Alan Adı Kaydı Alan Adı Transferi Alan Adı Yenileme .TR Alan Adı Kaydı Whois Sorgulama Alan Adı Uzantıları
Bireysel Hosting Kurumsal Hosting Wordpress Hosting Multi Hosting
Türkiye VDS Sunucu Avrupa VDS Sunucu Özel Masaüstü Sunucu FOREX Sunucu
Türkiye Fiziksel Sunucu Avrupa Fiziksel Sunucu Yarı Fiziksel Sunucu Sunucu Barındırma Kirala Senin Olsun
Kurumsal E-posta IP Adresi Hizmeti Metro Ethernet Hizmeti Yedekleme Hizmeti
Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız.
Detay Tamam

3. Kategori Ön Başvuruları UZATILDI!


Değerli Müşteri ve Ziyaretçilerimiz,

TRABİS tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda 3. Kategori Ön Başvurularının oluşabilecek müşteri mağduriyetlerinin önlenmesi, uyuşmazlık sürecinde yaşanacak yoğunluk ve tıkanıklıkların giderilmesi amacıyla 7 Ağustos 2024 Çarşamba gününe kadar ön başvuruların uzatılması yönünde karar verilmiştir.

Ayrıca; 3. Kategori tahsis ve "İlk gelen alır" sürecinin başlangıç tarihlerine ilişkin duyurular ilerleyen tarihlerde yine web sitemizden yapılacaktır.

 

Bu süreç içerisinde belirtilen koşulları sağlayan a.kep.tr, a.av.tr, a.dr.tr, a.com.tr, a.org.tr, a.net.tr, a.gen.tr, a.web.tr, a.name.tr, a.info.tr, a.biz.tr, a.tv.tr, a.bbs.tr ve a.tel.tr domain sahipleri öncelikli olarak .TR domain tescil edebilme şansı devam etmektedir. Mevcutta kullandığınız ve şartları taşıyan domainleriniz için halen .TR ön başvurusunu yapmadıysanız HEMEN müşteri panelinize erişim sağlayarak ilgili domainlerinizin işlem menüsünden HEMEN AL seçeneğini kullanarak direk domain ön başvurusu yapabilirsiniz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

İsim Kayıt

14/05/2024 - Salı

<< Geri