Alan Adı Kaydı Alan Adı Transferi Alan Adı Yenileme .TR Alan Adı Kaydı Whois Sorgulama Alan Adı Uzantıları
Bireysel Hosting Kurumsal Hosting Wordpress Hosting Multi Hosting
Türkiye VDS Sunucu Avrupa VDS Sunucu Özel Masaüstü Sunucu FOREX Sunucu
Türkiye Fiziksel Sunucu Avrupa Fiziksel Sunucu Yarı Fiziksel Sunucu Sunucu Barındırma Kirala Senin Olsun
Kurumsal E-posta IP Adresi Hizmeti Metro Ethernet Hizmeti Yedekleme Hizmeti
Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız.
Detay Tamam

Sistem Açık mı? Kapalı mı?

Bazen kullanıcıların şifre hataları veya farklı nedenlerden dolayı hizmet aldıkları sunucuların firewall(güvenlik duvarı) tarafından bağlantı kurdukları IP adresleri bloklana bilmektedir.

Bu ve buna benzer durumlarda kullanıcılar sitelerine erişim sağlayamadığında büyük endişe duymaktadırlar. Bu tip durumlarda farklı IP adreslerinden sitelerinin açık mı, kapalı mı olduklarını aslında test edebilirler.

Müşterilerimizin kesinlikle gereksiz yere endişe yaşamamaları için Web Sitem Açık mı? Kapalı mı? Sorgu sayfamızı hizmetinize sunuyoruz.

Bu sayfamız sayesinde İsim Kayıt Web Hosting Hizmetlerine ait 4 ayrı farklı lokasyondan(Yurtiçi-Yurtdışı) sitenizin açık mı kapalı mı olduğunu anında öğrenebilirsiniz.

Eğer siteniz sayfamızda aktif görülüyor ve sizde siteniz açılmıyorsa, sunucuya erişim sağlayamıyorsanız IP adresinizi sistemimize giriş sağlayarak destek ekibimize ticket yolu ile IP adresinizi göndermeniz durumunda firewall(güvenlik duvarı) otomatik IP kısıtlama listemiz kontrol edilerek tarafınıza log kayıtları ile bilgi verilecektir.

IP adresiniz sabit IP değilse öncelikle size önerimiz; ISP firması(TTNET, Superonline) ile bağlantı kurduğunuz internet modeminizin fişini çekerek 10 saniye bekleyip yeniden fişi takmanız olacaktır. Bu sayede internet hizmeti aldığınız ISP firması size yeni bir otomatik IP adresi tahsis edeceğinden yeni IP adresiniz ile sitenize erişim sağlayabileceksiniz.


isim-kayıt-güçlü-teknik-destek