Alan Adı Kaydı Alan Adı Transferi Alan Adı Yenileme .TR Alan Adı Kaydı Whois Sorgulama Alan Adı Uzantıları
Bireysel Hosting Kurumsal Hosting Wordpress Hosting Multi Hosting
Türkiye VDS Sunucu Avrupa VDS Sunucu Özel Masaüstü Sunucu FOREX Sunucu
Türkiye Fiziksel Sunucu Avrupa Fiziksel Sunucu Yarı Fiziksel Sunucu Sunucu Barındırma Kirala Senin Olsun
Kurumsal E-posta IP Adresi Hizmeti Metro Ethernet Hizmeti Yedekleme Hizmeti
Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız.
Detay Tamam

Korona Virüs Hastalığı COVID-19 - #EvindekalTÜRKİYE


Korona Virüsü

Değerli Müşterilerimiz,

Sizlerin ve çalışanlarımızın sağlığı en önemli önceliğimizdir.

Dünya genelinde ve toplum sağlığını ilgilendiren Korona virüs salgını sebebiyle veri merkezimizde önlemler alınmış ve ivedilikle yerine getirilmiştir.

İsim Kayıt Veri Merkezi olarak iletişiminizin kesintisiz bir şekilde devam edebilmesinin ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Firmamız tamamen kendisine ait yedekli veri merkezimizde sunduğumuz hizmetlerde kesintisiz iletişime devam ediyoruz. Bu kapsamda 21 Mart 2020 tarih itibariyle birimlerimizin büyük bir çoğunluğu #EvindekalTürkiye sloganı ile evden çalışmaya başlayacaktır. Bu geçişin ardından destek veya hizmet sürelerimiz de gecikmeler ve uzamalar olmaması için gerekli önlemler alınmıştır.

İsim Kayıt olarak 15 yıldır sizlere kesintisiz profesyonel hizmeti sağlamaktayız. Covid-19 virüsüne karşı korunmak için gereken tüm çabaları sarf ederek yaşadığımız bu zorlu günleri birlikte aşacağımıza inanıyor ve sağlıklı günler diliyoruz.

Saygılarımızla,

 

İsim Kayıt Yönetimi

 

 

20/03/2020 - Cuma

<< Geri