Wordpress Cloud Hosting

Sadece WordPress için tasarlandı

Wordpress siteleriniz için hazırlanan, yıllık sadece 99 TL den başlayan fiyatlarla hosting sektöründe güven, kalite ve performansı yaşamanız için mükemmel bir çözüm.

WordPress Siteleriniz İçin

En iyi Paketler

Wordpress Başlangıç
99 tl/yıl
WordPress Uzman Terich Edilen
139 tl/yıl
Wordpress Süper
210 tl/yıl
wordpress hosting
Sadece Wordpress için!

Özel Optimizasyonlu Sunucular

Sadece Wordpress yazılımı kullanacak müşterilerimiz için özel olarak hazırladığımız Wordpress Hosting sunucularımız ile WordPress ile hazırladığınız web sayfalarınızı yayınlayabilirsiniz.

Özelleştirilmiş

Web Hosting Yönetim Paneli

Özel olarak geliştirilmiş Web Hosting Yönetim Panelimiz ile Cpanel, Directadmin Panel veya Plesk Panel gibi hosting yönetim paneline ihtiyacınız kalmadan web sayfamızdan kullanıcı girişi yaparak tüm ihtiyaçlarınızı web sitemiz üzerinden tek tıkla işlemlerinizi kolayca çözümleyebileceksiniz.

özel wordpress yönetim paneli
wordpress desteği
Mükemmel Destek

Destek Ekibimiz Her Zaman Yanınızda

Wordpress web sitelerinizi tasarlarken veya yayına alırken karşılaştığınız sorunlar için özel WordPress konusunda uzman teknik ekibimizden yardım talep edebilirsiniz. Soru veya sorunlarınızda size yardımcı olması bakımından fikir vereceklerdir.

wp bulut hosting
Wordpress Cloud Hosting

Kesintisiz Hosting

Wordpress Cloud Hosting sunucularımız cloud yapı ile birden fazla sunucularda çalışmakta ve bu sunucular arasında yük değerini dengeleme amacıyla Load Balancer bulunmaktadır. Bu sayede olası sunucu veya network sorunlarından kesinlikle etkilenmezsiniz.

Kesintisiz Paylaşımlı Hosting Hizmetinin Tadını Çıkarın...

Size en iyi deneyimi sunmak için web sitemiz tanımlama bilgilerini kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, tanımlama bilgilerini kullanmamızı onaylarsınız.

Kabul Et ve Devam Et Daha Fazla Bilgi