İşiniz İçin Kurumsal Web Hosting

İşletmenizle büyüyen barındırma yeniden tasarlandı

Sizin için hazırlanan, yıllık sadece 45 TL den başlayan fiyatlarla kurumunuza ait kalite ve performansı yaşamanız için mükemmel bir çözüm.

Kurumsal Çözümler İçin

En iyi Paketler

İşletim Sistemi Tercihini Yapın
LINUX WINDOWS
Kurum Mini
45 tl/yıl
Kurum Eko
64 TL/yıl
Kurum Standart Terich Edilen
98 tl/yıl
Kurum Plus
242 tl/yıl
Kurum Ultimate
291 TL/yıl
seo hosting
SEO da Bir Adım Önde Olun!

Özel Optimizasyonlu Sunucular

Google Arama Motoru, Bing Arama Motoru, Yandex Arama Motorları gibi birçok arama motorlarının istemiş olduğu özellik ve ekletiler için özel olarak optimize edilmiş sunucularımız sayesinde rakiplerinizden bir adım önde başlayın. Web siteniz hızlı bir şekilde tüm arama motorlarında çıksın.

Özelleştirilmiş

Web Hosting Yönetim Paneli

Özel olarak geliştirilmiş Web Hosting Yönetim Panelimiz ile Cpanel, Directadmin Panel veya Plsek Panel gibi hosting yönetim paneline ihtiyacınız kalmadan web sayfamızdan kullanıcı girişi yaparak tüm ihtiyaçlarınızı web sitemiz üzerinden tek tıkla işlemlerinizi kolayca çözümleyebileceksiniz.

Dilerseniz direk sunucu üzerindeki panelimize de tek tıkla giriş yapıp tüm işlemleri yine sunucu üzerinde ki Directadmin Yönetim panelimizden de yapma imkanı bulursunuz. Tercih sizlerin.

özel hosting paneli
mükemmel hosting
Mükemmel Destek

Destek Ekibimiz Her Zaman Yanınızda

Web sayfanızı tasarlarken veya yayına alırken veya yayın esnasında yaşadığınız sorunlar olduğunda teknik destek ekibimizde ki arkadaşlarımız her zaman size yardımcı olmaya hazırdır. Soru yada sorunlarınızı bizlerle paylaşmanız ve bu sorunlarınızın çözümü sizi mutlu ettiği kadar da bizi mutlu etmektedir.

kurumsal hosting
Kurumsal Bulut Hosting

Kesintisiz Hosting

Firmamızdan almış olduğunuz paylaşımlı sunucularımız cloud yapı ile birden fazla sunucularda çalışmakta ve bu sunucular arasında yük değerini dengeleme amacıyla Load Balancer bulunmaktadır. Bu sayede olası sunucu veya network sorunlarından kesinlikle etkilenmezsiniz.

Kesintisiz Paylaşımlı Hosting Hizmetinin Tadını Çıkarın...

Ortak Özellikler

Linux Sunucular

cloud hosting

Cloud Paylaşımlı Web Server

Paylaşımsız 500mbits Hat ve Cloud yapımız sayesinde Web siteleriniz için kesintisiz yayın imkanı.

php desteği

PHP Desteği

Paylaşımlı linux sunucularımızda PHP 5.3x, 5.5x desteği verilmektedir.

ücretsiz hosting yedekleme

Ücretsiz Yedekleme

Web Hosting sunucularımız otomatik olarak günlük ve haftalık yedekeme yapılmaktadır. Sorununuz olduğu zaman ister bir gün geriye isterseniz 1 hafta geriye gidebilirsiniz.

hosting istatistikleri

Ücretsiz İstatistik

Bütün Web hosting sunucularımızda web sitenizin bütün istatistik bilgilerine tek tuş ile kontrol etme imkanı.

mükemmel hosting destek

Profesyonel Destek

Yazılımsal konular haricindeki hosting yönetimi hakkında tüm soru veya sorunlarınızda yanınızdayız.

sınırsız hosting kontrolü

Full Yetkili Hosting Paneli

Sunucu web hosting yönetim paneline gerek kalmadan tüm verilerinizi web sayfamızdaki özel yönetim panelinizden kontrol edebilirsiniz

Hosting Hizmetleri Hakkında

Sorular & Açıklamalar!

01
Web hosting barındırma, internete yayınlanmak istenen dokümanların, resimlerin, videoların veya sayfaların internet kullanıcıları tarafından erişebilmeleri için internet’te sayısız web siteleri yayınlamak için yüzlerce kullanıcılara aynı anda tüm dünyada, 7/24/365 yayınlama hizmeti sağlayıcısına web hosting denir.
02
Tamamen kullanacağınız yazılım diline göre değişir. Eğer ASP, ASP.NET, MSsql vb Windows yazılımlarını kullanacaksanız Windows Hosting, PHP, Mysql tarzında yazılımlar kullanacaksanız Linux Hostingi tercih etmeniz gerekir. Eğer konu hakkında fikriniz yoksa destek ekibimiz ile iletişim kurarsanız size yardımcı olacaktır.
03
Domain (Alan Adı) sadece yapmak istediğiniz projenin ismini aldığınızı gösterir. Tek başına domain bir işe yaramaz. Bu domaini çalışan bir web alanına yani Hosting'e ya yönlendireceksiniz yada yeni bir web hosting alıp bu hostinge yönlendirdikten sonra web hosting giriş bilgilerini kullanarak hesabınıza bağlanıp hazırladığınız veya hazırlattığınız web de yayınlayacağınız dosyaları ilgili klsörlere attıktan sonra web siteniz çalışır duruma gelecektir.
04
E-Mail kullanabilmeniz için bir alana ihtiyacınız olacak. Bunun için Mini Hosting paketimizi tercih edebilirsiniz.
05
Bu durumda teknik destek ekibimiz ile iletişime geçip taşımak istediğiniz alan adı veya hosting yönetim bilgilerini verdiğinizde ücretsiz olarak transfer ve taşıma işleminizi yapabiliriz.
06
Kurumsal hosting paketleri bireysel hosting paketlerine göre daha fazla özellik içermekte olup, barındığınız web sunucumuzda sadece kurumlar yer almaktadır. Bu sayede bireylerden ayrıldığı için kurumsal bir yapı katmaktadır.

Size en iyi deneyimi sunmak için web sitemiz tanımlama bilgilerini kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, tanımlama bilgilerini kullanmamızı onaylarsınız.

Kabul Et ve Devam Et Daha Fazla Bilgi