Alan Adı Kaydı Alan Adı Transferi Alan Adı Yenileme .TR Alan Adı Kaydı Whois Sorgulama Alan Adı Uzantıları
Bireysel Hosting Kurumsal Hosting Wordpress Hosting Multi Hosting
Türkiye VDS Sunucu Avrupa VDS Sunucu Özel Masaüstü Sunucu FOREX Sunucu
Türkiye Fiziksel Sunucu Avrupa Fiziksel Sunucu Yarı Fiziksel Sunucu Sunucu Barındırma Kirala Senin Olsun
Kurumsal E-posta IP Adresi Hizmeti Metro Ethernet Hizmeti Yedekleme Hizmeti
Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız.
Detay Tamam

Yerinde Server Kiralama

Server maliyetlerini sizin için en ekonomik şartlarda Firma içerisinde yerinde(Local) server(sunucu) kabinnet kiralama seçeneklerini sunuyoruz.

Sistem Odanız Hazır! Ya Siz?

Firma içerisinde kuracağınız bir sistem odası için gerekli donanımların fiyatları oldukça maliyetli olduğundan artık kurumsal firmalar bu malzemeleri satın almak yerine kiralamayı tercih etmeye başlamıştır.

Sistem odalarının ilk kurulumu veya var olan sistem odalarının yönetimi yada sunucu ve diğer ekipmanlarınızın upgrade(yükseltme-güncelleme) işlemlerini 2005 yılından günümüze kadar sizlere hizmet veren konusunda uzman profesyonel kadromuz ile destek ve yönetiminizi sağlayabiliriz.

Böylelikle Sistem Odasında ihtiyaç duyduğunuz tüm ekipman ve IT Departmanı maliyetlerinizi düşürmenizi ve arka planda profesyonel hizmet gücünü hissedersiniz.
sistem odası kurulumu

Sistem Odası Kurulumu

Hazır KabinNet Sistemi

İklimlendirme

Sistem odalarının en önemli unsurlarından biri olan iklimlendirme sistemi sıçak ve soğuk havanın birbirinden ayrıştırılarak düzenli bir şekilde hava sirkülasyonu sağlamayarak enerji tasarufunda bulunmak.

Kablolama

Firmanıza ait tüm network kablo tesisat kontrolü yapılarak hatalı olan kablolamaları düzenleyerek ilave edilecek sistem kablolarının montajı ile düzenli olarak özel kablolama cihaz ve toplayıcıları ile sistem odasına taşımak.

Yangın/Su Baskını Algılama

Sistem odasına entegre ettiğimiz otomatik yangın ve su baskınlarına karşı anında müdahale edecek sensör ve bu sensörlere bağlı özel cihazlar ile sistem odanız yangın ve su baskınlarına karşı korunaklı olacaktır.

Network

Local ve Dış network tamamen birbirinden izole edilerek dışarıdan gelebilecek herhangi bir tehtite karşı koruma yapabilecek özel firewall cihazları ile birlikte 7/24 izleme sağlanabilecek monitör sistemi.

Profesyonel Destek

Kurduğumuz tüm sistem odaları özel VPN ile firmamız arasında istenildiğinde aktif edilebilecek bir yapı kurularak uzaktan 7/24 kontrol edilebilir ve sorun karşısında anında müdahale ile sisteminiz her zaman aktif bir şekilde kullanımda olmaktadır.

Server Ekipmanları

Firmamızın kurduğu veya upgrade ettiği tüm sistem odalarında ihtiyacınıza özgü son sistem server ve server ekipmanları sayesinde teknolojinin en üst seviyesinde hizmet alabilirsiniz. Ayrıca Firma dışına özel yedekleme alanımızdan da ücretsiz olarak yararlana bilme imkanı.