Alan Adı Kaydı Alan Adı Transferi Alan Adı Yenileme .TR Alan Adı Kaydı Whois Sorgulama Alan Adı Uzantıları
Bireysel Hosting Kurumsal Hosting Wordpress Hosting Multi Hosting
Türkiye VDS Sunucu Avrupa VDS Sunucu Özel Masaüstü Sunucu FOREX Sunucu
Türkiye Fiziksel Sunucu Avrupa Fiziksel Sunucu Yarı Fiziksel Sunucu Sunucu Barındırma Kirala Senin Olsun
Kurumsal E-posta IP Adresi Hizmeti Metro Ethernet Hizmeti Yedekleme Hizmeti
Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız.
Detay Tamam

Bireysel Hosting

Hosting firmaları müşterilerinin ihtiyaçlarına göre hosting paketleri oluşturarak gereksiz maliyetleri önlemektedirler. Hosting paketleri web sitenizin büyüklüğü ve hizmet vereceği insan sayısı trafiğine göre oluşturulur. Web sitenize ayda 1000 kişiden az kullanıcı girişi oluyor ise en büyük hosting paketini almanız sizin için bir şey ifade etmez üstelik fazladan masraf etmiş olursunuz. Bireysel müşteriler veya kurumsal müşteriler için ayrı ayrı paketler hazırlanır. Bu paketlerin içeriklerindeki farklılıklar genellikle depolama alanı ve trafik alanı olmaktadır. Kurumsal firmaların resim, video ve kurumsal e-mail / e-posta ihtiyacı fazla olduğundan onlara sunulan özel disk alanı bireysel hostinglere göre daha fazladır.

Bireysel Hosting Nedir ?

Bireysel Web hosting, bireysel internet sitenizdeki içeriklerinizi özgün tasarımları yayınlanmak, depolamak ve epostalarınızı yönetmek için kullanmanız gereken hosting tiplerinden birisidir. En büyük özelliği ihtiyaç dışı özelliklerden arındırılmış olup çok uygun fiyatlara sahip olunabilmesidir. 

İSİMKAYIT Veri Merkezi tarafından sunulan Bireysel Hosting Paketlerine dahil özellikler :

Limitsiz Alt Domain Hesabı : Tüm bireysel hosting paketlerinde ana domaininizin altında sınırsız sayıda alt domain (subdomain) oluşturabilirsiniz.

Limitsiz FTP Hesabı : Tüm bireysel hosting paketlerinde FTP hesaplarınıza dilediğiniz kadar kullanıcı atayabilirsiniz.

Ücretsiz Yedekleme : Tüm bireysel hosting paketlerinde bulunan günlük ve haftalık otomatik yedekleme hizmeti sayesinde verileriniz güven altında.

Ücretsiz SSL Sertifikası : Firmamızdan satın alacağınız tüm bireysel hosting paketlerinde ücretsiz SSL sertifikası kullanabilirsiniz. Bu sayede google'da üst sıralara daha rahat çıkabilirsiniz.

Özelleştirilmiş Yönetim Paneli : Özel olarak geliştirilmiş Web Hosting Yönetim Panelimiz ile Cpanel, Directadmin Panel veya Plesk Panel gibi hosting yönetim paneline ihtiyacınız kalmadan, sadece web sayfamızdan kullanıcı girişi yaparak tüm işlemlerinizi sağlayabilirsiniz.

Türkiye Lokasyon : Paylaşımlı web sunucularımız Kocaeli Körfezde firmamıza ait veri merkezimizde barındırılmaktadır.

Özel Optimizasyonlu Sunucular : Google Arama Motoru, Bing Arama Motoru, Yandex Arama Motorları gibi birçok arama motorlarının istemiş olduğu özellik ve eklentiler için özel olarak optimize edilmiş sunucularımız sayesinde rakiplerinizden bir adım önde başlayın. Web siteniz hızlı bir şekilde tüm arama motorlarında çıksın.

Kesintisiz Hosting : Firmamızdan almış olduğunuz paylaşımlı sunucularımız cloud yapısı sayesinde birden fazla sunucuda senkronize bir şekilde çalışmakta ve bu sunucular arasında yük dengesini sağlama amacıyla Load Balancer bulunmaktadır. Bu sayede olası sunucu veya network sorunlarından kesinlikle etkilenmezsiniz.

Destek Ekibimiz Her Zaman Yanınızda : Web sayfanızı tasarlarken, yayına alırken veya yayın esnasında yaşadığınız sorunlarda teknik destek ekibimizdeki arkadaşlarımız her zaman size yardımcı olmaya hazırdır.

Linux bireysel hosting paketlerinden sipariş verdiğinizde eski sitenizdeki tüm verilerinizi ( php, e-mail, mysql ) panel türü gözetmeksizin kendi sistemimize ücretsiz taşıyoruz. Firma hizmet değişikliğinde sitelerinizi manuel olarak taşıma imkanınız olmayabilir. Web Sitenizi riske atmak istemeyebilirsiniz. İSİMKAYIT Web Hosting olarak sizi tüm bu gereksiz endişelerden kurtarıyoruz. Bireysel hosting paketlerimizi incelemek için tıklayınız.

 

 


  • hosting, bireysel hosting, bireysel hosting nedir
  • Bu dökümanı 279 kullanıcı yararlı buldu.
Bu cevap yeterince yardımcı oldu mu?

Bunlar da yardımcı olabilir