Alan Adı Kaydı Alan Adı Transferi Alan Adı Yenileme .TR Alan Adı Kaydı Whois Sorgulama Alan Adı Uzantıları
Bireysel Hosting Kurumsal Hosting Wordpress Hosting Multi Hosting
Türkiye VDS Sunucu Avrupa VDS Sunucu Özel Masaüstü Sunucu FOREX Sunucu
Türkiye Fiziksel Sunucu Avrupa Fiziksel Sunucu Yarı Fiziksel Sunucu Sunucu Barındırma Kirala Senin Olsun
Kurumsal E-posta IP Adresi Hizmeti Metro Ethernet Hizmeti Yedekleme Hizmeti
Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız.
Detay Tamam

Neden İSİMKAYIT Veri Merkezi - web Hosting Tercih Edilir?

Türkiye’de ve dünyada veri hizmeti sunan çok sayıda firma mevcut. Hosting, alan adı, sunucu kiralama vb. hizmetlerden yararlanmak isteyen bireysel ya da kurumsal kullanıcılar ise çalışacağı hosting firmasına karar verirken taahhüt edilen hizmet, talep ettikleri, buna bağlı olarak fiyat, teknik destek gibi kriterlere bakarlar.

Peki biz çalıştığımız ulusal ve uluslararası tüm markalara neleri taahhüt ediyoruz ve markalar bizi neden seçti, neden yola bizimle devam etmeyi tercih ediyorlar?

İSİMKAYIT olarak tüm bu soruların cevaplarını sizin için bir araya getirdik.

İSİMKAYIT ulusal ve köklü bir firmadır.

Firmamız 2005 yılında bireysel firma olarak web hosting, alan adı ( domain ) tescili, bayi hosting hizmetlerini vermeye başlamış, 2007 yılında Bireysel ve Kurumsal müşterilere hitaben yatırımlar yaparak alt yapısını güçlendirmiş ve VPS Sunucu, VDS Sunucu ve Dedicated Sunucu ile hizmetlerini bünyesine katmış, 2015 yılı içerisinde ki yatırımları ile Bursa Lokasyonun da müşterilerine ait Sunucu Barındırma hizmetini de bünyesine katarak hizmet portföyünü her zaman genişleterek yatırımlarına devam etmiştir. İsim Kayıt Bilişim Veri Merkezi alanında da müşterilerinin en üst düzey gereksinimleri karşılamaya çalışmıştır. Müşterilerine en iyi hizmeti sağlaya bilmek Yurtiçinde barındırdığı sunucularının yanı sıra Yurtdışında barındırdığı sunucu hizmetleri için de Hollanda ve Fransa da bulunan Veri Merkezleri ile 2015 yılı içerisinde bir anlaşma yaparak Kurumsal Üyelik çerçevesi kapsamında yurtdışından hizmet almak isteyen müşterilerine de güvenli ve kesintisiz hizmet vermeye başlamıştır.

Yenilikçiliği kendine ilke edinen firmamız, 2018 yılında İKMAN çizgi film karakterini oluşturarak firmasına yeni bir yüz daha eklemiştir. İnternet ve Sunucu ortamındaki en yeni gelişmeleri bünyesine dâhil ederek üst düzey performansı ve memnuniyeti amaçlamıştır. Kendine ait fizksel ve sanal sunucuları ile birlikte, Yaklaşık 2000 üzerinde Kurumsal ve Bireysel müşterisine hizmet vererek, bu hizmetin devamlılığını ilke edinen, kurulduğu günden bu güne kadar aynı prensiple çalışmalarına devam etmekte, müşteri memnuniyetine ve kaliteye önem vermektedir.

2019 yılında kendi veri merkezi projesinin fizibilite aşamalarını tamamlayarak veri merkezi inşaatına başlamış olup, 2020 yılında TIER II sertifika prosedürlerine uygun olarak inşaat ve alt yapı çalışmalarını tamamlamış ve Kocaeli Körfezin ilk ve tek Veri Merkezi (datacenter)’ni açarak siz değerli müşterilerine Kabinet Kiralama, Bulut Sunucu Hizmetleri, Sunucu Barındırma, Felaket Kurtarma, Yedekleme Hizmetleri, Kurumsal Mail Hizmeti v.b. hizmetlerini kendi veri merkezi içerisinde de sunmayı başarmıştır.

Hosting alanında müşterilerin ihtiyaç duyabileceği pek çok hizmet bir arada.

İSİMKAYIT olarak müşterilerimizin talep ettikleri tüm hizmetleri, kendilerine en uygun şekilde sunmayı hedefliyoruz. Alan adı (domain) tescil ve transfer, web hosting, e-mail hosting, bayi hosting, sunucu ve cloud servisleri, SSL sertifikaları gibi hizmetlerle müşterilerimizin işlerine katkıda bulunuyoruz.

Kolay kullanım, hızlı aktivasyon imkanı.

İSİMKAYIT sadece hizmetleriyle değil, aynı zamanda kullanım kolaylığı sunan ara yüzüyle de birlikte çalıştığı müşterilerine rahatlık sunuyor. Anında kurulum, hızlı aktivasyon, esnek web kontrol paneli ve güçlü altyapımız ile müşterilerimizin hizmetlerimizden aldıkları verimi maksimize etmeyi amaçlıyoruz.

Hızlı ve kolay ulaşılabilir teknik destek.

Müşterilerimiz herhangi bir konuda yardım almak istediklerinde veya bir sorun yaşadıklarında, alanında uzman son derece tecrübeli İSİMKAYIT Destek ekibine kolay ulaşabiliyorlar.

Aradığınız tüm soruların cevabını İSİMKAYIT Destek sayfasında bulabilir veya çözüm odaklı destek için ekibimizle hemen iletişime geçebilirsiniz.

İSİMKAYIT ürün ve hizmetleriyle ilgili daha detaylı bilgiye www.isimkayit.com web sitesinden ulaşabilirsiniz.


  • isimkayit.com, isimkayıt veri merkezi, isimkayıt web hosting
  • Bu dökümanı 290 kullanıcı yararlı buldu.
Bu cevap yeterince yardımcı oldu mu?

Bunlar da yardımcı olabilir