuyor ve projelerinizi dinliyoruz. Profesyonel yönetim kurulumuzda bu projelerinizi değerlendiriyor ve uygun olan projenizi öncelikle adınıza tescilleyip sonra projenizi hep birlikte kodluyoruz.

Staj İmkanları


isim-kayıt-staj

Evet maalesef çoğu firmada staj yaparken işiniz sadece fotokopi çekme veya getir götür işleri olur.

Bu durum firmamız için kesinlikle geçerli değildir. Firmamızda staj imkanı bulan öğrenci kardeşlerimize olabildiğince sıcak davranarak gelişimleri için hertürlü imkanları severek, sevdirerek öğretme ve uygulamalara katılma şansı veriyoruz.

Staj için gelen öğrencilerimiz hem pozitif bir ortamda çalışma şansını yakalıyor, hemde bu ortamda okullarında öğrendiği teorik bilgileri firmamızda pratike dökebiliyorlar.

Alanında uzman diğer mühendis çalışanlarımız ile çalışma imkanı bulabiliyorlar

Eğer stajınızı bizimle beraber yapmak isterseniz. ik@isimkayit.com mail adresimize mail ile iletişime geçip bilgi alabilirsiniz.