Alan Adı Kaydı Alan Adı Transferi Alan Adı Yenileme .TR Alan Adı Kaydı Whois Sorgulama Alan Adı Uzantıları
Bireysel Hosting Kurumsal Hosting Wordpress Hosting Multi Hosting
Türkiye VDS Sunucu Avrupa VDS Sunucu Özel Masaüstü Sunucu FOREX Sunucu
Türkiye Fiziksel Sunucu Avrupa Fiziksel Sunucu Yarı Fiziksel Sunucu Sunucu Barındırma Kirala Senin Olsun
Kurumsal E-posta IP Adresi Hizmeti Metro Ethernet Hizmeti Yedekleme Hizmeti
Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız.
Detay Tamam

DNS Kontrol | DNS Check Web Sitemiz ile DNS Kayıtlarınızı Sorgulaya bilirsiniz!


yeni yıl kampanya

Domain (Alan adı) adreslerinize bağlı olan DNS kayıtlarınızı ücretsiz olarak kontrol edebileceğiniz www.dnskontrol.net web sayfamızı hizmetinize açmış bulunmaktayız.

Web sayfamızda dünyanın çeşitli lokasyonlarında bulunan DNS sunucularımız vasıtası ile dünya genelinde ki ISP bağlantılarında domain adresinize bağlı dns değişikliklerinizi kontrol edebilirsiniz.

DNS değişikliği yapıldıktan sonra dünya genelinde yapılan dns değişikliği diğer ISP bağlantılarına hemen yansımaz bu biraz süre alabilir. Genelde bu süre 1 ila 48 saat arasında ISP bağlantı yenileme hızlarına göre değişebilir. Sizlerde bu süre içerisinde hangi ülkelerde yapılan dns desğişikliği geçerli olmuş mu, olmamış mı? kontrol edebilirsiniz.

Her gecen gün DNS Checker (Kontrol) sunucularımızın sayısını arttırarak sizlere daha kaliteli bir web sitesi yapmayı amaçlıyoruz.

Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederiz.

 

 

17/03/2021 - Çarşamba

<< Geri