Alan Adı Kaydı Alan Adı Transferi Alan Adı Yenileme .TR Alan Adı Kaydı Whois Sorgulama Alan Adı Uzantıları
Bireysel Hosting Kurumsal Hosting Wordpress Hosting Multi Hosting
Türkiye VDS Sunucu Avrupa VDS Sunucu Özel Masaüstü Sunucu FOREX Sunucu
Türkiye Fiziksel Sunucu Avrupa Fiziksel Sunucu Yarı Fiziksel Sunucu Sunucu Barındırma Kirala Senin Olsun
Kurumsal E-posta IP Adresi Hizmeti Metro Ethernet Hizmeti Yedekleme Hizmeti
Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız.
Detay Tamam

KİRALA SENİN OLSUN

Her zaman Web sitenizin trafiğinizi şifreler ve veri güvenliğini sağlar.
Beklenen Server Kampanyası Geri Döndü!

HP ProLiant-Servers DL320e Gen8 V2

24 ay sonunda kendinize ait bir fiziksel server olmasına bir adım kaldı! Daha sonra fiziksel server için ücret ödemenize gerek kalmayacak! Bu fırsatı kaçırmayın!

Fırsatı Yakala Stok Tükeniyor!
Intel® Xeon® İşlemci E3-1231 v3
250GB Samsung EVO SSD HDD
8GB HP 2Rx8 PC3-12800E-11 RAM
1Gbits Port - 300mbits/akn
Tükendi
0 .00
server-kirala

HP ProLiant-Servers DL320e Gen8 V2 fiziksel server ihtiyacınızı 24 ay vadeli olarak bu kampanyamız sayesinde rahatlıkla sahip olabilirsiniz.

Biliyoruz Dolar ve Euro kurlarının artması ile birlikte server fiyatları oldukça arttı. Bu nedenden dolayı kurumsal firmalar veya server sahibi olmayı isteyen bireysel firmalar yeni yatırımlarını yaparken oldukça endişeleniyor ve yeni yatırımlarını ertelemek zorunda kalıyor. 2005 yılından beri müşterilerimizin her zaman yanında olduğumuzu vurguladık.

Kirala Senin Olsun Kampanyamızda sizi bu endişelerinizden kurtarıyoruz. İhtiyacınıza özel upgrade edebileceğiniz HP DL320e V2 sunucunuzu 24 aylık sabit fiyatlar ile paylaşımsız 300Mbps internet 1Gbps port ile dilerseniz web site yayınlarınızı dilerseniz özel proje veya uygulamalarınızı rahatlıkla çalıştırabilirsiniz.

HEMEN FİZİKSEL SERVER SAHİBİ OLUN!

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇMENİZ DOĞRULTUSUNDA DAHA FARKLI SUNUCU ÇÖZÜMLERİ İLE SİZE ÖZEL KİRALA SENİN OLSUN KAMPANYASI OLUŞTURULABİLİR

ILO (Integrated Lights-Out) bağlantısı sayesinde sunucunuzun tüm yönetimi 7/24 sizde olacaktır. Dilerseniz kendi özel CD niz ile dilerseniz local bilgisayarınızdaki ISO dosyalarını uzaktan sunucunuza mount edip dilediğiniz işletim sistemlerini sunucunuza kurabilirsiniz.

Şirketinize ait Muhasebe, ERP veya herhangi bir programı yine fiziksel serverınızda çalıştırıp cloud olarak güvenli bir şekilde çalışmalarınızı 7/24 kullanabilirsiniz.

HP DL320e Gen8 fiziksel serverlarımızda iki adet HDD girişi bulunmaktadır. Dilerseniz diğer disk yuvasına HDD siparişi verip harddisk kapasitesini arttırabilirsiniz. Dilerseniz de ikinci disk yuvasına takacağınız harddiske önemli verilerinizi yedekleyebilirsiniz.

Yada firmamıza ait özel backup storage sunucularımızdan dilediğiniz miktarda backup alanı kiralayarak, size özel ayrılan alana verilerinizi şifreli bir şekilde güvenle yedekleme işleminizi yapabilirsiniz.

