Alan Adı Kaydı Alan Adı Transferi Alan Adı Yenileme .TR Alan Adı Kaydı Whois Sorgulama Alan Adı Uzantıları
Bireysel Hosting Kurumsal Hosting Wordpress Hosting Multi Hosting
Türkiye VDS Sunucu Avrupa VDS Sunucu Özel Masaüstü Sunucu FOREX Sunucu
Türkiye Fiziksel Sunucu Avrupa Fiziksel Sunucu Yarı Fiziksel Sunucu Sunucu Barındırma Kirala Senin Olsun
Kurumsal E-posta IP Adresi Hizmeti Metro Ethernet Hizmeti Yedekleme Hizmeti
Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız.
Detay Tamam

Sunucu Teknik Destek Hizmeti

Sunucunu yönetimi konusunda deneyiminiz ya da zamanınız yok diye endişelenmeyin. 

Sunucunuz üzerinde gerçekleştirilmesini istediğiniz tüm işlemler için Server Teknik Destek ve Danışmanlık Hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Sunucu Teknik Destek Hizmeti Nedir?

Sunucu destek hizmeti Cloud Server, Dedicated Server veya Co-Location hizmeti olan üyelerimizin veya farklı firmadan kiralamış olduğunuz sunucularda yaşanabilecek olası sorunlar için İSİMKAYIT teknik destek ekibinden alabileceği yardım hizmetidir. Paketlerimizi tercih ederek sunucu yönetimini tamamen İSİMKAYIT profesyonel ekibine bırakabilirsiniz, eğer kayıtlı müşterimizseniz de yaşadığınız sorunlar için teknik destek hizmetlerine bir destek bildirimi açarak sahip olabilirsiniz.

Server Teknik Destek Hizmetleri, profesyonel bir şekilde canlı destek hizmeti vererek sağladığımız bir hizmet olarak karşınıza çıkıyor. Önce sorun bildiriliyor, sonrasında uzman ekibimiz soruna yerinde kontrol sağlayarak analizini gerçekleştiriyor. Sorun bulunduktan sonra çözüm işlemi sağlanıyor. Server hizmetinin, komple bir hizmet olmasından kaynaklı, kurulumundan bu yana her işleminin belli başlı ekipler sayesinde kontrol edilmesi gerekiyor. Bilgisayar ağı konusunda uzmanlaşmış ekipler yetiştirerek bu konuda çözümler sunmak en büyük önceliğimiz oluyor. Dolayısıyla titiz çalışmalar yaparak sistemin en başından sağlıklı olarak devam etmesi için var gücümüzle çabalıyoruz. Anlaşmayı yaptığımız müşterilerimize her zaman ilk önceliği vererek güncel çözümler gerçekleştiriyoruz.

Server Teknik Destek Hizmetleri, anlaşmalarda yer alan maddelere göre hareket ediyor. Şirketlere en uygun server yapısını belirleyerek işe koyuluyor. Verdiğimiz hizmetler arasında, DirectAdmin sunucu kurulumu ve panel taşımasının yanı sıra, Linux ve Windows server kurulumu, geliştirilmesi ve teknik desteği gibi detaylar bulunuyor. Veri yedeklemesi, mail server, web server, FTP ve DNS serverları kurulumu bakımı ve teknik desteği uzman ekiplerimizce sağlanan hizmetlerden. Fortinet ve güvenli bilgisayar ağı oluşturma, web sitesi oluşturma ve geliştirme, domain alımı ve web hosting işlemlerini de şirketlerimize sağlıyoruz. 

İster kendi firma içinde barındırdığınız Dedicated Serverlarınızı, ister farklı firmalardan kiraladığınız Sanal Server veya Dedicated Serverlarınızı, ister bizim firmamızın sizler için özel hazırladığı bütün Sanal Server, Semi Dedicated Server veya Fiziksel Serverlarınızın yönetim desteği ile birlikte gücünüze güç katma zamanı!

Teknik Destek ve Danışmanlık Hizmetinde Geçerli Olmayan Hizmetler:

- Yazılım Desteği,

- Yazılımdan kaynaklanan sorunlar,

- Müşterinin hem İsim Kayıt hem de Yönetim Paneli üzerinde yapabileceği işlemler,

- Veri tabanın dan kaynaklı problemler,

- Bazı Lisanslı server yazılımları,

- Donanımsal Firewall Hizmeti bulunmayan müşterilerin network veya site saldırılarına karşı koruma önlemleri.

İSİMKAYIT Web Hosting Hizmetleri olarak gelişmiş alt yapısı ve alanında uzman ekibi ile Server Teknik Destek ve Danışmanlık Hizmetleri için her an yanınızdayız. 

 


  • teknik destek, sunucu teknik destek, sunucu barındırma
  • Bu dökümanı 333 kullanıcı yararlı buldu.
Bu cevap yeterince yardımcı oldu mu?

Bunlar da yardımcı olabilir