Alan Adı Kaydı Alan Adı Transferi Alan Adı Yenileme .TR Alan Adı Kaydı Whois Sorgulama Alan Adı Uzantıları
Bireysel Hosting Kurumsal Hosting Wordpress Hosting Multi Hosting
Türkiye VDS Sunucu Avrupa VDS Sunucu Özel Masaüstü Sunucu FOREX Sunucu
Türkiye Fiziksel Sunucu Avrupa Fiziksel Sunucu Yarı Fiziksel Sunucu Sunucu Barındırma Kirala Senin Olsun
Kurumsal E-posta IP Adresi Hizmeti Yedekleme Hizmeti
Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız.
Detay Tamam

Domain Fiyatlarında indirim!


Değerli Ziyaretçi ve Müşterilerimiz,

İsim Kayıt Web Hosting Hizmetleri olarak 2005 yılından günümüze kadar domain, hosting sektöründe siz değerli müşterilerimize kaliteli ve en uygun fiyatlar ile hizmet vermenin gururunu taşıyoruz.

Geçtiğimiz aylarda aniden artan döviz kuru nedeni ile firmamızın döviz kuruna göre satış yaptığı domain tescil ve yenileme hizmetlerinde istemeden de olsa mecburi fiyat artışı  yapmak zorunda kalmıştık.

O zaman ki duyurumuzda sizlere döviz kurunda düşüş olduğunda hemen fiyatlarımız üzerinde yeni bir güncelleme yapacağımızı ve kur düşüşüne göre indirim sağlayacağımızı da bildirmiştik.

Son zamanlarda döviz kurunun aşağı doğru inmesi durumu gözlemlenmiş ve size verdiğimiz sözümüzü tutup, 11/12/2018 tarihinde yeniden döviz kurunu sabitleyip bütün Domain fiyatlarında İNDİRİM yaparak fiyatlarımız güncellemiş bulunmaktayız.

Tüm Domain fiyatlarında yapılan İNDİRİM'leri ve yeni domain tescil ve domain yenileme fiyat listemizi aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

Domain Fiyatları

Umarız ülkemizde döviz kurları ve ekonomi, standart bir düzene girer ve bizde fiyatlarımızda daha da düşüş sağlayabiliriz.

Bilginize sunarız.

 

İsim Kayıt Web Hosting Hizmetleri

www.isimkayit.com

11/12/2018 - Salı

<< Geri