İhtiyacınıza göre upgrade edebileceğiniz HP DL320e serverınızda web sitelerinizi yayınlayabilir, diğer tüm sitelerinizi bu sunucunuzda toparlayabilirsiniz. Böylelikle diğer web sitelerinizin maliyetlerini de ortadan kaldırabilirsiniz.

3.40 GHz işlemci hızı sayesinde sadece kurumsal uygulama, projeleriniz veya web sitelerinizi barındırmanın yanı sıra bir çok oyun uygulamalarınıda rahatlıkla çalıştırabilirsiniz.

Kirala Senin Olsun Kampanyamız hakkında daha detaylı bilgi almak için İsim Kayıt Server Kiralama Müşteri Temsilcimizi 0 850 290 33 44 numaralı telefonumuzdan arayıp bilgi alabilirsiniz.

24/Ay Kontratlı Fiziksel Server

SUNUCU ÖZELLİKLERİ

Dakikalar İçerisinde Teslim

Karşılıklı yasal sözleşme formları doldurulup onaylandıktan sonra fiziksel sunucunuz dakikalar içerisinde hazır olarak tarafınıza teslim edilir.

250GB SSD HDD

Kampanyada ki tüm fiziksel serverlarda 250GB Samsung EVO SSD Harddiski sayesinde tüm muhteşem bir hız ile yapabileceksiniz.
* Arttırılabilir disk seçeneği.

FULL Yönetim Elinizde

Kirala senin olsun kampanyamızdan alacağınız sunucunuza 7gün 24 saat ILO (Integrated Lights-Out) bağlantısı sayesinde fiziksel sunucunuzun tüm kontrolünü rahatlıkla yapabileceksiniz.

Ücretsiz Firewall

Kampanyamıza dahil olan sunucuların kontrat süresi bitene kadar özel firewall sistemimizde DDOS Koruma, ISP bağlantı tercihi ile birlikte yurtiçi veya yurtdışı özel bağlantı kuralları oluşturabilme yetkisi.
* 5 Gbit' e kadar ücretsiz koruma.

Size Özel Network

Paylaşımsız 1Gbit Port 300mbit stabil internet hattınız ile network yavaşlaması veya kopması kesinlikle yaşamayacaksınız.
* Trafik 5 tb/ay akn kotalı

Profesyonel İşlemci

Intel® Xeon® Processor E3-1231 v3 (8M Cache, 3.40 GHz) fiziksel 4 çekirdek, sanal 4 çekirdek, Max 32GB ram desteği bulunmaktadır.
Küçük ve orta ölçekli işletmelerin yanı sıra bir çok oyun programları için en uygun işlemcidir.

Kontratlı Fiziksel Server Kiralama

Genel Şartlar

  • Bu Kampanya ürünümüz 24 ay sabit fiyat garantisi ile kiralama taahhüdü ile birlikte geçerlidir.
  • Hizmet başlangıcında sipariş verilen konfigüre altına daha sonra inilmez.
  • Kullanıcı ürünü almaktan vazgeçer veya kiralamayı durdurur ise ürün ile ilgili bakiye borcunun tamamını tek seferde ödemekle yükümlüdür. Aksi durumda ürün ile ilgili bir talepte bulunamaz.
  • Kullanıcının verilen taahhüdlerini yerine getirmemesi halinde İSİM KAYIT Bilişim Web Hosting Hizmetleri sözleşmeyi tek taraflı olarak bozmaya yetkilidir.
  • Alınan hizmet süresi boyunca yine İsim Kayıt Hizmet Sözleşmeleri geçerli olacaktır. Kullanıcı bu sözleşmelere aykırı bir durumu olursa İSİM KAYIT Bilişim Web Hosting Hizmetleri sözleşmeyi tek taraflı olarak bozmaya yetkilidir.
  • İsim Kayıt tarafından tek taraflı yapılacak sözleşme fesh inden doğacak zararlardan sorumlu olmamak ile beraber ücret iadesi yapmayacaktır.

Hala karar veremediniz mi?
Size yardımcı olmamı ister misiniz?

Sanal Dünya Kahramanı İKMAN