Alan Adı Kaydı Alan Adı Transferi Alan Adı Yenileme .TR Alan Adı Kaydı Whois Sorgulama Alan Adı Uzantıları
Bireysel Hosting Kurumsal Hosting Wordpress Hosting Multi Hosting
Türkiye VDS Sunucu Avrupa VDS Sunucu Özel Masaüstü Sunucu FOREX Sunucu
Türkiye Fiziksel Sunucu Avrupa Fiziksel Sunucu Yarı Fiziksel Sunucu Sunucu Barındırma Kirala Senin Olsun
Kurumsal E-posta IP Adresi Hizmeti Metro Ethernet Hizmeti Yedekleme Hizmeti
Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız.
Detay Tamam

Hangi Hosting Paketini Tercih Etmeliyim?

Website kurup gelişmenin en önemli unsurlarından biri şüphesiz hostingdir. Profesyonel site tasarımlarının yanı sıra hız ve güvenlik konusunda da size bir çok olanak sağlar. Hiç kimse kaynak yetersizliği yüzünden geç açılan ya da erişimi sürekli kesilen bir siteye girmek istemez. Bu da sitenizin zamanla popülerliğini kaybetmesine ya da bir çıkış yakalayamadan gelişememesine yol açar. İşte böyle durumlarda alacağınız hosting hizmeti kurtarıcınız olacaktır. Sizlere, sitenizin içeriğine göre seçebileceğiniz hosting hizmetlerinden bahsedelim.

Hangi CMS Yazılımını Tercih Edersiniz?

CMS yazılımları sitenizin içeriğini oluşturmak için kullanılan sistemlerdir. Wordpress, Joomla, Opencart veya diğer CMS yazılımları gibi birbirinden farklı yazılımları tercih edebilirsiniz. Her bir sistem farklı gereksinimlere ihtiyaç duyabilir.  Örneğin; en popüler blog yazılımından biri olan Wordpress yazılımı PHP ve Mysql gereksinimlerine ihtiyaç duymaktadır bu sebepten dolayı kullandığınız hostingin bu tür gereksinimlerinizi karşıladığına emin olmanız gerekir. Wordpress paketlerimiz bu gereksinimleri tam olarak karşılamaktadır.

Sitenizin İçeriği Neyi Barındırıyor?

Kendi blog sitenizi kurup yazılarınızı ve fotoğraflarınızı paylaşmak istiyorsanız başlangıç olarak Paylaşımlı hostingleri tercih edebilirsiniz. Ancak yüksek veri trafiği içeren, yani radyo yayını ya da e-ticaret siteleri gibi daha fazla disk alanına ihtiyaç duyulan siteler için sunucu paketlerine ihtiyaç duyulmaktadır.

Hangi Paket Bütçenize Uygun?

Hosting seçimi yaparken sınırlı bütçeye sahip olan kullanıcıların, hem sitenin gereksinimlerini hem de bütçesini dikkate alarak bir seçim yapması gerekir. Bazı durumlarda bütçenin az olması, site gereksinimlerini karşılayamayacak bir hosting seçimi yaptırabiliyor. Bu durumda bütçenize uygun hosting hizmetlerini belirlemeniz gerekir.

Bütçenizi zorlamayacak, hızlı ve hesaplı hosting paketlerimize göz atmak için tıklayın.


  • hosting, hosting nedir, wordpress hosting, linux hosting, paylaşımlı hosting, ekonomik hosting, ucuz hosting
  • Bu dökümanı 165 kullanıcı yararlı buldu.
Bu cevap yeterince yardımcı oldu mu?

Bunlar da yardımcı olabilir