Alan Adı Kaydı Alan Adı Transferi Alan Adı Yenileme .TR Alan Adı Kaydı Whois Sorgulama Alan Adı Uzantıları
Bireysel Hosting Kurumsal Hosting Wordpress Hosting Multi Hosting
Türkiye VDS Sunucu Avrupa VDS Sunucu Özel Masaüstü Sunucu FOREX Sunucu
Türkiye Fiziksel Sunucu Avrupa Fiziksel Sunucu Yarı Fiziksel Sunucu Sunucu Barındırma Kirala Senin Olsun
Kurumsal E-posta IP Adresi Hizmeti Metro Ethernet Hizmeti Yedekleme Hizmeti
Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız.
Detay Tamam

Veeam Cloud Connect Nedir?

Konu ister uç nokta koruması ister uzun süreli depolama ister felaket durumunda hızlı kurtarma olsun, her işletmenin verilerini iş yeri dışında yedeklemesi gerekir. Şirketler kendi iş yeri dışında depolama alanlarını oluşturmak için daha kolay, daha ucuz ve daha esnek alternatifler aramaya devam ediyor. İşte tam bu noktada hizmet olarak yedekleme ve felaket kurtarma öne çıkıyor ve gittikçe daha fazla tercih ediliyor.

Veeam Cloud Connect Nedir?

Veeam Cloud Connect, saha dışı yedekleme ve acil durum kurtarma yönetimi hizmeti sağlayan etkin bir uygulamadır. Veeam Backup & Replication, verilere erişmek ve belge yenilemek için genel bir internet bulut hizmetine mecbur kalmak yerine, hassas kurumsal bilgilerinizi alır ve özel bağlantı aracılığıyla şebekeden bağımsız olarak kaydeder. Böylece nerede olursanız olun, istediğiniz yerde bir veri kurtarma talebini etkinleştirmenize olanak tanır. Bunu günün herhangi bir saatinde gerçekleştirmeniz mümkündür.

Veeam Cloud Connect hizmeti alarak, şirket içi ağınızın herhangi bir veri kaybı felaketine karşı hazır olmasını sağlayabilirsiniz. Aralarında Google Cloud’un da bulunduğu pek çok farklı bulut hizmetiyle Veeam Cloud Connect, kurumsal sahiplerine hassas verilerini denetlemek için canlandırıcı, sağlam, kullanıcı dostu bir fırsat sunuyor. Bu özel ara bağlantının en iyi unsuru, veri kurtarma taleplerinizi istediğiniz gibi artırıp azaltabilmenizdir. Kendi benzersiz ve özel Veeam’inize bağlanmak için yalnızca standart bir internet bağlantısına ihtiyacınız vardır. Bulunduğunuz yerden acil duruma müdahale edebilirsiniz.

Veeam Cloud Connect faydaları Nelerdir?

Şirket dışında yedeklerin korunması; Ek Veeam lisansına gerek olmadan, güvenli bir SSL bağlantı üzerinden yedeklerinizi şirket dışında bulut üzerinde barındırılan diskler üzerinde güvenli bir şekilde koruyun.

Tam görünürlük ve control; Lokal Veeam konsolu üzerinden tüm yedeklere erişebilir, bulut diskleri üzerinden yedekleri çok hızlı bir şekilde kurtarabilirsiniz..

Modern yedekleme mimarisi; Yerleşik WAN Hızlandırma (Built-in WAN Acceleration) ile yapılan yedek kopyalama, sonsuza kadar artımlı yedeklemeler gibi birçok hizmet ile Veeam'ın modern yedekleme teknolojisinden yararlanma tek bir üründe birleşmiş konumda

Uçtan Uca Şifreleme; SSL kullanarak yapılan uçtan uca şifreleme, herhangi bir VPN kurulumuna gerek duymaz. Bütün veriyi kaynağında şifreler(sizin ağınızın kapsamını terk etmeden önce) ve verinin sıkıştırılmasının üzerinde en ufak bir olumsuz etkide bulunmaz. Yerleşik sıkıştırma ve WAN Hızlandırmasının veri azaltma oranlarını olumsuz yönde etkilemeden, hareket halindeyken ve hareketsizken, tüm verileri kaynağında (ağ alanınızdan ayrılmadan önce) şifreleyerek içinizi rahatlatın.

Özetleyecek olursak, Veeam Cloud Connect, yedekleri ve replikaları iş yeri dışında bir hizmet olarak yedekleme veya felaket kurtarma sağlayıcısına aktarmayı kolaylaştırır. Bu sayede sizi ikinci bir altyapı yönetme maliyetinden ve karmaşıklığından kurtarır.

Tüm yapmanız gereken isimkayit.com adresimizi ziyaret ederek birkaç basit tıklamayla yedekleme ve replika görevlerini cloud backup'a yönlendirmek. Ayrı bir konsol gerekmez ve verileriniz her adımda tamamen şifrelidir. Yedekler, iş yeri dışında özel bir havuzda olacakları kadar güvenli ve gizlidir. Böylece tüm verileriniz hem tamamen korunur hem de kolayca kurtarılabilir.

 


  • Veeam Cloud Connect, Veeam Backup & Replication, Veeam Cloud Connect hizmeti
  • Bu dökümanı 375 kullanıcı yararlı buldu.
Bu cevap yeterince yardımcı oldu mu?

Bunlar da yardımcı olabilir