Çoklu Domain Hosting

Bu pakette Extra Domain Var! sizin için tasarlandı

Sizin için hazırlanan, yıllık sadece 59 TL den başlayan fiyatlarla hosting sektöründe güven, kalite ve performansı yaşamanız için mükemmel bir çözüm.

En İyi Paketler

Multi Domain Hosting

2'li Multi Hosting
59 tl/yıl
4' lü Multi Hosting
76 tl/yıl
7' li Multi Hosting
105 tl/yıl
9' lu Multi HostingTerich Edilen
179 tl/yıl
13' lü Multi Hosting
248 .tl/yıl
Ortak Özellikler

Linux Sunucular

kesntisiz hosting

Cloud Paylaşımlı Web Server

Paylaşımsız 500mbits Hat ve Cloud yapımız sayesinde Web siteleriniz için kesintisiz yayın imkanı.

php destekli hosting

PHP Desteği

Paylaşımlı linux sunucularımızda PHP 5.5x desteği verilmektedir.

ücretsiz backup

Ücretsiz Yedekleme

Web Hosting sunucularımız otomatik olarak günlük ve haftalık yedekeme yapılmaktadır. Sorununuz olduğu zaman ister bir gün geriye isterseniz 1 hafta geriye gidebilirsiniz.

istatistik

Ücretsiz İstatistik

Bütün Web hosting sunucularımızda web sitenizin bütün istatistik bilgilerine tek tuş ile kontrol etme imkanı

7/24 destek

Profesyonel Destek

Yazılımsal konular haricindeki hosting yönetimi hakkında tüm soru veya sorunlarınızda yanınızdayız.

türkçe hosting paneli

Full Yetkili Hosting Paneli

Sunucu web hosting yönetim paneline gerek kalmadan tüm verilerinizi web sayfamızdaki özel yönetim panelinizden kontrol edebilirsiniz.

Hosting Hizmetleri Hakkında

Sorular & Açıklamalar!

01
Normal hosting paketlerinde 1 adet alan adı barındırabilirsiniz. Multi Hosting paketlerimizde de çoklu paket miktarınız kadar alan adı barındırabilir. Bu barındırdığınız alan adlarını tek paketinizden yönete bilirsiniz.
02
Normalde Domain miktarınız kadar web hosting paketiniz olması gerekir. Alan adlarınız için tek tek hosting paketi alıp ayrı ayrı yönetmek yerine Multi Hosting paketlerimizden ihtiyacınız olan paketi alıp tek bir kontrol panelinden yönetebilirsiniz. Ayrıca extra extra hosting paketi almanıza gerek kalmaz.
03
Evet. Almış olduğunuz paketin web alanı kadar diğer alan adlarınıza paylaşabilirsiniz. Alanınız ortak tüm domainleriniz ile paylaşımlı olarak kullanmaktadır.
04
Hayır. Reseller paketlerinde her domain için yine ayrı hesap açmak zorundasınız. Açtığınız paketlere alan adlarınızı tanımlıyorsunuz. Multi Hosting Pakette ise var olan Multi Hosting paketinize domain ekleyip çalıştırabilirsiniz.
05
Hayır. Bayi hosting diye bir tanım bulunmamaktadır. Bayi hosting hizmeti için gerçekten o firmanın bir bayisi olmanız gerekir. Reseller hostingin adı Türkiye de Bayi Hostinge dönmüştür. Firmamız Bayi Hosting veya gerçek adı Reseller Hosting Satmamaktadır.

Size en iyi deneyimi sunmak için web sitemiz tanımlama bilgilerini kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, tanımlama bilgilerini kullanmamızı onaylarsınız.

Kabul Et ve Devam Et Daha Fazla Bilgi