Alan Adı Kaydı Alan Adı Transferi Alan Adı Yenileme .TR Alan Adı Kaydı Whois Sorgulama Alan Adı Uzantıları
Bireysel Hosting Kurumsal Hosting Wordpress Hosting Multi Hosting
Türkiye VDS Sunucu Avrupa VDS Sunucu Özel Masaüstü Sunucu FOREX Sunucu
Türkiye Fiziksel Sunucu Avrupa Fiziksel Sunucu Yarı Fiziksel Sunucu Sunucu Barındırma Kirala Senin Olsun
Kurumsal E-posta IP Adresi Hizmeti Metro Ethernet Hizmeti Yedekleme Hizmeti
Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız.
Detay Tamam

Kirala Senin Olsun

Günümüz dünyasında da her şey kiralanıyor. Fakat özellikle internet ortamında çoğu hosting ve verdikleri hizmetler yetersiz olabilir, aldığınız hizmetler karşılıksız kalabilir, hizmetleri aldığınız firmalarda muhatap bulamayabilirsiniz. Bu riskler hem maddi hem manevi kayıplara neden olabilir. 

Kirala Senin Olsun Nedir?

Çeşitli projelerden dolayı sunucu sahibi olmak istiyorsunuz fakat bu istek ilk etapta bütçenizi biraz aşıyor veya elinizdeki nakit birden bu sunucuya bağlamak istemiyorsunuz. İşte bu noktada taksitle ödeme kolaylığı ile aydan aya ödeme yaparak sunucu sahibi olabilirsiniz. 

Kiralık sunucu paketleri ise genel olarak standart özelliklerde olduğu için ek donanım ilave etmek fiyatı çok artırmakla birlikte bir çok firma donanım değişikliğine de müsaade etmediği için kişi ya da firmalar mecbur olarak kendi sunucularını almak durumunda kalıyorlar. Hal böyle olunca yukarıda bahsettiğimiz üzere ikinci el de olsa sunucu fiyatları göz önünde bulundurulduğunda Kirala senin olsun sunucu tam da bu amaçla ihtiyaçları tek kelime ile karşılamaktadır.

Kirala Senin Olsun Kampanyamızda sizi bu endişelerinizden kurtarıyoruz. İhtiyacınıza özel upgrade edebileceğiniz HP DL320e V2 sunucunuzu 24 aylık sabit fiyatlar ile paylaşımsız 300Mbps internet 1Gbps port ile dilerseniz web site yayınlarınızı dilerseniz özel proje veya uygulamalarınızı rahatlıkla çalıştırabilirsiniz.

24/Ay Kontratlı Fiziksel Server Sunucu özellikleri : 

Dakikalar İçerisinde Teslim : Karşılıklı yasal sözleşme formları doldurulup onaylandıktan sonra fiziksel sunucunuz dakikalar içerisinde hazır olarak tarafınıza teslim edilir.

250GB SSD HDD : Kampanyada ki tüm fiziksel serverlarda 250GB Samsung EVO SSD Harddiski sayesinde tüm muhteşem bir hız ile yapabileceksiniz.

* Arttırılabilir disk seçeneği.

FULL Yönetim Elinizde : Kirala senin olsun kampanyamızdan alacağınız sunucunuza 7gün 24 saat ILO (Integrated Lights-Out) bağlantısı sayesinde fiziksel sunucunuzun tüm kontrolünü rahatlıkla yapabileceksiniz.

Ücretsiz Firewall : Kampanyamıza dahil olan sunucuların kontrat süresi bitene kadar özel firewall sistemimizde DDOS Koruma, ISP bağlantı tercihi ile birlikte yurtiçi veya yurtdışı özel bağlantı kuralları oluşturabilme yetkisi.

* 5 Gbit' e kadar ücretsiz koruma.

Size Özel Network : Paylaşımsız 1Gbit Port 300mbit stabil internet hattınız ile network yavaşlaması veya kopması kesinlikle yaşamayacaksınız.

* Trafik 5 tb/ay akn kotalı

Profesyonel İşlemci: Intel® Xeon® Processor E3-1231 v3 (8M Cache, 3.40 GHz) fiziksel 4 çekirdek, sanal 4 çekirdek, Max 32GB ram desteği bulunmaktadır.

Küçük ve orta ölçekli işletmelerin yanı sıra bir çok oyun programları için en uygun işlemcidir.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇMENİZ DURUMUNDA DAHA FARKLI SUNUCU ÇÖZÜMLERİ İLE SİZE ÖZEL KİRALA SENİN OLSUN KAMPANYASI OLUŞTURULABİLİR

Kontratlı Fiziksel Server Kiralama Genel Şartlar : 

- Bu Kampanya ürünümüz 24 ay sabit fiyat garantisi ile kiralama taahhüdü ile birlikte geçerlidir.

- Hizmet başlangıcında sipariş verilen konfigürasyon altına daha sonra inilmez.

- Kullanıcı ürünü almaktan vazgeçer veya kiralamayı durdurur ise ürün ile ilgili bakiye borcunun tamamını tek seferde ödemekle yükümlüdür. Aksi durumda ürün ile ilgili bir talepte bulunamaz.

- Kullanıcının verilen taahhütlerini yerine getirmemesi halinde İSİMKAYIT Bilişim Web - Hosting Hizmetleri sözleşmeyi tek taraflı olarak bozmaya yetkilidir.

- Alınan hizmet süresi boyunca yine İsim Kayıt Hizmet Sözleşmeleri geçerli olacaktır.  Kullanıcı bu sözleşmelere aykırı bir durumu olursa İSİMKAYIT Bilişim Web Hosting Hizmetleri sözleşmeyi tek taraflı olarak bozmaya yetkilidir.

- İsim Kayıt tarafından tek taraflı yapılacak sözleşme feshinden doğacak zararlardan sorumlu olmamak ile beraber ücret iadesi yapmayacaktır.

İSİMKAYIT veri merkezi tarafından sunulan Kirala Senin Olsun kampanyasıyla artık herkes bir sunucu sahibi olabilecek. Kirala Senin Olsun Sunucu paketlerimizi incelemek için tıklayınız.

Kirala Senin Olsun Kampanyamız hakkında daha detaylı bilgi almak için İSİMKAYIT Server Kiralama Müşteri Temsilcimizi 0 850 290 33 44 numaralı telefonumuzdan arayıp bilgi alabilirsiniz.


  • sunucu kiralama, kirala senin olsun, sunucu, server
  • Bu dökümanı 282 kullanıcı yararlı buldu.
Bu cevap yeterince yardımcı oldu mu?

Bunlar da yardımcı olabilir