Alan Adı Kaydı Alan Adı Transferi Alan Adı Yenileme .TR Alan Adı Kaydı Whois Sorgulama Alan Adı Uzantıları
Bireysel Hosting Kurumsal Hosting Wordpress Hosting Multi Hosting
Türkiye VDS Sunucu Avrupa VDS Sunucu Özel Masaüstü Sunucu FOREX Sunucu
Türkiye Fiziksel Sunucu Avrupa Fiziksel Sunucu Yarı Fiziksel Sunucu Sunucu Barındırma Kirala Senin Olsun
Kurumsal E-posta IP Adresi Hizmeti Yedekleme Hizmeti
Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız.
Detay Tamam

Sunucu Barındırma

Geniş Bant İnternet Hızı, ISP ve Trafik Kontrolü
Özel KVM imkanı, 7/24 Ticket Desteği, U Tipi Sunucu Barındırma

IK-CO-LOC I
130 .00 Ay
1U KASA TİPİ
1 GBPS/100 MBPS HAT
5TB TRAFİK / AKN
IP ADRESİ - /28
ÜCRETSİZ KABİN MONTAJI
99.9% UPTİME
TÜRKİYE LOKASYON
Bursa DGN veya Kocaeli İSİM KAYIT
IK-CO-LOC II
260 .00 Ay
1U KASA TİPİ
1 GBPS/200 MBPS HAT
5TB TRAFİK / AKN
IP ADRESİ - /28
ÜCRETSİZ KABİN MONTAJI
99.9% UPTİME
TÜRKİYE LOKASYON
Bursa DGN veya Kocaeli İSİM KAYIT
IK-CO-LOC III
455 .00 Ay
2U/3U KASA TİPİ
1 GBPS/300 MBPS HAT
5TB TRAFİK / AKN
IP ADRESİ - /27
ÜCRETSİZ KABİN MONTAJI
99.9% UPTİME
TÜRKİYE LOKASYON
Bursa DGN veya Kocaeli İSİM KAYIT

SUNUCU BARINDIRMA BİZİM İŞİMİZ

Firmamız tarafından sağlanan Co-location (Sunucu Barındırma) hizmeti sayesinde kurum ve kuruluşlar, Yüksek bant genişliğine sahip olmayan firmalarda internet bağlantıları ile ilgili alt yapı çalışmalarında ekstra harcamalar yapmaz, sahip oldukları kendi internet bağlantılarında trafik yaratmazlar. Bu sayede Limitsiz trafik paketlerimiz ile ucuz ve kaliteli hizmet almanın tadını çıkartırlar. Profesyonel Teknik personellerimiz tarafından isterseniz sunucunuzda kurulum işlemlerini yaptırabilir, ayrıca aylık veya saatlik teknik destek hizmeti alabilirsiniz.
7/24 kişiye özel tahsis edilecek monitoring sistemi ile sunucularınızın anlık olarak veya geriye dönük trafiğini izleyebilirsiniz. Firmamıza ait teknik personeller sunucularınızı anlık olarak takip ederek gerektiği yerde sisteme müdahale edebilecektir.
sunucu-barındırma

Sunucu Barındırma (Co-Locations)

TÜM PAKETLERE DAHİL ÖZELLİKLER

1Gbps Port

Tüm barındırma hizmeti alan müşterilerimiz 1Gbps geniş band hat kullanma avantajı ile anormal ani trafik artışı sorunu yaşamazlar.

100/1000/10.000Mbps

100Mbps ila 10Gbps arasında ihitiyaca göre hat imkanı sunulmaktadır. Türkcell, Türk Telekom ve Vodafone hatlarından birer adet mevcut alanımıza bulunmaktadır.

Firewall Güvenlik

IP bazlı koruma, ISP hat trafiğini kontrol etme gibi birçok işlem kontrollerini yapabilirsiniz.

KVM Kontrolü

Sunucunuzda IDRAC veya ILO olmasına hiç gerek yok. Ücretsiz KVM hizmetimizden her zaman yararlanabilirsiniz.

Yedekleme Hizmeti

Dilediğiniz zaman dedicated sunucunuzu firmamıza ait backups storage sunucularımza yedekleme yapıp güvene alabilirsiniz.

Türkiye Lokasyon

İster Türk Telekom İstanbul, İsterseniz Bursa DGN Veri merkezinde bize ayrılan alanlar içerisinde sunucularınızı güvenle barındırabilirsiniz. Tercih sizin.

TR

Yüksek Hız, Yüksek Güvenlik

7/24 KONTROL

server-çözüm-ortakları
İsim Kayit Web Hosting Co-Location(Sunucu barındırma) hizmetlerini TIER III Sertifikalı Türk Telekom Gayrettepe DC ve DGN Teknoloji Veri Merkezi içerisinde özel tahsis edilen kabinetlerin yanı sıra 2019 yılında Kendi bünyesinde Kocaeli ilinde İsim Kayıt Veri Merkezini de, müşterilerine yer sağlayıcısı olarak 7/24 metro internet ve teknik destek hizmeti vermektedir.

% 99,7 uptime oranı ile müşterilerin istekleri doğrultusunda kişiye özel network altyapısı oluşturup, müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı amaçlamıştır.
Co-Location (Sunucu Barındırma) bünyesinde kabinet, network ekipmanları ve destek hizmetleri tamamen İsim Kayıt tarafından sağlanmaktadır.
İsim Kayıt Veri Merkezi ve Yazılım Hizmetleri A.Ş., RIPE NCC Akredite Üyesi olmakla birlikte, tarafınıza tahsis edilen IP bloklarının PTR Kaydı, Kişiye özel whois tanımlama ve benzeri tüm işlemlerini gerçekleştirebilir.
Gerek Kocaeli İsim Kayıt Veri Merkezinde gerekse Türk Telekom ve DGN Veri Merkezinde firmamıza tahsis edilmiş olan Yedekli 10G+ Uplink portları ile internet hizmetini kesintisiz olarak müşterilerine sunmaktadır.
Böylelikle Türkiye Lokasyonunda birden fazla veri merkezi aynı anda tek noktada Kocaeli İsim Kayıt Veri Merkezinde birleşerek tek bir noktadan rahatça yönetilebilmektedir. Ayrıca Cloud yapısı sayesinde bölgesel afet durumlarda kesintisiz yayın ve veri yedeklerinin güvenli olarak diğer veri merkezlerimizdeki sunucular arasında günlük yedekleme imkanı sunmaktadır. Firmamız; Türk Telekom, Turkcell Superonline, VodafoneNet şirketleri ile yedekli fiber optik bağlantıları bulunmaktadır. Bu bağlantılar üzerinden kapasite sorunu yaşanmadan erişim sağlamaktadır.

Kullandığımız Network ekipmanları dünya çapında başarısı kabul edilmiş Juniper cihazlar kullanılmakta, almış olduğunuz Co-location hizmetler ile sunucularınızı kesintisiz internet erişimi ile barındırılmaktadır. Kesintisiz enerji için N+1 olarak çalışmakta olan UPS ve Jeneratör sistemleri şebeke hattında gerçekleşecek kesinti durumunda otomatik olarak devreye girmektedir.

Hala karar veremediniz mi?
Size yardımcı olmamı ister misiniz?

Sanal Dünya Kahramanı İKMAN