Ev veya İşyerinizdeymiş Gibi

Özel RDP Sunucular

Bir bilgisayardan diğer bir bilgisayara bağlanarak bağlandığınız bilgiyasarın masaüstünü kendi bilgisayarınız gibi kullanabilmenizdir. Bağlantı kurdukdan sonra kendi bilgisayarınızda yapmak istediğiniz tüm işlemleri bağlantı kurduğunuz bilgisayar üzerinde gerçekleştirebilyorsunuz. Bu protokol IT uzmanlarının ve Bireysel kullanıcıların işlerini rahatlatmıştır. bu servis sayesinde bağlantı kurulmuş bilgisayara programlar kurabilirsiniz teknik müdalede bulanabilirsiniz.

rdp vps server
RDP Uzak Masaüzeri

Sunucu Özellikleri

masaüstü vps
Dakikalar İçerisinde Kurulum

Almış olduğunuz RDP sunucunuzu Maksimum 15dk içerisinde otomatik olarak kurulur ve sistemimizdeki mail adresinize giriş bilgileri gönderilir.

uzak sunucu
SAS HDD

25GB 10.000rpm SAS HDD ile verileriniz güvende.

özel rdp server
Özel Yönetilebilir Panel

Sistemimize kullanıcı girişi yaptıktan sonra size verilecek özel panel sayesinde sunucunuzu yönetebilir, istatistiklerini kontrol edebilirsiniz.

hızlı uzak masaüstü
RDP Network

RDP sunucularımıza özel 100mbits lik network sayesinde 100/100 internet keyfini yaşayabilirsiniz.

limitsiz vps
Limitsiz Trafik

RDP Sunucularımızda Trafik Limiti bulunmamaktadır.

intel server
Intel E5 İşlemciler

Tüm RDP sunucularımız 2vCore E5-2620 - E5-2630 veya E-5620 işlemcilerden oluşmaktadır. Siparişiniz ödemenizin ardından random tanımlanan Ana sunucularımıza yönlendirilir.

RDP Uzak Masaüstü Server ile

Neler Yapılabilir ?

rdp nedir

RDP Uzak Masaüstü sunucularımızın faydalarından bazıları,

Kurumsal ağ dışındaki kullanıcılara VPN gerekmeksizin güvenli uygulama erişimi Uygulamalardan merkezi olarak yararlanabilmek Yavaş bağlantılardan yararlanabilme, Düşük donanımla, büyük uygulamaların çalıştırılması, Server üzerinde çalışan Windows uygulamalarının çok sayıda ve değişik işletim sistemi tarafından uzaktan yönetim olarak kullanılabilmesi, Çalışmalarınıza 7/24 her yerden bağlanabilme özelliği, Bilgisayarınızın hiç kapanmadan yıllarca çalışabilmesi..

Hemen Sipariş Ver

Size en iyi deneyimi sunmak için web sitemiz tanımlama bilgilerini kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, tanımlama bilgilerini kullanmamızı onaylarsınız.

Kabul Et ve Devam Et Daha Fazla Bilgi